NGT
XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 (/thread-8330.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - skrzyplocz - 23-10-2013

Ja się piszę na biwak zimowy, ale raczej Jura, w Bieszczady nie dojadę.




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - braavosi - 23-10-2013

Kochani, czas na małe podsumowanie 1. zawodów InO '' O Niespodziewankę Admina NGT.PL''!

Chcieliśmy Wam bardzo podziękować za udział i tak pozytywny odbiór naszych małych manewrów. Naprawdę, nie myśleliśmy, że to tak fajnie się przyjmie wśród osób, które nie miały wcześniej do czynienia z orienteeringiem.A tu taka frekwencja, taka walka na trasie, takie emocje!
Kwestia zwycięstwa decydowała się aż do ostatnich minut, nawet tuż po limicie czasu. Bardzo wyrównana stawka, pierwsze 6 zespołów z różnicą zaledwie 5 punktów w klasyfikacji.

WYNIKI i MAPY:
http://tiny.pl/q7j3h


Wrzuciłem też dokładniejsze mapy, lepiej obrazujące rzeźbę terenu, która zawsze jednak jest najważniejsza (nie drogi, szlaki itp, które zmieniają się ciągle)

Fantastyczne gratulacje dla wszystkich zespołów:
-FLOWER POWER - za walkę do końca, udaną strategię i niepoddawanie się mimo problemów z pijanym znakarzem szlaków ;) na PK1
-KREMENAROS - za ogień, tempo, przygody po drodze,
-JA Z ZIUTKIEM - za spokojne punktowanie i wytrwale wywalczone 3cie miejsce
-BABSKI TEAM - za podjęcie rękawicy rzuconej przez największych ''przecinaków'' - bardzo mało brakło do podium
-NA***ACZY - za udowodnienie, że nawet bez wcześniejszej wiary da się spokojnie walczyć z najlepszymi
-ŚWISZCZYBUTY - za dzielnego najmłodszego uczestnika, MAĆKA i świetną wspólną atmosferę w zespole, brawo!
-BALKANICA - za brak ambicji ;) i że daliście przeżyć warradowi
-MATKO BOSKA! - za podejście lajtowe i udowodnienie, że można to traktować jako okazję do zwykłego spaceru (bardzo nam zależało, żeby zawody były dla każdego, i napieracza i człowieka, który chce pójść na spacer po prostu)
-BOTX & ELCHUPA - hmmmm....za...Botxa, który był sobą i dostarczył nam dużo śmiechu i zabawy. Jarek, następnym razem dostaniesz mapę pokrywającą obszar 3x większy, co byś mógł się na niej zmieścić :D

Podziękowania dla sponsorów:
-NGT.PL dla Marcina i Bartka, za gadżety, fanty i buffa w kolorze fuksja, o którym od dzieciństwa marzył sasq i teraz mógł go wygrać ;)
-PAJAK SPORT za nadprogramową ilość kuponów zakupowych, portfele, apteczki
-KANFOR.PL za wartościowy kupon zakupowy i świetne otwarte podejście do naszego portalu, a to dopiero początek...

DZIEKUJEMY!
braav & Emilia

PS. Jeśli istnieją już jakieś galerie zdjęć ze zlotu, poproszę bardzo na mejla braavosi.gm(małpa)gmail.com
Mam już od Blatia, dzięki!




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - endless - 23-10-2013

braav & Emilia wielkie brawa dla was i wszystkich którzy włożyli tyle pracy w organizację zlotu. Rok temu pomyślałem,że fajnie aby była jakaś prelekcja na zlocie and dreams come true.

ps. hmm ktoś zapomniał dodać 2 punktów za przeżycie ataku konia dla team Matko boska :)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - skrzyplocz - 23-10-2013

No to ładnie, gdyby nam się chciało iść po ostatni punkt, a na pewno nie zajęłoby nam to godziny (czy 1,5 godziny jak co poniektórym :-)) to 3 miejsce by było.
Następne InO należy do Babskiego Teamu :-)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - PRS - 23-10-2013

braav za browar były 4 punkty, za sok 3 a dalej?
P.S. całe szczęście, że nasz ambitny zespół nigdzie nie biegał, a i tak był 3 razy na punkcie odrobinę wcześniej niż ten ambitny ale biegający ;) W tabeli tego nie widać bo reklamówki już były puste :)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - ludz - 23-10-2013

Michałki za 2 i Sezamki za 1 ;)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - gavagai - 23-10-2013

Nie wiem, kiedy miałby się odbyć kolejny zlot, ale z perspektywy Warszawy Chochołowska o tyle dobrze wygląda, że dojazd jest bardzo wygodny i nawet dość tani - 4 razy dziennie Polski Bus, są również pociągi. Zimą jest trochę skiturowców, ale i tak jest zdecydowanie luźniej niż w okresie lipiec-wrzesień. Schronisko do moich ulubionych nie należy, uważam nawet, że jest mało przytulne i ''górskie'', ale otoczenie wynagradza a alkohol przytępia krytyczny osąd ;) Wycieczek tam tyle, że akurat na piątek-niedzielę starczy. Zawodów na orientację nie ma co prawda jak zorganizować, ale można byłoby (robię takie biegi w Wawie;)) zrobić engietowy MURDERHORN, czyli np. ''bieg'' na Wołowiec lub - lepiej, bo łatwiej by to zorganizować i bezpieczniej przeprowadzić - na Grzesia. Innym wariantem, który też mi sie podoba, jest zrobienie zlotu w Kirach (np. w ośrodku Uniwersytetu Warszawskiego) - w sezonie zimowym jest tam (poza okresem świąteczno-noworocznym) dość miło a nawet kameralnie.
-------------------------------------------
gavagai.ngt.pl




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Jaga - 23-10-2013

Posłałam link do zdjęć osobom, których adresy mailowe miałam w kontaktach. Jeśli ktoś z obecnych na zlocie nie dostał, a chciałby, to proszę o maila :)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - -PITdoggy- - 23-10-2013

Przypominam, ze nie byliśmy tam dla przyjemności ;-)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - El_Chupacabra - 24-10-2013

I tego się trzymajmy :)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - gumibear - 24-10-2013

blatio, jaga, dziekuje za fotki! prawda jest taka że jak jestescie z aparatami to pozostali nie muszą brac aparatów




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Ys@ - 24-10-2013

Zdjecia przecudowne - dziekuje, już sobie avatarek zmieniłam :)
-------------------------------------------
Turbo Krasnal




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Mathew - 24-10-2013

Nie ma to jak puch :)
-------------------------------------------
Ed




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - MartinCK - 24-10-2013

że tak się wtrące, ale kilka zdjęć moglibyście wrzucić dla wszystkich ;) Niech zobaczą co ich omineło, a i może ci co się długo zastanawiają wreszcie dołączą (tak jak ja) po zrobieniu smaka ;)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - gumibear - 24-10-2013

MartinCK

Taka fotka zawiśnie w zakladce o nas. Oczywiscie są to admini ngt obecni na zlocie

i od raz konkurs dla spostrzegawczych...
Co jest dziwnego/nienaturalnego na tym zdjęciu? Dla ulatwienia dodam że nie chodzi o bartoliniego:)
---
Edytowany: 2013-10-24 09:29:17
-------------------------------------------
dzieki Warzyn za fotkę


[Obrazek: 8330-401-1.jpg]




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Warzyn - 24-10-2013

Japonki :D:D:D:D:D:D




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Mr D. - 24-10-2013

Skarpetki do japonek




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - braavosi - 24-10-2013

Figa, japonki+ skarpety trekowe są naturalne :PP
To Warzyn ma na sobie chyba damską bluzę Montano :P
że też tego nie zauważyłem na zlocie :D




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - gumibear - 24-10-2013

brav brawo!

tak Warzyn jest na wdechu bo ma bluze akacji oczywiście wersje damską:)

swoją drogą wersje damskie montano wymiatają w tym zestawieniu
---
Edytowany: 2013-10-24 09:37:30
-------------------------------------------
dzieki Warzyn za fotkę




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - braavosi - 24-10-2013

Coś mi te kolory nie pasowały :)