NGT
Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: Bluza NGT Montano - Limited Last Edition (/thread-9388.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - piotr.r - 24-02-2020

Czekam na swoją paczkę, w sobotę dostałem maila z potwierdzeniem wysyłki.
Pewnie będę ostatni, zamykający akcję. Jakoś nie mam, narazie, złych doświadczeń z tego zamówienia.
Dziękuję Marcin, że ci się chce. Pozdrowiam.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - komodus - 25-02-2020

Napisałem przy zamówieniu ''Cortina z kapturem, rozmiar L, czarna, zamki i logo niebieskie''....i dostałem to o co prosiłem :D
Właśnie odebrałem, wygląda i pasuje ok. Może wieczorem wrzucę jakąś fotkę.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Farfura - 25-02-2020

Ciekaw jestem, czy kiedy kurz po całej tej akcji opadnie, Montano (Tadek lub inna osoba odpowiedzialna z ramienia firmy za projekt) zdobędzie się choć na dwa słowa komentarza.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 25-02-2020

Farfura komentarz Tadka mam na mailu ale proszę nie zmuszajcie mnie bym go podał....jest ich kilka.

Komodus jako że nie bylo niebieskiej nici to powinienes dostać pomarancz ktory jakoby zarzadzilem wszystkim z urzędu ktorzy nie podali koloru haftu lub podali nić ktorej w ofercie brak. Cieszę się że masz to co chciałeś. Uff
-------------------------------------------
Z kom




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - boguś b - 25-02-2020

@Gumi wnioskuję, że komentarz jest żenujący.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - suru - 25-02-2020

I ja już odebrałem , Cortina golf czarna , czerwony zamek , logo NGT pomarańczowe :) , nie podałem koloru, ale dla mnie ok nie jest źle.
Dzięki Gumi pełen szacun dla twojego zaangażowania , naprawdę nie powinieneś mieć sobie nic do zarzucenia.
Co do Montano, sporo kupuję przez internet ale już dawno nie spotkałem takiego olewactwa do klienta jak ta firma.
Napisałem dwa maile w przeciągu paru dni , brak odzewu , wreszcie dzwonię i proszę o zmianę rozmiaru z M na L pani mówi proszę napisać maila dotyczącej zmiany rozmiaru , nie powinno być problemu.
Rozmowa i wysłany mail był ponad 2tyg temu w piątek.
W poniedziałek telefon że się nie da bo już jest szyta ?! , po czym 2 tygodnie czekała na wysyłkę? ,ale okej.
Pani mówi dalej może uda się, ale nie będzie łatwo dać mi dłuższe rękawy z Lki ( w M kach mam prawie zawsze za krótkie rękawy) , myślę sobie i mówię do pani przeszczep serca to nic w porównaniu z przeszczepem rękawów :).
Pani mówi dalej , w związku z tym że przeoczyliśmy piątkowego maila w ramach gestu handlowego otrzyma pan gratis naszą czapeczkę, ok dziękuję miło z waszej strony , nie dopominałem się ale liczy się gest.
Rozmowa zakończona , czekam cierpliwie 2 tygodnie.
Dostaję paczkę dzisiaj, bluza spoko jak z poprzedniej edycji , pomarańczowy się nie gryzie :) , ale czapeczki nie ma.
Wiem , wiem pomyślicie połakomił się na czapeczkę ,żenua.
Ale nie o gratis tu chodzi a o zasady , a o jakieś normalne kontakty na linii konsument firma.
Tego tu nie było , szkoda.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - bebok - 25-02-2020

Ja też odebrałem bluzy śliwkowa i czarna problem pomarańczowego logo nie występuje, ponieważ w ogóle nie ma logo. Chyba zapomnieli wyhaftować albo pomarańczowe nici się skończyły. No cóż chyba będę zmuszony odesłać.
Gumi mimo wszystko dzięki mam jeszcze 4 z poprzednich edycji a żona 2 więc dalej będziemy rozpoznawalni na szlaku.
---
Edytowany: 2020-02-25 15:47:22




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Sted82 - 25-02-2020

Gumi nie wchodź tu 🙄




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - pluszek - 25-02-2020

Tak na szybko, kupiłem Cortina PRO. I nie ma loga... Tak miało być? Mam jeszcze w paczce spodnie i kamizelkę, ale przymierzę później.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - grendel - 25-02-2020

Nie, pluszek

Zgodnie z tym, co przekazał Gumi bodaj na str. 5 wątku:
''wszystkie produkty Shiva i Cortina brandowane będą logo NGT''.

Więcej nic nie będę pisał, bo co tu pisać... Koń jaki jest każdy widzi.
-------------------------------------------
https://gameoflife-nextround.blogspot.com




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 25-02-2020

No to wszedlem. Sted komentarz roku na ngt. Dzięki

Pluszek tak nie mialo byc. Wszystko jest nie tak w tym zamówieniu z każdym Waszym wpisem. Okazuje się ze slynny haft pomaranczowy ktory stał się zapalnikiem, a który tak fantastycznie ze swadą przyjeliscie jest wierzcholkiem gory lodowej balaganu jaki zapanował w firmie, a jaki komunikujecie z kazdym nowym wpisem z info, że zamówienie odebrane.

Botx też błąd choc haft okreslil.....wlasnie pisze mi na prv.
---
Edytowany: 2020-02-25 19:04:31
-------------------------------------------
Z kom




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - boguś b - 25-02-2020

Ja kupiłem na allegro i jestem pewny,że będzie zgodna z zamówieniem ,czarna, czerwone logo ;)




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - tango - 26-02-2020

Boguś b - właśnie mnie ubiegłeś (kliknałęm w aukcję a pożniej się wszystko na forum wyjaśniło kiedy aukcja zniknęłą :) Grunt że bluza z logo zostaje w rodzinie :)
Sam pomysł z akcją jest super - brawa dla Gumiego za zaangażowanie się i jej przyygotowanie. A różne kwiatki wychodzą zawsze, mniejsze czy większe - każda firma ma swoją produkcję a tu jest coś bardziej zindywidualizowanego. Najwyraźniej coś po stronie producenta nie zadziałało jak trzeba a do pewnej jakości usług inni nas przyzwyczaili.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - komodus - 26-02-2020

Jest to moja pierwsza bluza Montano, wogóle pierwsza na stretch'u i muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolony (po 3h użytkowania :) )
Skrojona świetnie, materiał dobrej jakości, prawie jak druga skóra...no i kolory jakie chciałem :)
-------------------------------------------
komodus


[Obrazek: 9388-400-1.jpg]




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - piotr.r - 26-02-2020

Komodus, fajnie wygląda. Mam taką i noszę na okrągło.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - boguś b - 26-02-2020

@ komodus, wziąłeś rozmiar L?




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - komodus - 26-02-2020

@boguś tak ''L''

@piotr.r powiem Ci, że też nie chciało mi się jej wczoraj ściągać...ale żona nie chciała
mnie wpuścić do łóżka w bluzie :)
---
Edytowany: 2020-02-26 09:04:37
-------------------------------------------
komodus




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - cantores - 26-02-2020

Komodus- masz dokładnie taką bluzę jaką chciałem... ale nie było niebieskiej nici :D :D

Ale jaja z tym zamówieniem. A ja na początku broniłem firmy- mea culpa... nie miałem racji.
---
Edytowany: 2020-02-26 09:25:11




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - komodus - 26-02-2020

@cantores powiem Ci szczerze, że przegapiłem wiadomość o kolorach nici, które są dostępne i napisałem, że poproszę niebieskie :) Tutaj zadziałało powiedzenie, że jak ktoś nie wie, że coś jest niemożliwe- to to zrobi :D
Nie wiem jaki masz rozmiar, ale mogę Ci dać pochodzić w bluzie na Zlocie :D :D :D
-------------------------------------------
komodus




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - DJ Tadik - 26-02-2020

Odebrałem bluz i jedyne co mogę napisać to sformułowania ogólnie przyjęte jako niecenzuralne.
Shiva Bonbon - kolory są ok ale Haftu nie ma wcale - Brak info że nie będzie haftu a wyraźnie określiłem jaki chcę kolor.
Cortina - najpierw kombinowałem z kolorami (chciałem bluzę niesymetryczną) - miła pani przez telefon poinformowała że tak się nieda. OK zmieniam zamówienie wysyłam maila że chcę wersję Bonbon w kolorze czarny+musztarda. A dostałem fioletowo-zielona Cortine z kapturem i bez logo.

Jakby jeszcze były logowane to wziąłbym to na klatę jako gadżet forumowy. Ale takich nie chcę.

Wrrr.