NGT
Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: luźNe GaTki (https://ngt.pl/forum-6.html)
+--- Wątek: Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe (/thread-900.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - Munkas - 07-05-2007

Simba to jakas prowokacja. nie daj sie




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - dand - 07-05-2007

Wg mnie, schronisko na Markowych jest bardzo potrzebne, zwłaszcza zimą.
Jarek: a propos tego ''schroniska'' w Sromowcach Niżnych. Przechodziłem obok w piątek. Nie zaglądałem do środka, bo takie wypasione fury stały przed samiuśkim wejściem... To chyba już nie schronisko tylko pensjonat dla jakiś nowobogackich, albo prezesa znanego tu i ówdzie towarzystwa, które szumnie zwie się turystycznym. Co to, kurde, za schronisko, pod które da się samochodem podjechać??!!




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - dand - 07-05-2007

Przepraszam - Leszek miało być nie Jarek. :)




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - Leszek - 07-05-2007

dand ja też tam w piątek przechodziłem:) jakoś wieczorem - może sie widzieliśmy?

No te fury to masakra szczęka mi do gleby opadła jak je zobaczyłem




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - dand - 07-05-2007

Szedłem rano, więc chyba się nie widzieliśmy.




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - Crimson - 07-05-2007

Hehe ja tez onegdaj zostalem cofniety od toalety w Markowych bom nie mial grosza przy duszy. Pertraktacje na litosc nic nie daly wiec bylem zmuszony obsrac im obejscie za budynkiem. A to bylo wiele lat temu...




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - ludz - 07-05-2007

@dand: z polskich schronisk tylko bodaj pod piątkę nie DA się podjechac samochodem, inna sprawa gdzie to jest dozwolone ;)




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - sERo - 08-05-2007

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,4113841.html
-------------------------------------------
Co ja robię w mieście? :(




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - MooseDlb - 14-05-2007

a moze ktos wie gdzie bybylo jakies schronisko do wziecia...???:/ chcialbym sie podjac prowadzenia takowego...mail pod spodem...pozdrawiam!!!
-------------------------------------------
Piotrek- piotrek@plebania-foto.info




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - ludz - 14-05-2007

hmm... przysłop pod baranią górą?? możeee.. nie wiem :) wiem że jest zamknięte. ale jeśli myślisz o schronisku jako o sposobie na zarabianie, to lepiej daj sobie spokój, przynajmniej nikt cie tu później nie będzie smarował ;D




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - MooseDlb - 15-05-2007

nie mam zamiaru na nim zarabiac...dla mnie ma to byc to czym chcilbym raczej zyc. a czy beda smarowac???pewno by i smarowali...''jeszcze sie taki nie urodzil, co by każdemu dogodzil''... czy da si zarobic na takiej dzilalnosci?nie mam pojecia?moze i utrzymac sie da ale czy zarobic albo dorobic...???nie to w zyciu najwazniejsze...:)
-------------------------------------------
Piotrek- piotrek@plebania-foto.info




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - odludek z wyboru - 15-05-2007

w sumie to powiem Ci że to całkiem fajna sprawa mieszkać w takim schronisku na odludziu :))
no może niezupełnie na odludziu, bo ciągle będa sie tam przewijać jacys ludzie, ale to nawet dobrze...

fajne klimaty, nocne wichury, burze... dzika zwierzyna..... eh, cos pieknego :))




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - ludz - 15-05-2007

no nie powiem, z takim podejściem, jesli to wszystko co mówiłeś jest prawdą, to ja bym ci przekazał połowę polskich schronisk ;)




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - Simba - 15-05-2007

Markowe Szczawiny na początek ;-)




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - akacja - 15-05-2007

ja tez kiedyz myslalam nad praca w/posiadaniem schroniska... problem taki ze musisz w nim byc praktycznie 24 h/dobe 365 dni w roku... a jak chcesz wyjechac gdzies (z rodzina chocby) to siedzisz w schronisku bo go nie zamkniesz przeciez na tydzien... albo zstepstwa szukasz... troche takie wiezienie to jest... wiezienie ale w gorach :D




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - MooseDlb - 16-05-2007

no coż więzienie...moze i byc...;) moze ktos ma jakies namiary na schroniska do wzieca...cos mu sie obilo o uszy...???na maiala mozna podeslac albo na forum...
~ludz a jesli masz mozliwość oddania chociaż jednego obiektu to ja bym chetnie rozważal taka propozycje:)
a żona tez marzy o schronisku wiec mysle ze rodzina tez ma ducha gór..;)
-------------------------------------------
Piotrek - piotrek@plebania-foto.info




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - ludz - 16-05-2007

Moose: niestety nie :( ale pofantazjować można.. i lubię ;D




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - MooseDlb - 16-05-2007

ehh...a czlowiek taka nadzieja zyje..:/ hehehe...;D ale za kazda taka informacje bylbym wdzieczny;)
-------------------------------------------
Piotrek- piotrek@plebania-foto.info




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - Ftgu - 28-05-2007

Schronisko na Śnieżniku - beznadziejnieee... jedzenie okropne, przez pięć dni w 15 osób dostawaliśmy ciągle to samo, grochówka zamieniała się na następny dzień w szczawiową, a w kolejny na żurek (zielony). Obecny właściciel niesamowity sknera i dusigrosz kazał zorganizowanej grupie która zapłaciła mu kupę kasy za pobyt przez 5 dni i wyżywienie zapłacić dodatkowo za 2 bochenki chleba do ogniska- poprostu wstyd, o dopłacaniu 5 zł za każdą noc za wielką łaskę w postaci poszwy na kołdrę nie wspomnę. Pozdrawiam pana dyrektora schroniska ozięble - takiego syfu jeszcze nie widziałem. Zdecydowanie najgorsze schronisko w jakim nie miałem przyjemności przebywać, a w wielu już byłem. Na pewno więcej nie zawitamy, grupa ze Śląska ()*()




RE:Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe - MooseDlb - 28-05-2007

no i prosze...moze jakies schronisko czyta te posty i moze zmieni cos co da mu lepszy standard uslug turystycznych... turysci ze Śląska-nie zrażajcie sie!!!pozdrawiam!!!
-------------------------------------------
Piotrek- piotrek@plebania-foto.info