NGT
Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: luźNe GaTki (https://ngt.pl/forum-6.html)
+--- Wątek: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! (/thread-7504.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Don Diego - 10-05-2025

Kupię pelerynę "Sea to summit" ultra sil 15D.
kolor obojętny , chociaż preferowany niebieski.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - ye2bnikus - 12-05-2025

Sprzedam buty La Sportiva Baruntse, rozmiar 47,5
Użyte dwa razy na lodowcu, podeszwa w stanie idealnym.
Warszawa
600 pln do negocjacji


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - lucas_t - 20-06-2025

Dostałem voucher na 500+ (sic!) do "ulubionego" sklepu ludzi podróżujących samolotem (Dolfi1920).
Nie znalazłem nic co by mnie interesowało, więc mogę kupić dla kogoś.
Jak ktoś jest zainteresowany, proszę o PW.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - turystycznie - 16-08-2025

Mam do oddania nieużywany impregnat marki Hi-Tec.

Cytat:Ma szerokie zastosowanie – można nim zaimpregnować m.in.: namiot, obuwie, odzież, plecak. Tworzy on na produktach niewidzialną, cienką warstwę ochronną, która nie pozwala przedostać się wilgoci do środka.

Cena: tylko koszt przesyłki
Kontakt: PW.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Don Diego - 11-09-2025

W sklepie Tkmaxx w Krakowie, plecaki "Rab Aeon 27" , po 330 zł za sztukę.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - ludz - 11-09-2025

uuu, Diego - a w którym Tkmaxx?


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Don Diego - 12-09-2025

w Bonarce. Wczoraj ( czwartek) były 2 sztuki , Kolor szary z pomarańczowym logo.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - ramol - 12-09-2025

(10-05-2025, 17:58)Don Diego napisał(a): Kupię pelerynę "Sea to summit" ultra sil 15D.
kolor obojętny , chociaż preferowany niebieski.

Mam oliwkową, ale klipsy rozerwały mi się na pierwszym wyjściu w Szkocji.
Nie polecam. Poza lekkością nie stanowi zabezpieczenia przed deszczem, jeśli będzie wiało.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - ludz - 12-09-2025

A czy jest jakaś pelerynka która w wietrze daje radę?
Zawsze mi się to jawiło jako rozwiązanie na deszcz bez wiatru - wszystkie które widziałem miały kaptur, który zwieje pierwszy mocny podmuch, nie wspominając o tym, że działają jak żagiel?


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - grendel - 12-09-2025

Na Islandii po pierwszym wyjściu w teren z auta, z peleryny zostały tylko strzępy, kaptura żona nie zdążyła założyć Big Grin , więc nawet nie wiemy, jak by w nim wyglądała. Peleryna (szczególnie cienka i lekka) i wiatr nie współgrają. Od tamtego czasu tylko kurtki/bluzy/spodnie przeciwdeszczowe.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Don Diego - 13-09-2025

Mimo waszych niepochlebnych opinii , chętnie kupię.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - sasq - 30-09-2025

(13-09-2025, 05:18)Don Diego napisał(a): Mimo waszych niepochlebnych opinii , chętnie kupię.

Rolleyes szanuje takie podejscie


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Don Diego - 13-10-2025

Ramol. A te rozerwane klipsy, to zniszczony plastik , czy wyrwane z materiału ?


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - ramol - 21-10-2025

(13-10-2025, 08:11)Don Diego napisał(a): Ramol. A te rozerwane klipsy, to zniszczony plastik , czy wyrwane z materiału ?

Wyrwane, klips zostaje w jednej cześci


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - maciejfloyd - 15-02-2026

Hej! Syn wyrósł ze śpiwora wobec czego mam do sprzedania Pinguina model Blizzard Junior na wzrost do 150 cm. Stan bardzo dobry, nie pobrudzony chociaż do wyprania jest. Worek kompresyjny w zestawie oczywiście. Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia. Cena 120 zł plus koszt wysyłki. Ewentualnie odbiór gdzieś w Łodzi do ustalenia.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - warrad - 25-02-2026

Sprzedam buty Lowa Ranger III gtx, rozmiar 42. Stan bdb+, używane niewiele - moje stopy się z nimi nie polubiły. Zainteresowanym prześlę fotki. Cena 600zł, wysyłka w cenie.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Krzysiekw3 - 03-03-2026

Kupię mapę papierową Tour du Mont Blanc, lub przewodnik.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Don Diego - 04-06-2026

Kupię, plecak "Osprey Talon 11" w rozmiarze m/l. Wersja ta przedostatnia. Kolor niebieski, zielony , niechętnie czarny. W rozsądnej ( niskiej) cenie. Ma ktoś , coś