NGT
Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: Bluza NGT Montano - Limited Last Edition (/thread-9388.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Kina/ - 20-02-2020

Nagle są niebieskie nici?! :( Lwik jak to zrobiłeś?
---
Edytowany: 2020-02-20 10:59:52




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 20-02-2020

6. Kolory nici: żółty, popielaty,grafit i pomarańczowy.

- takie miałem info i podałem na str 5

łapy opadają...
---
Edytowany: 2020-02-20 11:08:28




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - boguś b - 20-02-2020

Niech się już zakończy ta akcja, dużo problemów wynikło.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - botx - 20-02-2020

boguś, Ty tu teraz lepiej nie zaglądaj, zdenerwujesz się i mięsko na zlot sknocisz...
-------------------------------------------
botx, ngt to nie jakieś siusiumajtki




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - boguś b - 20-02-2020

Będzie wędzone buk, olcha, czereśnia, żadnych pomarańczy nie przewiduję 😎.
Jestem spokojny człowiek ☺️




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Agrypa - 20-02-2020

Bluza dla najlepszej z żon dotarła. Nic o hafcie nie pisałem to dostałem pomarańcz. Grunt że żonie się podoba.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - LWIK - 20-02-2020

@Kina/ już wyjaśniam. Ponownie napisałem wiadomość do firmy, że pomarańczowe logo do czarno-niebieskiego, dla mnie jest nie do zaakceptowania. Nie otrzymałem odpowiedzi. Postanowiłem zadzwonić, ale nikt nie odbierał. W końcu udało mi się, odebrał właściciel, któremu opisałem mój problem. Poprosiłem, że może być każdy kolor, tylko nie pomarańcz a najlepiej niebieski. Po usłyszeniu, że zobaczy, co się da zrobić wczoraj odebrałem bluzę taką jaką chciałem :)

EDIT: najgorsze jest to, że jak gdzieś spotkacie mnie na szlaku, to od razu będziecie wiedzieć, że to ten odszczepieniec bez pomarańczki :)
---
Edytowany: 2020-02-20 20:09:22




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Kina/ - 20-02-2020

Lwik zazdroszczę, ale nie wiem czy chce mi się z nimi szarpać. I tak biedny Gumi ma moralniaka niepotrzebnego, bo to moja wina, że nie doczytałam o kolorach i wpisałam wg mojej estetyki. I lepiej jak na szlaku Cię nie spotkam, bo żal mi będzie tych kolorków :D Cieszę się jednak Twoim szczęściem, że chociaż Tobie się udało i swoim, że mam pierwszą bluzę z logo, bo na zlotach byłam do tej pory odmieńcem :)




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 20-02-2020

Mam Kina i z każdym nowym Waszym postem boję się tu zaglądać coraz bardziej na tyle, że mam dośc NGT. To minie

4 akcje poprzednie z Montano były mega wzór. 4ta akcja w formule open gdzie każdy bierze co chce (wolnoć tomku z kolorami zamków, haftów jeszcze bardziej niż teraz) z wysyłką do domu gdzie błędów można było popełnić niemal w każdym zamówieniu była petardą w wykonaniu Montano.

Aż przyszedł przestępny miesiąc luty 2020 r. ....

Kina ja cały czas mailuje z nimi tzn staram się. Twój ''błąd'' że nie określiłaś koloru haftu....kiedyś Montano by zadzwoniło albo do Ciebie albo do mnie....słuchaj gumi jedna taka nie podała tego czy tamtego.....minuta i byłoby po sprawie. No ale wybrałem przecie pomarańcz i nie trzeba było dzwonić......i tu znowu niekonsekwencja bo do paru osób dzwoniono i dało się mile uzgodnić to czy tamto z haftem jak sami zainteresowani wskazują.

Co gorsza nawet jak ktoś określił kolor haftu....jak pokazały ostatnie dni też dostał pomarańcz.

Ale pocieszę Cię, bo masz w bluzę z grubsza ok. Nie taką jak chciałaś ale ok. Sted ma odbitą ''kotwicę'' od urządzenia trzymajacego pod haft i Montano go odsyła do mnie. Cieżko się mailuje gdy rozmówca prezentuje poziom ''nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi''. Choć liczę na przełom...

Ze Stedem temat załatwię po swojemu. Mam jego adres:)

p.s.
LWIK przeszedłeś do historii NGT! Ugrałeś niebieską nić, której nie było. Ciesze się.
---
Edytowany: 2020-02-21 07:54:22




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Sted82 - 20-02-2020

Gumi ani mi się waż cokolwiek wysyłać 😭 Nie ma mnie, wyjeżdżam na rok ... nie na 20 lat...przeprowadzam się na Burkina Faso, adres nieaktualny 😁




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - boguś b - 20-02-2020

Gumi nie możesz brac wszystkiego na swoje barki.
Jak chcesz załatwić temat?
Nie przyjmuje do wiadomości, że sam coś zrobisz.
Traktuję Was jak rodzinę, sprawy załatwiamy wspólnie.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - beskidbike - 24-02-2020

Tak mi się skojarzyło...Czytanie tego przypomina oglądanie pewnego redaktora TVN24, który specjalizuje się w relacjonowaniu dłuuugich wydarzeń na żywo typu, wybuch gazu w Szczyrku, pożar katedry Notre Dame czy inne tragedie. Jego słynne: ''no to podsumujmy'' ''zbierzmy wszystko w całość'' ''powtórzmy jeszcze raz'', abstrakcyjne pytania w wywiadach ciągną się smętnym głosem całymi godzinami.
Myślę, że jak jakaś firma to przeczyta, to nie zdecyduje się na żadne zamówienie grupowe z NGT ;)
Rozumiem, każdy niezadowolony mógł wyrazić swoje zdanie. Ale po co powtarzać to samo 10 razy, nakręcać się i drążyć temat, jak i tak już nic to nie zmieni?
---
Edytowany: 2020-02-24 09:16:22




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - boguś b - 24-02-2020

Firma, która rzetelnie podejdzie do tematu, na pewno się znajdzie.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - macgo - 24-02-2020

po pierwsze dzięki za akcję,
i tylko w kwestii ''nieporozumienia'':
faktycznie po rozmowie z chyba właścicielem, dogadałem się na niebieską nić, ewentualnie jak nie będzie, to grafitową, druga dla kolegi bez logo,
w efekcie nie mam logo na żadnej :) jest ok:)
po drugie dzięki za akcję!




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 24-02-2020

beskidbike trochę masz racji. Było już tyle podsumowań, które wynikają z nowych farfocli po stronie wykonawcy. O proszę doszedł nowy u macgo:) czas to podsumować:)

Tak jesteśmy wymagający. Montano w 4 giga akcjach spisało się rewelacyjnie. Pajak z pół tysiącem chust również, Yeti na ciężkie pieniądze (ponad 50 tys) również. Takie postawy też po stokroć chwalimy i pozytywnego zdania o akcjach minionych z Montano nie zmienię. (podobnie jak i o jakości ich bluz).

''Myślę, że jak jakaś firma to przeczyta, to nie zdecyduje się na żadne zamówienie grupowe z NGT ;)'' - niech ma z tyłu głowy, czy to testy czy zamówienia, że jak będą farfocle to to opiszemy.
---
Edytowany: 2020-02-24 09:39:21




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - beskidbike - 24-02-2020

Chodzi o to, że ludzie teraz są strasznie roszczeniowi i jeśli jakaś firma w swojej dobroci zgodzi się na coś odrobinę więcej niż ''standard'', to bardzo szybko tego żałuje. Zaczynają się takie wymagania i zachcianki, że trudno to ogarnąć, a każda pomyłka czy brak zgody na zmianę ''standardu'', jest odbierana jako ''złe traktowanie klienta'' i się zaczyna...
Nie mówię tu o akcji z Montano i nie bronię ich, tylko ogólnie o zamówieniach grupowych, nie tylko tego forum.
Nawiązuję tym i wyjaśniam moje stwierdzenie: '''Myślę, że jak jakaś firma to przeczyta, to nie zdecyduje się na żadne zamówienie grupowe z NGT ;)''




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - trutenka - 24-02-2020

@beskidbike jak jakaś firma chce sprzedać dużą ilość towaru za niemałe pieniądze, to po prostu negocjuje warunki. Pomyśl jak naginają karku firmy, które chcą coś sprzedać dla sieci handlowych ;)
-------------------------------------------
Człowiek nie jest taki, żeby nie wypił.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 24-02-2020

Beskidbike szanuje Twoje slowo na ngt ale nie rozumiem jego wyrazonego w tym wątku wobec zamawiających, którzy nie byli roszczeniowi a oczekiwali zamowionego produktu.

Roszczeniowosc...hm....lud dostał kod do zamawiania. Zamowil bluze x na www i czekal..... W uwagach mial wpisać co chce zmienic. A to kolor streczu, a to kolor nici czy zamka z podanych przez firme. Lud opisal i cierpliwie czekal na towar....

Gdzie tu roszczeniowosc? Element wspolpracy i umowy do zrealizowania. System 0 / 1. Jak udalo Ci sie tę epopeje przejść to wiesz, że raz bylo logo ngt wydziarane a raz nie. Raz ktos dostal co chciał a raz nie. Ktoś nie okreslil koloru haftu bo zapomniał....raz zadzwonili, raz nie zadzwonili i machnęli slawetny pomarancz, a juz hitem jest niebieska nić ktorej mialo nie byc, a byla.....choc tez nie dla.kazdego:)

- i tak w tej sadze dzięki Tobie popelnilem kolejne podsumowanie:)
-------------------------------------------
Z kom




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - beskidbike - 24-02-2020

Gumi, nie chodzi o tą konkretną akcję, ale przypomnij sobie jak się denerwowałeś przy jakiejś poprzedniej (nie pamiętam, chyba też Montano), gdy ludzie dzwonili albo pisali na własną rękę do producenta i powołując się na NGT wręcz ŻĄDALI konkretnych zmian w zamawianych rzeczach. A to dlatego, że człowiek (Ty) chce dobrze, dać ludziom coś lepszego, możliwość wyboru. Ostatecznie wychodzi więcej problemów niż pożytku. W tym kontekście napisałem, że firmy nie chcą się bawić w takie zamówienia. Po części pewnie tym tokiem myślenia poszło też Montano, po najmniejszej linii oporu, bez udziwnień...no i wyszło jak widać ;)
Żeby dodać pikanterii sprawie, napiszę, że chyba będę Wyklętym Odmieńcem Niepomarańczy :P
Zamówiłem haft czarny, gdy zorientowałem się ,że nie ma takiego koloru nici, napisałem, że może być popiel (szary) i licząc się z tym, że i tak dostanę pomarańcz, przyszła wiadomość, że jednak będzie czarny :D zobaczymy...




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 24-02-2020

Beskid a to pamiętam i mam z tylu glowy caly czas i z tym sie zgadzam. Gdy ja od a do z zbierałem zamowienia to krew mnie zalewala owszem gdy ludzie na własną rękę tarabanili do firmy.

Tu akcja byla nastawiona na kontakt firmy z klientem i klienta z firmą.


Wyszlo jak wyszlo.

P.s.
Czarny? Nemesisa fajnie wyszla cala ciemna. Pare stron temu fotki wrzucił.

p.s.2
W sumie to nawet miłe że pamiętasz tamte akcje
---
Edytowany: 2020-02-24 21:21:12
-------------------------------------------
Z kom