NGT
Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Sprawy techniczne forum (https://ngt.pl/forum-5.html)
+--- Wątek: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl (/thread-9404.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - Korsarz - 04-06-2020

Dzięki, świetna robota :) , wszystko działa. Piękna sprawa. Gratuluję!


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - gumibear - 04-06-2020

pomarańcz.....wrrrr

Smile


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - braavosi - 04-06-2020

Kto ma baner...? siedem? Wink Baner, wróć!


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - gavagai - 04-06-2020

O, można w treść wiadomości/renzji dodawać zdjęcia! Big Grin
[Obrazek: ACtC-3f1mnotWxJGKCHAX8OrPVBwV-8ir5IOnFrC...authuser=0]


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - braavosi - 04-06-2020

O, można w treść wiadomości/renzji dodawać zdjęcia! Big Grin
Big Grin


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - McTofik - 04-06-2020

Da się tutaj wprowadzić dawanie łapek przy postach jak na starym forum?
Oprócz oczywistej funkcji łechtania własnego ego i gnębienia oponentów były bardzo pomocne przy oddzielaniu ziarna od plew, gdy trzeba było się przekopywać przez długie wątki.


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - braavosi - 04-06-2020

I jeszcze jedno:

Zwróćcie uwagę, że pomimo, że w treści (w panelu użytkownika - zmień awatar) mamy, że awatar musi być 100x100 pikseli i musi mieć wielkość 100kb, to można na serwer wrzucić dowolny plik, będzie on automatycznie zmniejszony do rozmiarów właściwych.

(04-06-2020, 09:14)McTofik napisał(a): Da się tutaj wprowadzić dawanie łapek przy postach jak na starym forum?
Oprócz oczywistej funkcji łechtania własnego ego i gnębienia oponentów były bardzo pomocne przy oddzielaniu ziarna od plew, gdy trzeba było się przekopywać przez długie wątki.

Toffik, dałbym Ci łapkę... Smile


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - ludz - 04-06-2020

<3 Super, nareszcie, wielkie brawa dla wszystkich zaangażowanych Smile


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - blmln - 04-06-2020

Co do polubień, to jest chyba taki dodatek:
https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=360


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - Jaga - 04-06-2020

Pluginów do MyBB jest dużo, ale każdy taki plugin to dodatkowe potencjalne problemy (nie zawsze są one dobrze napisane).
Powiem tak:
Jak się na coś uprzecie albo coś będzie niebędne, to doinstalujemy, ale jednak trzymałabym się zasady żeby nie instalować niepotrzebnych dodatków :)


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - pampalini - 04-06-2020

Działa! Jaga, Mathew, Gumi - wielkie brawa!


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - Maarcin - 04-06-2020

Dzień Dobry ,
mówiąc językiem młodzieży dzisiejszej - "nic nie musiałem rozkminiać" - wszystko zadziałało znakomicie .
Porada / informacja @Jaga - przejrzyście napisana .
Gratulacje i Niskie Ukłony dla Wszystkich Twórców Nowego "NGT" - u ... a właściwie "Starego" Smile ... wszystko
pozostaje jak dawniej !
Pozdrowienia i Pozostańmy Zdrowi - Marcin .


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - Arek - 04-06-2020

Szacun Smile kawał dobrej i potrzebnej roboty Smile


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - migotka - 04-06-2020

Gratulacje i ukłony.


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - gumibear - 04-06-2020

Dziękuję za uznanie mojego wkladu w NGT. Z punktu widzenia project managera mój wklad był kluczowy. Nie wpierd....się w nic z braku wiedzy, a dostałem produkt taki jakiego bym nie wymyślił, choć zawodowo trochę projektów popchałem tak tu..... Jaga i Mathew - nowi rodzice tego dzieła. Po stokroć będę chylił czoła.

Jak odkryję w administracji wszystkie narzędzia to dam temu wyraz w znany sobie sposóbSmile na razie nic Wam nie grozi z racji braku wiedzy po stronie starego admina.

Gdzieś rzekłem że starym ngt na A4 w drodze w biesy przy 120km/h adminowałem spokojnie....tak tu po półgodzinnym postoju....nadal nie jestem w stanieWink

p.s.
Jaga / Mathew.....przepraszam ale nie oddałem głosu w ankiecie na Was z wiadomych powodówSmile


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - Piotrunio - 04-06-2020

Jest tak pięknie, że aż zdecydowałem się wstawić nową gębę do awataru. Znaczy gęba stara, ale w nowym ujęciu.
Kawał dobrej roboty, gratuluję autorom!


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - Don Diego - 04-06-2020

Ja pie......le , ale się nakombinowałem.


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - braavosi - 04-06-2020

Ankietę zamknę i usunę jutro wieczorem, głosujcie, testujcie. Na razie Jaga i Farfura Wink łeb w łeb. Tylko jak wyglądałby pomnik Farfury..? Bo Jagi, wiadomo, zawsze pięknie Wink


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - Leinad - 04-06-2020

Elegancko Smile Świetna robota. Dobry pomysł z tymi szczytami. Może podziała na wielu motywująco. Mi już wstyd jak widzę moją małą aktywność Smile


RE: Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl - boguś b - 05-06-2020

Odnośnie ankiety,chciałem zagłosować na Gumiego,ale nie ma marmuru w kolorze pomarańczowym,takim jak sławetne logo. Wink