NGT
XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 (/thread-8330.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - gumibear - 21-10-2013

14 strona:
post bartoliniego ma -3
''dałem plamę. nawaliłem na całej linii. za co szczerze Was PRZEPRASZAM!
oddaj się do dyspozycji Gumiego gdyż uważam, że nie mogę być adminem.''

post Warzyna ma +3
''Bart, ale że co? :)
Ty to powinieneś nagrodę dostać, za to że zasnąles na stojąco. Gumi świadkiem.''

Prawidłowe oddanie głosów! Potwierdzam słowa Warzyna!

Bart chlopie! Przygotowales nam z bravem caly zlot mając na łbie projekty równolegle! My go tylko wykonczylismy. Sprawy prelegentów - ogarnąłeś!
Sprawy nagród - ogarnąles!
Puchar przechodni - zrobiłeś!

Widząc jak to trybi na zlocie postanowiłeś odreagować i włączyles reset by miec miejsce na nowe pomysły i projekty - tak to widzę!

Dziękuję wszystkim prelegentom! To na długo zapemietamy
Brav! - Ty i Twoja Małżonka odwaliliście kawał niesamowitej roboty!
Dziękuję autorom nalewek Myślę że festiwal z nagrodami na dłużej u nas zagości. Puchar przechodni na next zlot napełni tegoroczny zwyciężca iksmenka
IKSie! Ty wiesz za co! Pomimo bycia matką polką tyle atrakcji nam zapewniłaś!
Tytus dzięki za ogarnięcie sfery duchowej!
Warzyn za to że Ci się chcialo chcieć pomimo obowiązków jeździć tam i z powrotem
v_n_c_f - choć Cię nie było to mało kto wie, że temat schroniska Ty nam koordynowałeś!
Zespolom InO za rywalizację!

WSZYSTKIM za uśmiech, zaangażowanie, dobrą zabawę, nocne rozmowy i niesamowitą atmosferę!

Tylko za co mam botx podziękowąc cholera? :))))
-------------------------------------------
Nie byliśmy tam dla przyjemności!




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - McTofik - 21-10-2013

Botx dziękujemy za próbę uczynienia rywalizacji w InO bardziej wyrównaną, ale w przyszłym roku musi się bardziej postarać, bo na razie jest d... nie dywersant ;)

Bart, Twoje posty traktuję jako chwilowe obniżenie nastroju w niebezpiecznej bliskości komputera on-line, zdarza się. I pewnie przejdzie to legendy na zasadzie:
'' - Ty, a pamiętasz XXX zlot?
- Eee, chyba nie.
- No ten, po którym Bart o mało nie abdykował.
- Rany, co wyście tam wyrabiali? Heh, dobra impreza musiała być''

I tyle.
---
Edytowany: 2013-10-21 11:40:38




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - El_Chupacabra - 21-10-2013

Bart dziękujemy, za pokazanie wszystkim, że admin też człowiek




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - skrzyplocz - 21-10-2013

Uff, w końcu i mi udało się dotrzeć do domu (czyżby przed Pitem?), ale nie z powodu niedzielnego poświęcenia przy stole z resztkami nalewek.
Było cudownie
PS. podziękowania dla PKP, gdyby nie 3-godzinne opóźnienie pociągu z Krakowa (dopiero po 2 w nocy dojechał z Zakopanego) nigdy nie zwiedziłabym tylu zakamarków dworcowych i nie przetestowałabym Cumulusa śpiąc na peronie :-)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Blatio - 21-10-2013

Ja bym powiedział, że Barto się po prostu wzruszył ;)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Ged - 21-10-2013

Mogę tylko żałować, że nie dotarłem. :(((
Mam nadzieję, że zobaczymy się na następnym zlocie.




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - devilll - 21-10-2013

skrzyplocz a było się ze mną kontaktować :P




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - skrzyplocz - 21-10-2013

Devill - a co, posiedziałbyś ze mną na dworcu? :-)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - -PITdoggy- - 21-10-2013

Ufff, prawie z autobusu musiałem biec do pracy (wcześniej ledwo doprowadziłem sie do porządku) i w końcu dotarłem do domu.

Dziękuję Blatio za podwiezienie do NT :)

Zlot był wspaniałym uwieńczeniem świetnego tygodnia. Wspaniale było zobaczyć tylu znajomych i pogadać. Krystalizują się plany nowych wypadów, więc nie tylko na zlotach się na pewno spotkamy.

Bardzo podobała mi się formuła- prelekcje były czymś nowym i interesującym.

Szczepan i Emilia zapewnili nam mnóstwo zabawy organizując INO, była rywalizacja i adrenalina, pamiętaj 7 że wygraliście z nami o bonusowe źdźbło puchu ;)

Warrad, o ambicji Tadika niech się wypowie Klajso, który walczył z nim dzielnie o bonus i został w tyle jedynie o 3 sekundy ;)

Jedyne czego mi zabrakło, to kilku osób. W tym Catoresów- musicie się zrehabilitować, bo Ziutek i Blatio musieli się męczyć sami z gitarami.

Nikt z tych, którzy przybyli nie okazał się siusiumajtkiem!

A Ty Bart- pozwól że Ci zanucę, melodię znasz ;> : ''AD-MI-NIE KO-CHA-NY'' ;))))

I piszą o nas, piszą ;)
https://www.facebook.com/bacowka?fref=ts
---
Edytowany: 2013-10-21 17:46:27




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - -PITdoggy- - 21-10-2013

I jeszcze jedna piosenka, którą śpiewa mi często siostrzenica, a którą opatrzyć postanowiłem idealną ilustracją ;)

''Uśmiechnięty promień słońca
obudził mnie rano,
połaskotał koło noska
skończyła się nooocka...''

;-DDDDDDDDDD


[Obrazek: 8330-336-1.jpg]




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - trutenka - 21-10-2013

Ys@ - kijki są u mnie, mogą pojechać do Wrocka w okolicy Święta Zmarłych, pisz albo dzwoń to ustalimy to jakoś szczegółowo




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - endless - 21-10-2013

To takie słodziuchne :)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - warrad - 21-10-2013

PIT
właśnie tak zostałem wykiwany - Tadik po górach BIEGA :)
a tak poważnie to dzięki Tadikowi i dziewczynom zaliczyłem 5 pkt!!!
A przed wyjściem myślałem, że zaliczenie 3 będzie dla mnie sukcesem.

Jeżeli chodzi o Klajso to chcę mu zwrócic uwagę, że nie wyprzedza się na podejściu starszych od siebie niosąc większy plecak. Jak Klajso dosłownie teleportował się obok mnie to poczułem się starszy ... bardziej ;)

bonus:


[Obrazek: 8330-339-1.jpg]




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - gumibear - 21-10-2013

Tak zdecydowanie warrada popieram. I do tego przy plus 10stopniach klajso biega w tshircie! Wstydzilby sie czort jeden!;)
---
Edytowany: 2013-10-21 19:22:41
-------------------------------------------
Z kom




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - warrad - 21-10-2013

Dla zobrazowania sytuacji podczas podejścia
Klajso vs warrad:
http://www.youtube.com/watch?v=vAx_g8FElCo

oszczędzę sam siebie i nie napiszę who is who w tej kompilacji ;)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - -PITdoggy- - 21-10-2013

Właśnie znalazłem zgubę :)

Klajso to kawał napieracza :)
---
Edytowany: 2013-10-21 19:41:51




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - boguś b - 21-10-2013

Ot do Klajso jak masz takie tempo,to proszę napisz mi ile zajmuje Ci zejście z Poludnovy grun do chaty na Gruni?
Przepraszam za OT ale my w sobotę tam się nieżle umordowaliśmy,mróz puścił i było wspaniałe błotko




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Bleys - 21-10-2013

Warrad, podobnie miałem jak 7 mnie wyprzedził 50 metrów przed punktem kontrolnym... Poczułem się baaaardzo zmęczony.... Ale zabawa i tak była przednia. Pierwszy raz uczestniczyłem w czymś takim i już chce więcej!
A następnym razem młodziakom dać po 10 kilogramowym odważniku, to szanse się wyrównają ;-)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - sasq - 21-10-2013

odnośnie zlotu i podrywaia na puch


[Obrazek: 8330-345-1.jpg]




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - klajso - 21-10-2013

Tak, ten 3 punkt kontrolny, w którym ścigaliśmy się z Tadikiem na długo zapamiętam. Ja on ja on, on patrzy na prawo, ja na lewo ... gdzie ta cholerna siatka ... Tadik leci w prawo a ja za nim ... ale Kubusiem się podzielił :P
Pit, Wy mnie przeraziliście na samym początku jak zaczęliście szybko z góry zbiegać. Nie zostało mi nic innego, jak zastosować swoją taktykę i pod górę nie zwalniać :)

Boguś, zimą z tego kopca czasami zejdę, latem tak planuję trasę żeby tam nie schodzić a jedynie wchodzić. Czasu nigdy nie liczyłem, strzelam że jakieś 30 minut może mniej (w rakach po dobrze zmrożonym śniegu). To błoto tuż nad wyciągiem jest strasznie zdradliwe i nawet jak jest susza stulecia jest tam ślisko. Pamiętam jak rok temu zjechałem na dupie dobre 10 metrów. Dla przykładu, zeszłej zimy mierzyłem czas zejścia wzdłuż wyciągu na Chleb, w świeżym puchu wyszło 23 minuty. Dwa tygodnie później wynik powtórzyłem.

P.S.
Na następny zlot postaram się wziąć swoją dziewczynę, ma tempo nie gorsze niż ja i będzie mogła zasilić damski team :)