NGT
Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: Bluza NGT Montano - Limited Last Edition (/thread-9388.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - boguś b - 17-02-2020

Teraz to dla mnie porażka, nawet nie potrafią się przyznać do błędu.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 17-02-2020

Poprosilem o maila w ktorym wskazalem kolor haftu dla tych co sie pomylą lub nie okreslą koloru nici....

To jest tak irracjonalne....

Mam dosc.

Czulem ze nalezy powiedzieć dość po ostatniej akcji. Miękkie serce....Do tej pory bylismy dopieszczani. Renata na bieżąco każdą ***e dopieszczala albo z zainteresowanym albo ze mna i błędów udawalo sie uniknąć choć przestrzeni do ich popełnienia bylo mnóstwo....
---
Edytowany: 2020-02-17 09:39:14
-------------------------------------------
Z kom




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - LWIK - 17-02-2020

Potwierdzam, otrzymałem przed chwilą odpowiedź treści:
''Kolor haftu był ustalony z Gumiberem na pomaranczowy.

pozdrawiam

Tadek''




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 17-02-2020

Bzdura LWIK o czym im napisalem. Tym bardziej bzdura ze podali 4 kolory nici do wyboru....

Tu chodzi o osoby ktore nie określiły nici lub określiły błędnie. Tu montano samozwanczo dziara pomarancz.

Nic takiego nie rekomendowalem. Tak irracjonalne że aż skreca mnie z nerwow no chyba ze mają mojego maila o takiej treści...to biorę na klatę błąd.
-------------------------------------------
Z kom




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - -PITdoggy- - 17-02-2020

Słabo.
Pozostanie niesmak.
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 17-02-2020

Szanowni

Część z Nas już otrzymała bluzy. Wybieraliśmy ze streczy i zamków dostępnych na www. Do wyboru mieliśmy 4 kolory nici do haftu NGT. Część z nas określiła precyzyjnie w zamówieniu indywidualnym i to zapewne dostanie (ja dostałem, parę osób również).

Część z Nas niestety zapomniała określić kolor nici do haftu lub wskazała np. kolor niebieski, który jest niedostępny. W takim przypadku firma machnęła pomarańcz wg własnego uznania, a dziś gdy to reklamujecie Wy i ja wskazują że gumi czyli ja tak zdecydował. Nie będę już tej bredni komentował. Mam nadzieję, że dysponują moim mailem lub sms w tej kwestii. (wiem że nie ma takiego maila - teraz jesteśmy na etapie ...chyba rozmawialiśmy o tym)

Jeśli tak to pozostanie mi publicznie stanąć przed Wami i przyznać się do zaistniałego błędu i prosić o wybaczenie, że taką irracjonalną decyzję wydałem firmie Montano.

Niezmiennie będę bronił Montano w kwestii jakości i wykonania bluz i patrzę na to przez pryzmat wszystkich akcji od 1 akcji aż do tej (kilkaset bluz). Nie zmienia to faktu że błędy będę piętnował. Świetne produkty, bardzo dobre wykonanie ale coś w tej akcji nie zagrało. Przesilenie ewidentne

Obecnie mailuje sobie radośnie z Montano. Nie bedę przytaczał dokładnie naszej wymiany zdań z której bije przekaz że cieszmy się wszak mamy 25% a haft gratis. 25%? haft gratis? Dla mnie to spójny produkt. Bez haftu nie byłoby ani jednej bluzy z rabatem w ostatnim dziesięcioleciu. Dziś się dowiedziałem, że haft nam robią z wielkim bólem w gratisie.

Część bluz jest jeszcze w fazie produkcji i te udało mi się ''uratować''

Części zrealizowanej niestety już nie.

Osoby chcące poznać całość wydarzeń proszę o przejrzenie stron 13-15.








RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Farfura - 17-02-2020

Nie żeby podgrzewać atmosferę, ale ''...pomarańczowy - symbolizuje dążenie do osiągnięcia celu, który odpowiada za nasze szczęście (“zobacz, jak świetnie sobie radzę”)...''
:DDDD




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - trutenka - 17-02-2020

Dobra, nie ma co płakać.
Czym to przefarbować, żeby nie puściło farby na otoczenie?
Foliopis do płyt CD?
-------------------------------------------
Człowiek nie jest taki, żeby nie wypił.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - macgo - 17-02-2020

dzisiaj dopinałem zamówienie i wydaje się wszystko ok.
bardzo fajna rozmowa, czekam na przesyłkę.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - cantores - 17-02-2020

Hmm.. pewnie się narażę, ale:
1. W wątku Gumi jasno określił warunki promocji- dostępne kolory nici były wymienione. Jest oczywistym, że kupując stosunkowo nietani produkt w naszym interesie powinno być poinformowanie producenta o naszych życzeniach. Sorry, ale w tym miejscu słowo ''zapomniałem'' jest trochę słabe. Ja wysłałem konkretne informacje zarówno w zamówieniu, jak też w osobnym mailu do firmy poprzez mail kontaktowy widniejący na stronie.
2. Dostałem telefon od firmy, czy na pewno chcę kolor pomarańczowy haftu do niebieskiego zamka. Po namyśle zmieniłem na grafitowy.
3. Jestem bardzo zadowolony z zamówienia. Poza tym, że rękawy żona ma trochę przydługie- mogliśmy jednak wziąć rozmiar mniejszy, ale to nasza wina :)
-------------------------------------------
Moje poglądy są subiektywne i tylko moje :)


[Obrazek: 9388-293-1.jpg]


[Obrazek: 9388-293-2.jpg]




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - Nemesis - 17-02-2020

Hej, ja też dostałem już zamówienie, wszystko zgodnie z moimi ustaleniami - grafitowe logo, czarny zamek. Za radami forumowiczów wybrałem rozmiar L zamiast M i ciężko mi stwierdzić czy jest dobry czy za duży :P W pasie i klatce jest ok i ładnie dopina ale rękawy nieco przydługie i luźne. Pewnie tak jak piszecie, na cywilny użytek lepiej mieć rozmiar większą i u mnie to L właśnie takie będzie. Wieczorem podeślę foty. Ogólnie jednak jestem zadowolony (z haftu logo tylko jedna nitka poszła) i trochę się podpisuję pod tym co cantores napisał. Warunki zamówienia były jasno określone, kolory nici wymienione. Oczywiście fajnie jakby Montano dzwoniło do każdego kto nie doczytał/nie zrozumiał/zapomniał złożyć zamówienie zgodnie z wytycznymi, a z drugiej strony za gapowe się płaci :P




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - traszan - 17-02-2020

Po doświadczeniach zamówienia naszywek (jeszcze nie skończone, najlepsze dopiero przede mną) stwierdzam, że bardzo dużo ludzi nie potrafi/nie chce/olewa/idzie na łatwiznę, bo potem zadzwonią, dopytają zrobić zamówienia zgodnie z instrukcją od realizatora tegoż zamówienia. A realizatorowi to utrudnia i naprawdę przestaje się chcieć robić cokolwiek, pisać, dopytywać itp... jeżeli osobie zamawiającej nie chciało się dopilnować SWOJEGO zamówienia, to czemu osobie realizującej ma się chcieć pilnować CZYJEGOŚ zamówienia. Ja ich potrafię zrozumieć, a jeszcze nie skończyłem zamówienia naszywek...




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - jareklie - 17-02-2020

Witam
Dostałem bluzę z pomarańczowym logiem.
Mój błąd (?) - założyłem, że kolor będzie taki, jak zamek. Wygląda pstrokato i IMHO ''tak sobie''... Trochę szkoda, że grafik (?) nie pomyślał (za mnie ;) ),
ale:
- nie będę ubierał tego na wybiegi modowe czy inne Krupówki, a w terenie ważniejsze są dla mnie inne cechy - powiedzmy, że użytkowe (ciepłota, ''oddychalność'', dopasowanie itp.);
- stwierdziłem, ze po tylu latach ''obecności'' na forum wreszcie trzeba sobie sprawić bluzę z naszym logiem (choć nie była konieczna, bo mam inne); podejrzewam, że może się załapałem na ostatnią ''edycję'', więc tym bardziej jestem zadowolony;
- dziękuję @gumiemu za pośrednictwo i starania;
- nie dajmy ''się zwariować'', to tylko bluza, a nie reaktor jądrowy czy malowanie domu
Dzięki
PS. Dołączałem zdjęcie, ale - pomimo spełnienia tzw.kryteriów - nie załączyło, spróbuję jeszcze raz za chwilę
---
Edytowany: 2020-02-17 14:35:28


[Obrazek: 9388-296-1.jpg]




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - jareklie - 17-02-2020

jeszcze raz..
bluza czarna z czerwonym zamkiem
pomarańcz wygląda nieco ''odpustowo'', ale będę żyć dalej ;)
---
Edytowany: 2020-02-17 14:43:21


[Obrazek: 9388-298-1.jpg]




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - trutenka - 17-02-2020

Hmmm... Nie żebym sie usprawiedliwiał, ale ''kolory nici'' ze strony 5 nie koniecznie muszą być tożsame z kolorami haftów, w końcu zamki i lamówki też są czymś przyszyte. Moja bluza ma lamówki przyszyte czarną nicią, a zamki - zieloną. Żaden z tych kolorów nie był wymieniony.
-------------------------------------------
Człowiek nie jest taki, żeby nie wypił.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - cantores - 17-02-2020

Trutenka- jeśli uważnie się czytało wątek, to odpowiedzi znajdą się same. Nie zaszkodziło też zadać pytań w razie wątpliwości. Choćby moje pytanie str. 6:

Ja
''>>Kolory nici: żółty, popielaty,grafit i pomarańczowy.
Czy inne kolory loga są możliwe? Chodzi mi przede wszystkim o niebieski :)''
Gumi
''Cantores pisz w uwagach. Jeśli mają a raczej nie, to zrobią. Napisz 2 wariant od razu''
---
Edytowany: 2020-02-17 15:25:50
-------------------------------------------
Moje poglądy są subiektywne i tylko moje :)




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - -PITdoggy- - 17-02-2020

Uważam, że nie ma co za bardzo bić piany, wszyscy przeżyją, kooperacja była z producentem szyjącym w Polsce, który ma fajne wartościowe produkty, to plus.
Niemniej nie całkiem zgodzę się z tym, że warunki promocji były pod każdym względem określone-automatycznie narzucony wybór pomarańczowego haftu w przypadku braku wskazania koloru absolutnie z niczego nie wynikał. Stwierdzenie, że to Gumi tak zadecydował wynika z pomyłki ze strony firmy, takie stwierdzenia się albo weryfikuje, albo nie powinno paść. Marcin jak zwykle poświęca czas i angażuje się w projekt, a potem nagle taki kwiatek. Ja bym się zjeżył. Sankcją za nie wybranie koloru równie dobrze mogłoby być opóźnienie w realizacji, tymczasem zadecydowano odgórnie o kolorze.
To tylko bluza, mam podobne podejście, ale też są osoby dla których kolor ma znaczenie i tyle. Ich prawo i gust.
Z firmą dotąd współpracowało się bardzo dobrze, obie strony były chyba zadowolone, czasami wystarczy dobra wola by pozytywną atmosferę podtrzymać. Każdy sam oceni, czy tutaj tej dobrej woli wystarczyło - i pewnie będą to różne oceny.
Ja życzę zadowolenia z bluz, obyśmy się po nich jeszcze długo rozpoznawali ba szlakach i w schronach.
---
Edytowany: 2020-02-17 15:31:07
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - cantores - 17-02-2020

Za jakiś czas będziemy się z tego tylko śmiać, a pomarańcz doda pikanterii atmosferze zlotów :D




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - boguś b - 17-02-2020

Moja żona poprzez brak customu nie zamawiała.
Ja bym zrozumiał, że by się bardzo wkurzyła na ten pomarańczowy, ale to praca jej go obrzydziła 😉




RE:Bluza NGT Montano - Limited Last Edition - gumibear - 17-02-2020

Nabawie się dwubiegunowosci....
-------------------------------------------
Z kom