NGT
Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark (/thread-8352.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - radziq - 23-02-2014

zajączku, pomysł Cantoresa nie do końca spełniał wymogi regulaminu, z mojej wiedzy Kwark nie dysponuje żadną wodoszczelną membraną, ani technologią uszczelniania szwów, a miały być materiały i technologie dostępne firmie... ;-)

Kasiu, dużo zdrowia!

Gumi, ja bym dał czas Kasi na wyzdrowienie i przedstawienie projektów na blogu Kwarka, jeśli masz jakąś inną wizję i parę do realizacji, nie widzę przeszkód. Ja poza napisaniem czego projekt dotyczył i kto był autorem sprawy nie podejmuję się ogarnąć ;-)
-------------------------------------------
Nanga Dream 2013-2014! Justice for all łoi!




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - gumibear - 23-02-2014

radku proponuje skoro kasia daje nam zielone swiatlo zapodac na forum ktore projekty wyladowaly na miejscu 2 i 3
-------------------------------------------
z kom




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - Ivan Drago - 23-02-2014

Jednomyślnie? No tego się nie spodziewałem ;) I te rysunki w projekcie takie brzydkie zrobiłem, że aż teraz mi trochę wstyd... Trochę się muszę ogarnąć bo byłem na wyjeździe, więc póki co napiszę krótko: Wielkie uznanie dla firmy, że podejmuje się tak skomplikowanego projektu.




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - braavosi - 24-02-2014

O ile się orientuję materiał Polartec PowerShield posiada membranę.

Kwark nie ma nic przeciwko, mamy w tej sprawie autonomię, więc dobrze, gdyby pojawiły się u nas pozostałe projekty.




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - akacja - 24-02-2014

Projekt Ivana Drago - super! Gratulacje Chłopie - niesamowicie to obmyśliłeś.
Wg mnie wcale nie jest aż tak niszowy, jak mogłoby się wydawać. Właściwie osoby wszelakich profesji gdzie trzeba siedzieć dłuższe chwile bez ruchu (leśnicy, myśliwi, wędkarze(?), przyrodnicy, fotografowie, geodeci... pewnie jeszcze sporo tego) mogą być zainteresowane.




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - gumibear - 24-02-2014

Radek zostawiam Ci przywilej opowiedzenia o 2 i 3 miejscu albo nawet o dwóch drugich miejscach wg niektórych jurorów. Pisz bo widzę że jest tu akacja.....oj chyba powiedziałem coś za dużo:) Szerzej sprawca - radziq:)




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - akacja - 24-02-2014

http://blog.kwark.pl/ - Pani Kasia już napisała co nieco, smucą pierwsze dwa zadnia.

Ciesze się ze mój pomysł się spodobał i chciałabym najpiękniej jak umiem podziękować za tak duży ''upominek''.
---
Edytowany: 2014-02-24 20:06:52




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - cantores - 24-02-2014

Również bardzo dziękuję pani Kasi za miłe słowa dot. mojej koncepcji i za praktyczny upominek w postaci woreczków. Co prawda nie trzymałem się ściśle regulaminu (miałem tego świadomość), liczyłem jednak nieco przekornie, że bariery technologiczno- materiałowe firmy da się jakoś obejść.. :) A' propos woreczków foliowych w kieszeniach... Jestem bałaganiarzem i zdarza mi się zapodziać gdzieś potrzebne rzeczy- cóż dopiero, gdy chodzi o kilka małych folii. Stąd mój pomysł :)
Pozdrowionka dla Załogi firmy Kwark.
---
Edytowany: 2014-02-24 22:06:44
-------------------------------------------
Moje poglądy są subiektywne i tylko moje:)




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - gumibear - 24-02-2014

akacjo na starcie konkursu bylo troche nerwowki i pyskowki od osob ktorym nie podobal sie regulamin. Dziwi mnie to bo konkurs byl inicjatywa prywatna i piszac regulamin a raczej tworzac go z p.Kasia wiem ze pracowalem z profesjonalistka przez duze P! i milo bylo pisac klauzule ktore zabezpieczaly firme i regulowaly te zabawe. Wychodze z zalozenia....nie podoba mi sie zabawa i reguly - to sie nie bawie. Zimna krew i stanowczosc obu stron (kwark i ngt) chyba zaowocowaly pozytywnie. Balem sie tej inicjatywy ale z Kwarkiem mozna konie krasc. Jestem pelen uznania i szacunku wobec tej firmy nie tylko za ten konkurs. Chyle me skromne adminowskie czolo nisko
-------------------------------------------
z kom




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - 123startabc - 24-02-2014

dobra gumi, żarty się skończyły. kiedy grupówka z kwarka? :D ;))




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - gumibear - 24-02-2014

Ja to bym chciał żeby P. Kasia odpoczęła od nas trochę bo siedzielismy im sporo ostatnio na głowie ale nie mówię nie, a jak Kwark to podchwyci to ..... zorganizujem:)




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - zając - 24-02-2014

Cóż panowie - tak się guzdraliscie (gumi i radziq) że Kasia musiała jednak się pozbierać i co-nieco napisać o pozostałych uczestnikach konkursu ;) uważam że to bardzo miły gest że strony kwarka nagrodzić i wspomnieć o wszystkich projektach.
Grupówka (taka z logo) nie byłaby zła :)




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - Ivan Drago - 25-02-2014

Z linii frontu: Trafiła kosa na kamień. Nie wiem kto tu kosą, a kto kamieniem, ale ściera się moja upartość i narcystyczne przekonanie o nieomylności z Kwarkowym doświadczeniem i umiejętnościami. Pani Katarzyna twierdzi, że mój projekt jest prostszy do wykonania niż się to wydaje, trzeba tylko lekkich modyfikacji. Ja uparcie twierdzę, że projekt jest trudny do wykonania. Korespondencji wymieniliśmy już sporo, współpraca bardzo przyjemna, choć dla mnie osobiście trudna bo spraw do omówienia bardzo dużo.

Uwaga: Powyższy post należy czytać z lekkim przymrużeniem oka ;)

Do 123startabc i tych co mu dali plusa: Chcecie tanich ubrań to idźcie sobie do ciuchlandu. Z tego co wiem to NGT jeszcze nie zostało platformą handlową. Wkurza mnie to ciągłe sępienie o zamówienie grupowe.




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - wiktorgu - 25-02-2014

@Ivan, dziwne podejście. Przy zamówieniu grupowym to chyba i wilk syty i owca cała, czyż nie? My, użytkownicy mamy okazję nabyć dany produkt taniej i przy okazji jest to seria limitowana (ku naszej uciesze), Natomiast firma, u której zamówienie jest składane chyba nie oddaje tych ciuchów za darmo ani nie sprzedaje w cenie, która nie jest dla niej opłacalna. Kwark mała firma, my niebogaci - jeśli korzyści mają ponieść obie strony - w czym problem?
---
Edytowany: 2014-02-25 00:43:29




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - klajso - 25-02-2014

Coraz więcej pytań o tańsze zakupy grupowe, może jest to efekt kryzysu w naszym kraju ? :P Moim zdaniem, jeśli akcja z zakupami u Kwarka to nie wcześniej niż po gotowym projekcie i testach Ivan Drago.




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - gumibear - 25-02-2014

Ivan oceniając najwyżej Twój projekt miałem jedną uwagę - przemyślenie poprowadzenie zamka asymetrycznie lub przesuniecie jego linii do przodu (lub tyłu) względem pionu nogi (niewiele) bo inaczej boje się kwestii ocierania

p.s.
nie planujemy na razie grupówki z żadnym partnerem a im bardziej naciskacie tym bardziej nie będzie
---
Edytowany: 2014-02-25 08:58:05




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - radziq - 25-02-2014

Akacja, dwa pierwsze zdania na blogu Kasi są do mnie.. Przepraszam raz jeszcze Kasię za to, no i forum, że mu się oberwało..

Jak pisałem któregoś poprzedniego posta, zaraz po ogłoszeniu werdyktu na blogu Kwarka, to mi było tak szkoda Twojego projektu i projektu kamizelki-zasobnika, że szukając rozwiązania jak uratować te projekty napisałem nie pomyślawszy, że może skoro Kwark jest zarobiony do pachy; to żebyśmy zebrali jakieś fundusze i dali komuś do realizacji te projekty.. oczywiście było to totalnie głupie, bo projekty są własnością Kwarka, a ja okazałem się dwulicową świnią, będąc niby jurorem w konkursie.. na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że było mi strasznie szkoda pomysłów, szukałem na szybko jakiegoś rozwiązania sytuacji, no i zupełnie zapomniałem o tym, że Kasia włożyła mnóstwo pracy w ten konkurs, a ja proponuję realizację jej projektów innej firmie..

Kwarkowi mnóstwo razy się już zdarzało, że ktoś im kradł projekty, w ubraniach nie da się skutecznie patentować, a już na pewno nie, jak się jest taką malutką firemką.. No a teraz się okazało, że nawet własny juror, współorganizator konkursu, ukradł pomysł i jeszcze chciał go sam sprzedać.. Osiągnąłem szczyt głupoty mając przed oczami szczytny cel.. Bywa..

Akacja, upominek piękny, mam nadzieje, że popracujesz z Kwarkiem nad swoim projektem, myślę też że pięknym podziękowaniem było by kilka słów o podarunku na forum ;-)

Ivan, dzięki za relację! Życzę Ci pokory przy projektowaniu i dużej dozy zaufania wobec Kwarka ;-) Ja się nauczyłem po 2 latach, że projekty Kwarka można próbować poprawiać dopiero po porządnym roku użytkowania w warunkach zbliżonych do warunków przeznaczenia ;-)
-------------------------------------------
Nanga Dream 2013-2014! Justice for all łoi!




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - Farfura - 25-02-2014

Droga Ciociu,
nie wnikam w sedno problemu i zakamarki duszy, ale ten nie popełnia błędów, kto sam nic nie robi.
Dla mnie i tak jesteś ambasadorem Kwarka na forum. W pozytywnym tego słowa znaczeniu.
-------------------------------------------
Farfura




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - gumibear - 25-02-2014

''okazałem się dwulicową świnią'' - ja wiem że to wyrwane z kontekstu Radku ale podoba mi sie :) i tego bede sie trzymał

Łobuz jestes i tyle ale Cię lubię




RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - akacja - 25-02-2014

Radku - jak tylko koszulka dotrze to dam znac i mysle ze bede jej czesto uzywac, wiec postaram sie wowczas (po stosownym czasie) jakas recke popelnic na forum.

A moze, o ile dobrze pojdzie, uda mi sie w niej pojawic na zlocie...