NGT
Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: Bluza NGT Montano - Limited Last Edition (/thread-9388.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - nowart - 15-01-2020

Nemesis, mam ciuchy z obu materiałów, pisałem wielokrotnie, Polartec lepszy o klasę pod każdym względem, jedynie grubość Pontotorto predysponuje go jako bardziej uniwersalny ciuch. Jednak pod wzg. jakości, trwałości czy kroju bluzy (tu porównuję z kwarkiem, doskonałe łapki czy stójka, choć przykrótkawe ale to można zmienić) to niebo a ziemia. Montano zmechacił mi się po paru godzinach z plecakiem, Polarteki wyglądają jak nowe po latach...

Gumibear - czy będzie możliwość wyboru z pełnej palety produktów/kolorystyki ze strony? możliwość drobnej personalizacji jak ostatnio, jak choćby przedłużenie? terminy na bieżąco czy dłuższe oczekiwanie?




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - 123startabc - 15-01-2020

nie moge się doczekać :)




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 15-01-2020

Pytania:
1. czy będzie możliwość wyboru z pełnej palety produktów/kolorystyki ze strony? możliwość drobnej personalizacji jak ostatnio, jak choćby przedłużenie?

....

zbiorę Wasze uwagi i wyślę




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - siedem - 15-01-2020

1. gdzie szyjemy logo?
2. czy przenosimy kieszonkę na prawą stronę?
3. czy mamy custom koloru zamków?
-------------------------------------------
#7JestNasza




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - ludz - 15-01-2020

4. czy Montano ogarnęło patent na zrobienie tej kieszonki jak u konkurencji (czyt. dobrze) czy dalej to wszyty worek z siatki na mizernej tasiemce? ;)




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 16-01-2020

siedem

1. tam gdzie było
2. nie
3. to co na www.

ludz
z tego co wiem to ten element jest bez zmian




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - 123startabc - 16-01-2020

może ktoś z was ma już doświadczenie do cortiny w wersji PRO? gramatura to 400, standardowa to 230.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 17-01-2020

Kombinuje by byly spore customizacje....
-------------------------------------------
Z kom




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - dorotaki - 20-01-2020

Ja jednak odpuszczę zamówienie, liczyłam na PSP. Trzeba będzie wreszcie uzbierać, odżałować i zamówić te dwie bluzy z Kwarka albo Alviki. Piszę to siedząc w kwarkowych legginsach którym właśnie stukęły cztery lata, noszone praktycznie na okrągło i w góry i w mieście ;)




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - bax - 20-01-2020

Biorąc pod uwagę aktualne promo w Skalniku (-40%) Kwark z kapturem na PSP wyjdzie tylko 45,45 PLN drożej niż Cortina z -25%




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Poplus - 20-01-2020

Albo ja ślepy jestem albo ty pomyliłeś firmy, sklepy w Skalniku jest promo na kwarka 10% na alvike 40% jedna bluza bez kaptura. Daj linka do tej bluzy z kapturem




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - bax - 20-01-2020

Nie pomyliłem. Kod: ZIMA_40




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - 123startabc - 20-01-2020

działa, wychodzi 262,20zł :)




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - piotr.r - 20-01-2020

Jak ktoś chce PSP, to Kwark będzie lepszym wyborem. Jak dla nie Bluza tego typu byłaby za ciepła.
W tym zamówieniu chodzi o pewną tradycję z NGT w tle. Ja sam mam trzy bluzy z wcześniejszych edycji i nie wyobrażam sobie odpuścić następnej. Taka tradycja. 😁




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Poplus - 20-01-2020

Bluza od Kwarka za 262 zł to fajna opcja :). Cortina wydaje się być bardziej uniwersalna, wyjdziesz w niej po bułki , spacer itp. Bluza Kwarka bardziej techniczna wyspecjalizowana. To moje zdanie, nie posiadam ani jednej, oceniam tylko po zdjęciach i opiniach :)




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 20-01-2020

Dzieki Piotr. Do tego posta zbieram sie parę godzin. Zamilkne na chwilę. Tak będzie lepiej
-------------------------------------------
Z kom




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - bax - 20-01-2020

Gumi, przepraszam za ferment. W sumie dyskusje od mojego pierwszego posta w dół mozna wyciąć jako nie związaną z tematem. Wrzucilem info w temacie promocje i tyle.
---
Edytowany: 2020-01-20 20:09:19




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - -PITdoggy- - 20-01-2020

Gdyby nie te akcje z zamówieniami grupowymi to nie wiedzialbym, że tylu osób jest zainteresowanych forum. W dyskusjach nie ma, na zlotach nie widzę. Dobrze, że takie eventy chociaż niektórych uaktywniają.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - piotr.r - 20-01-2020

Dzięki




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Felek - 20-01-2020

PIT - jak nie mam nic mądrego do dodania to się nie odzywam.