NGT
1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: 1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 (/thread-792.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - horus - 09-08-2004

Hej gummi - a w które miejsce dokładnie chcesz dojechać to ci napisze dokładnie jak dojechać
-------------------------------------------
horus@ngt.pl




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - horus - 09-08-2004

znam tu troche skrótów
-------------------------------------------
horus@ngt.pl




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - treewood - 09-08-2004

Wiking - juz postanowione. jednak samo spotkanie ma bardzo luzny charakter. to, ze ja mowie iz bedzie trwalo 1 dzien nie oznacza, ze wszyscy sie pozegnaja. gumi, ja bedziemy na 1 dzien. warek z tego co wiem tez a reszta ... robta co chceta. mozecie sobie wypad przedluzyc przeciez na 2 dzien (niedziela). Nie trzeba przeciez specjalnych spotkan by pojsc na babia na kilka dni? Mi nie trzeba bylo ...

oficjalne spotkanie we wrzesniu (prawdopodobnie) bedzie trwalo min. 2 dni.




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - gumibear - 09-08-2004

treewood tego wlasnie info bralowało ludziom:)

horus bede lecial od wrocławia A 4 przez skoczów na przełęcz krowiarki pod babią. Troche namieszane macie te katowice,gliwice,raciborze,sosnowce i inne takie. Atlas dosc dokladny mam no ale nie wiem którymi drogami jechac, bo jak pomysle o gliwicach i miejscu gdzie sie nagle A4 konczy to mi żal auta, juz kiedys po plytach jechalem pod gliwicami. Koszmarna droga
-------------------------------------------
gumibearMarcin@ngt.pl




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - Trekuś - 09-08-2004

Mysłałem ze mamy sie spotkać, poznać swoje twarze i głosy, by ngt nie było takie anonimowe a wychodzi na to, ze trzeba planować panele dyskusyjne!!! ;-)
-------------------------------------------
Hurra




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - Doczu - 09-08-2004

No niestety Gumi - nic się nie zmieniło na tym odcinku
-------------------------------------------
Pozdrawiam.




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - Wiking - 09-08-2004

gumibearMarcin>> Jeżeli faktycznie lecisz A4 z Wrocławia, to niestety, ale tych płyt cholernych nie ominiesz. Bo to proste przedłużenie autostrady.

Zresztą, nie ma to jak droga z często uczęszczanego co by nie mówić przejścia granicznego w Olszynie - najpierw droga w remoncie przez kilkadziesiąt kilometrów - tylko jeden pas, z obu stron barierki/słupki, stacje benzynowe co kilkadziesiąt kilometrów (Radzę się upewnić, że macie dość benzyny, żeby tamtędy przejechać. Jeżeli staniesz tam autem, to jest lekka masakra - blokujesz całą drogę, auta nie ma gdzie zepchnąć. Jeżeli zaliczysz to w nocy, to będziesz miał szczęście jak wyjdziez z tego żywy i z autem w całości. Miałem akurat taką przygodę teraz podczas powrotu z Niemiec - jechałem z ojcem pożyczonym autem, znajomy twierdził, że benzyny starczy... Przejechaliśmy ze 40 kilometrów na rezerwie przez ten kawałek. Dusza na ramieniu, nie mogliśmy stanąć na żywca i wjechać gdzieś na budowę bo jechaliśmy w dwa auta i nie było jak dać znać drugiej załodze (a drogę znali niespecjalnie). Do tego noc, wilki jakieś :). Potem autostrada od Wrocławia, jedyny przyzwoity kawałek drogi i dalej znów, tor do testowania trwałości zawieszeń. Aż się człowiekowi odechciewa jechać dalej.
-------------------------------------------
Beware The Rage Of A Berserker




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - gumibear - 09-08-2004

Wiking w czerwcu wracalismy z zakopca. W katowicach mielismy tankowac.........oj trzeba bylo bo do zjazdu pod wrocławiem do oławy gdzie mieszkam cpn-u nie uświadczysz zaraz przy A4. Nie uwierzysz ale na wiadukcie zjazdowym przy moim zjeździe gdzie jest cpn petrochemii zabraklo nam benzyny. Na oparach i z górki dotyczylismy sie do dystrybutora. A dojezdzajac do zjazdu chwilke wczesniej zasmialem sie i powiedzialem....''ale bylby numer jakby zabraklo nam na podjeździe benzyny''....no i zaczelo szarpac autem i po benzynie:) Starczylo na styk:)
-------------------------------------------
gumibearMarcin@ngt.pl




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - gumibear - 09-08-2004

Doczu dzieki
-------------------------------------------
gumibearMarcin@ngt.pl




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - Wiking - 09-08-2004

Co by ci tu poradzić - jak już się dotłuczesz do Katowic albo Rudy Śląskiej od strony Zabrza to w miarę kulturalnie mozna przeciąć od Rudy Śląskiej do Katowic właśnie średnicówką - tyle, że to nie zawsze po drodze. No i to tylko kawałek jak na razie. Ale jedziesz prosto bez obawy, że gdzieś pobłądzisz.

Za kilka lat ma być właśnie możliwość przeięcia od Gliwic do Katowic i dalej - odcinek ze strony Katowic jest już w dużej części gotowy, może tym razem nawet jakiś logiczny termin utrzymają. Bo ja pamiętam początki średnicówki z lat 80tych i okres, jak kilka lat całość stała i się kurzyła. W porównaniu z tamtym okresem, teraz mają tempo odrzutowe.
-------------------------------------------
Beware The Rage Of A Bersrker




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - gumibear - 09-08-2004

dziekuje wszystkim. Horus, hammet, wiking - za pomoc przy trasie przebicia sie przez GOP
-------------------------------------------
gumibearMarcin@ngt.pl




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - horus - 09-08-2004

no problem, w końcu jesteśmy u siebie, jak będę wybierał się w okolice Wrocławia, to się odezwę po poradę
-------------------------------------------
horus@ngt.pl




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - agarete - 09-08-2004

ale wam zazdroszcze...a ja wlasnie mialam propozycje na koniec tego weekendu do chatki w zawoi na kilka dni-za darmo!!! Ale niestety...pisze magisterke a promotorka ledwie hamuje wybuchy wscieklosci ;-) wiec nigdzie sie nie ruszam .Ale blagam: opublikujcie potem jakies wspomnienia, foto itp... tesknie...chlip...chlip..smrrr
Co sie odwlecze to nie uciecze...




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - vick grappa.pl - 09-08-2004

wróciłem... przebiłem się przez zlotowe posty... dowiedziałem się,ciekawych rzeczy, że mam wolne miejsce i to z okolic Katowic ;)... przed weekendowym wyjazdem wyszło, ze wyjazd na Czarnohorę nie wypali z przyczyn kapitalistyczno-pracodawczych, wiec spotkamy się na Babiej - my planujemy zabawic tam dwie noce (moze gdzieś jeszcze się przejść) bo w poniedziałek koło 15. musimy byc we Wrocku spowrotem.
Aha - pytanie - jak dojechać najprościej na p.Krowiarki ??
Wrocław -> Kraków -> ?? (dokąd kupić bilet?).
-------------------------------------------
...w pewnych sytuacjach niecierpię mieć racji...




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - HAMMET - 09-08-2004

e no, to ja chyba tez jade:)...zostane gdzies na polu namiotowym na noc...albo cos, :)...sam nie wiem, ale chyba jednak sie pojawie
-------------------------------------------
...droga białą jak obłęd...




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - rumcajs - 09-08-2004

ja też będe dłużej niż 1 dzień - z cholernej warsiawki na 1 dzień mi się nie opłaca, także głowy do góry: vick, hammet, gdzieś się poszlajawszy...
-------------------------------------------
...nemo me impune lacessit...




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - agarete - 09-08-2004

vick no chyba raczej na krakow lepiej. gdzie wrocek a gdzie krakow!?




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - vick grappa.pl - 09-08-2004

>agarete ja jestem z Wrocka -> jadę do Krakowa a potem ni ewiem dokąd mam kupić bilet żeby znaleźc sie w miarę blisko przęłęczy Krowiarki... mapę kupię dopiero jutro..
-------------------------------------------
...w pewnych sytuacjach niecierpię mieć racji...




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - Doczu - 09-08-2004

vick - to chyba PKS do Zawoi będzie lepiej.
-------------------------------------------
Pozdrawiam.




RE:1 Zlot NGT'owcow - 14-15.08.2004 - vick grappa.pl - 09-08-2004

NO! Dzięki ;)
-------------------------------------------
...w pewnych sytuacjach niecierpię mieć racji...