NGT
XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 (/thread-8330.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Mika - 20-10-2013

Dotarliśmy z Arkiem zwiedzając m.in. miasteczko galicyjskie w Nowym Sączu i skansen więc dlatego trochę to trwało. Było cudownie i to dzięki tym co byli, wróciły wspomnienia wszystkich zlotów( dzięki Blatio) i łza się w oku kręci. Czekamy na kolejny zlot i na spotkanie z Wami dziękuję wszystkim
---
Edytowany: 2013-10-20 20:17:08




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Blatio - 20-10-2013

Okej, Blatio & Ania też już się odmeldowują z domowych pieleszy. Devil odstawiony do Oświęcimia, zaś Pitowi teraz podwójne podziękowania za to, że uprzedził nas o korku na zakopiance, w którym utknął jego autobus.
Dzięki niemu, objazdowi wskazanemu przez Devila, Radiu Kierowców w radiowej Jedynce i Yanosikowi uniknęliśmy zatorów po drodze :)
---
Edytowany: 2013-10-20 20:50:09




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - facet - 20-10-2013

na zlocie nie byłem - ta cholerna robota niezależna ode mnie! ale proponuję cóś takiego: Najfajniejsza Grupa Testingowa.
-------------------------------------------
facet




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - sasq - 20-10-2013

Dotarłem do domu. Dzięki wszystkim za super zlot.
Kontrowersyjna mapę ;-) InO było świetne
Obłędne Nalewki!!!
Wspaniałe Humory
Zacne Prezentacje
Opowieści dziwnej treści
Odświeżenie wizerunku twarzy dawno nie widzianych

Uwielbiam WAS




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - devilll - 20-10-2013

Również dotarłem do domu ok 1,5h temu, dzięki za miłe towarzystwo i miło było poznać nowe osoby oraz zobaczyć dawno nie obecnych, dzięki Blatio za podwózkę. ak zawsze miło i zacnie :)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Zwolay - 20-10-2013

Jezu...na forum jestem od ośmiu lat(głownie jako czytelnik) ale ani razu nie byłem na zlocie...prosze wszystkich regularnych zlotowiczów o osiem karnych ciosów w dupę czekanem (ale łopatką a nie szpicem ;)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - assiak - 20-10-2013

Dotrałam jakąś godzinę temu i wzięłam prysznic. Przyjemne uczucie hehe.
Dzięki za rajd - odświeżający pomysł, oby to nie ostatni raz.
Babski team - dzięki za współpracę ! i jednomyślnośc :)

Trurenka, Warrad - dzięki wam siedzę sobie teraz w domku a nie w pkp.
Endless, Marta -wobec was czuję się szczególnie zobowiązana!

:)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - sasq - 20-10-2013

łopatką szpicem... idźmy na całość STYLISKIEM!

eLCZUPACZUPSMAKABRA dzięki Ci wielkie za transport, czoloweczkę odnalazłem w mojej apteczce :-D




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - El_Chupacabra - 20-10-2013

Szukam kierowcy na następny zlot :-)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - sasq - 20-10-2013

W kierunku BB-> zlot mogę prowadzić nie ma problemu ;-)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - PRS - 20-10-2013

Nie mam czasu na razie czytać więc
w ramach sprzątania rzeczy pozostawionych
- mam czarną setkę, mniemam, że Barta, mam taką samą tylko mniejszą więc teraz mam dwie :)
Bart jeżeli to faktycznie Twoja to jakoś se odbierzesz
- zupki błyskawiczne sztuk 3 różnej maści - na pewno nie zjem, pojawią się na kolejnym zlocie
- herbata Saga cytryna - jak wyżej
- jakieś kalcjum w tabletkach
- chyba jakieś gumy... do żucia
Dwa kubki zabrała Ys@.
Dzięki Wszystkim za miłe towarzystwo.
---
Edytowany: 2013-10-20 22:28:32




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - ludz - 20-10-2013

@chupacabra - ty prowadziłeś w niedzielę?! :D




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Zwolay - 20-10-2013

sasq--> miej litość...a przy okazji bez perwersji ;)))




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - gavagai - 20-10-2013

Choć chyba najkrócej ze wszystkich byłem na zlocie, dopiero teraz dotarłem do domu. Zmęczony jestem jak pieron, ale kilku godzin intensywnej zabawy w Jamnej będę długo wspominał:) Dziękuję wszystkim za kilka godzin naprawdę intensywnej zabawy, rozmów, opowieści itd. PRS - Tobie kłaniam się do kolan w podzięce za transport! Dopiero teraz uświadomiłem sobie, że zostawiłem Ci w samochodzie śmieć=pustą butelkę po coli. Wybacz! Za szybko czas mi zleciał, zapomniałem. Ys@ - dzięki! zaraz odnajdę Cię, jak obiecałem, na f8. Warzyn&Akacja - dziękuję za super transport do Krakowa! Dziękuję za atmosferę! Za nalewki, których działanie czułem jeszcze do sobotniego popołudnia - dla mnie wygrały wszystkie, choć cynamonowa była.... no, jak rosa o poranku delikatna i epicko piękna - czule będę wspominał jej delikatne westchnienie! Bart, jesteśmy umówieni na wspinanie - ale wcześniej muszę zapłacić Ci za piwo! Trzeba by więc jakiś kolejny zlot uskutecznić, żebym mógł się z tego wszystkiego, e wszystkimi rozliczyć.
-------------------------------------------
gavagai.ngt.pl




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - madusia_m - 20-10-2013

ehhhhhh, powiem tak - ja tez dziekuję......przede wszystkim devillllllllkowi, który.......on juz wie :) no i wam wszystkim kochani - było nieziemsko!!!!!!!!!!!! Zbraknie mi miejsca w poście, żeby wymienić wszystkich tych, którym podziękować chcę jeszcze!!!!!!!!
NGT to PETARDA!!!!!!!!
no i czas juz ustalić jakiś kolejny zlot :)
-------------------------------------------
jest dobrze :)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Ela_Horusowa - 20-10-2013

Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie mnie w tak zacne grono, za świetną zabawę, niezapomnianą atmosferę, za brzmienie gitar i wspólny śpiew, Tytusowi za mszę św. i słowa które na długo zostaną w mojej pamieci, a przede wszystkim dziękuję Horuskowi za to, że mnie ze sobą zabrał. Cieszę się że w końcu mogłam Was wszystkich poznać :-)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - sebastian_ck - 20-10-2013

No i się skończyło :( Pozostaną wspomnienia - wszystkie pozytywne oczywiście.
Mam softa i czołówkę, które jutro rano wrócą do właściciela.Strat w sprzęcie własnym nie stwierdziłem.
Dziękuję wszystkim za doskonały klimat zlotowy.
Do zobaczenia na kolejnym.
Ps. Nie zapomnijcie o zdjęciach!!!!!
-------------------------------------------
... a nie jakiś tam siusiumajtek




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Metias - 21-10-2013

Miło było was w końcu poznać :) Mam nadzieję że zobaczymy się na kolejnym zlocie! :)




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - Ys@ - 21-10-2013

PRS - mam tylko jeden kubeczek, wiem, że mój, bo ma naklejkę z zielonym smokiem. Natomiast kijki i czołówka pojechały w różne strony Polski. Trutenka czy masz moje kijki? takie niebieskie z paskami odblaskowymi.
Gavagai - dzieki :)
eh, piszcie, wrzucajcie zdjęcia, jest co wspominać a miło się czyta kiedy trzeba wrócić do rzeczywistości
-------------------------------------------
XXX ZLOT NGT- była moc!




RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - PRS - 21-10-2013

@ Ys@
No tak, za dużo Iz :) Za dużo nalewek. Za dużo ludzi. Za mało czasu.
Kubki ma ,,ta druga'' Iza