NGT
Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA (/thread-7671.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - gumibear - 05-10-2011

Od dnia dzisiejszego zapraszamy osoby chętne (i spełniające warunki określone niżej) do zakupu termosów firmy Termite model Warhead New limited edition NGT.pl

Link do producenta i info o termosach
http://tiny.pl/h196m

termosik http://ngt.pl/users/piteros/?termos-termite-ngt-limited-edition,2

Do zamówienia zapraszamy forumowiczów, którzy posiadali profil założony na NGT.pl przed 01.07.2011 r. Tak jak to było przy poprzedniej akcji ze śpiworami TYM RAZEM nie trzeba się wykazać super aktywnością na forum.[/b] ot ukłon z naszej strony

1. W ofercie będą 2 pojemności: 1 litr oraz 0.75 litra
2. Logo NGT.pl będzie usytułowane na kubku poziomo (logo poziomo na kubku - kubek zakręcony) i będzie wydziergane laserowo.
3. Koszt: (obejmuje termos 79 zł i odpowiednio 75zł, laserowo dziergane logo 3 zł oraz wysyłkę kurierem 16 zł
- 1 litr: 98 zł brutto (cena kompletna ze wszystkim)
- 0.75 litra: 94 zł brutto (cena kompletna ze wszystkim)

UWAGA! gdy ktoś zamawia 2 lub więcej termosów sumuje kwoty 82zł (np za litrowy) + np. za 0,75 l --- 78zł oraz TYLKO RAZ DOLICZA 16 zł za kuriera

4. Wysyłka wyjdzie bezpośrednio do każdego z nas od producenta.

5. Pieniądze należy wpłacacie na prv rachunek gumiego w mbanku:
KONIEC WPŁAT

6. Tytuł przelewu: NICK + 1 rodzaj zamawianego termosa/termosów
7.Równolegle idzie mail do mnie z dokładnymi danymi do wysyłki dla kuriera i telefonem. Tytuł maila tożsamy z tytułem przelewu. Adres mailowy widzą wszyscy zalogowani.

8. Termosy sa objetą 5 letnią gwarancją. Każdy dostanie paragon z zamówieniem.
9. W razie gdyby kubek się zgubił lub w niewyjaśnionych okolicznościach zniszczył firma zapewnia serwis z logo NGT za drobną opłatą.

10. DEAD LINE na wpłaty to: 31.10.2011r.
11. Osoby z zagranicy kontakt ze mną na prv. Termosy wezmę na siebie i dystrybucja wyjdzie do Was ode mnie. Koszt uzgodnimy indywidualnie na prv.


Testy piterosa

Test zamrażalnik temperatura stała -17

Thermos Hammertone Stainless Steel Flask 1.0L waga 545g
Tatonka Hot&Cold Stuff 1L waga 511g (z 2007 r.)
Termite 2010 WARHEAD 1 L waga 506g

Thermos po 6h 77st. po 9h 69st. po 12h 61st.
Tatonka po 6h 78st. po 9h 68st. po 12h 63st.
Termite po 6h 81st. po 9h 75st po 12h 69st.

Przy czym Termite nie był rozgrzewany przed zalaniem wrzątkiem.





RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - vit - 05-10-2011

czy w przypadkuy zakupu 2 sztuk cena za przesylke jest jedna?
-------------------------------------------
dzis.... sami wiecie :)




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - gumibear - 05-10-2011

tak vit, uzupełnilme juz te lukę o:

''UWAGA! gdy ktoś zamawia 2 lub więcej termosów sumuje kwoty 82zł (np za litrowy) + np. za 0,75 l --- 78zł oraz TYLKO RAZ DOLICZA 16 zł za kuriera do całości zamówienia''




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - piteros - 05-10-2011

http://tiny.pl/h196j TERMOSY SA Z TEJ SERII 2010




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - piteros - 12-10-2011

Dobra kochani, mam termosik i powiem tak, nie podoba mi się to ponieważ logo gubi się w świetle dziennym jak i sztucznym, po prostu go nie widać .Na szczęście jest to tylko wzorcowy termos i dzięki uprzejmości firmy Termite możemy wybrzydzać ;-D ustalenia są takie że:

a. Logo z 5cm powiększymy do 7 cm proporcjonalnie oczywiście umieszczamy na środku symetrycznie ,a nie tak jak teraz w dolnej (górnej :-))części kubka

LUB

b.Logo będzie zrobione na odwrót (kolory) to znaczy tło szare wypalony prostokąt ,a w nim napisy i wzór w kolorze srebrnym połysk taki jak kubek , szerokość 7cm umieszczone na środku kubka.
Wszystkie te propozycje umieszczę na NGT jak tylko do mnie dotrą.
Teraz proszę o opinie, poniżej aktualny projekt
Foty robione z lampą i bez
http://tiny.pl/h1dq5

PS Marcin jak chcesz obejrzeć termosik to daj znać ;-)na priv.
---
Edytowany: 2011-10-12 10:47:41




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - madtukan - 12-10-2011

Zdecydowanie większe (10cm?) i na środku. Co do inwersji to trudno powiedzieć zanim się zobaczy na żywca, obawiam się że może to wyglądać nieestetycznie.




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - piteros - 12-10-2011

10cm to moim zdaniem za dużo ,ponieważ gdy termos będzie na wprost to nie będzie widać boków loga , za bardzo będą zachodzić w tył przymierzane na żywca.
---
Edytowany: 2011-10-12 10:58:03




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - madtukan - 12-10-2011

Stąd też mój pytajnik. Czyli niech będzie jak największe jakie się da zrobić aby było widać boki loga.




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - gumibear - 12-10-2011

logo jak dla mnie moze byc jeszcze bardziej dyskretne. Produkt jest naprawde niezły. Do tego cena dla nas.... Moim zdaniem jest ok. Naprawde ok




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - Qho - 12-10-2011

Logo zdecydowanie większe, ale wyda mi się że ładniej wyglądać będzie takie niż odwrócone. I jak dla mnie to, że jest na dole kubka jest ok.
-------------------------------------------
http://blizej-nieba.blogspot.com/




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - piteros - 12-10-2011

A i jeszcze jest jedna opcja ,logo zostaje lub robimy je większe ,ale umieszczone podwójnie z dwóch stron po obwodzie kubka to by było prawdopodobnie +3zł ,ale jeszcze czekam na dokładne info z firmy.

Tu jeszcze małe porównanie wszystkie termosy 1L
http://tiny.pl/h1dx7


Wagowo mówisz hm... Muszę pójść kupić wagę :-D
---
Edytowany: 2011-10-12 14:28:21




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - madtukan - 12-10-2011

Wg mnie wystarczy 1 logo, ale większe.

Bardzo fajne porównanie, a jak wagowo? Sam posiadam Tatonkę a Termite miałem okazję macać i wydawało mi się, że jest nieco lżejszy.
---
Edytowany: 2011-10-12 11:45:37




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - String - 12-10-2011

Tak sobie oglądam te zdjęcia i faktycznie termosik zacnie się prezentuje.

Co do logo zaś, zastanawiam się czy aby nie lepiej byłoby umieścić je na korpusie właściwym termosa. Dlaczego? Skromne wynurzenie czas zacząć :D

Każde logo ma zasady swego użycia i eksponowania. W przypadku termosa mamy zazwyczaj 2 (nie licząc korka) części użytkowe. Część zasadnicza do przenoszenia napoju (zazwyczaj w pozycji stojącej - logo nieodwrócone - vide napis Warhead) + kubek (jak to kubek powinien być odwrócony i wypełniony cieczą). W zaprezentowanym termosie logo szanowanego NGT będzie podczas użycia w pozycji odwróconej, czyli będzie prezentować się niepolitycznie :)

Nie wchodzę w dywagacje dotyczące wielkości Logo (to nie mój fetysz), jedynie pranę zauważyć że prezentowany sposób lokacji logo bedzie odwrócone, więc może lepiej zastanowić się nad oznakowaniem termosa w inny sposób

Ale może się mylę:)
Pozdrawiam serdecznie

String.

P.S ...a może odwrócić logo na kubku?...
---
Edytowany: 2011-10-12 17:10:47
-------------------------------------------
Cantores'owy brat najmłodszy :P




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - Alien - 12-10-2011

Mi tez od razu rzucilo sie, ze warto odwrocic logo na kubku.




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - madtukan - 12-10-2011

Chyba obie kwestie: odwrócenie loga i miejsce nadruku były dyskutowane. Ad1: było głosowanie, Ad2 z tego co pamiętam to ''specyfika budowy termosu'' nie pozwala na taki nadruk na korpusie. Niestety ta część dyskusji zniknęła :(




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - piteros - 12-10-2011

Tak madtukan ma rację na korpusie nie da rady wypalić loga bo jest pokryty dodatkową warstwą antykorozyjną i antypoślizgową, aby pewniej się go trzymało w dłoni.:-)
A co do odwrócenia loga to głosowanie odbyło się na początku akcji i jest jak jest.

Mam wagę lol wieczorkiem zważę wszystkie trzy na razie prowadzony jest test w zamrażalniku :-D



---
Edytowany: 2011-10-12 17:45:25
---
Edytowany: 2011-10-12 17:45:47




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - termos - 12-10-2011

Czy ktos z forumowiczow moze napisac mi jakie wymiary i ile wazy termos Termit'a 0,75l? Na allegro widziałem że waży koło 450g i 370g. jak to jest?
-------------------------------------------
termos




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - String - 12-10-2011

cyt: ''A co do odwrócenia loga to głosowanie odbyło się na początku akcji i jest jak jest.''

To widać się wygłupiłem z moimi wywodami, a w zasadzie przegapiłem wątek w jego wcześniejszej fazie :)
-------------------------------------------
Cantores'owy brat najmłodszy :P




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - piteros - 12-10-2011

@termos
Ja mam litrowy, więc ci nie pomogę, ale mogę jutro zapytać w firmie.




RE:Termos Termite NGT limited edition-WYSYŁKA - termos - 12-10-2011

ok, a może wiesz jaka jest różnica między WARHEAD 0,75 L oraz WARHEAD SLIDE 0,75 L ? Szukam wszędzie info i nie widzę, a strona producenta nie podaje takich informacji. Czy te termosy sa dobre? Czy lepiej kupić innej firmy?
-------------------------------------------
termos