NGT
Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: luźNe GaTki (https://ngt.pl/forum-6.html)
+--- Wątek: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! (/thread-7504.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - pine - 14-11-2023

Mam na sprzedaż bluzę Montano Cortina Stretch - rozmiar L - kolor niebieski z żółtym zamkiem.
Bluza kupiona kilka lat temu przez grupowe zamówienie, ma logo forum na piersi, stan bardzo dobry, niewiele razy była używana.

cena to: 130 zl + przesyłka.

można kupić na olx: https://www.olx.pl/d/oferta/bluza-montano-cortina-stretch-meska-l-CID87-IDXmROx.html?bs=olx_pro_listing


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - misiek_kot - 27-11-2023

Darz bór! Robię porządki w sprzęcie i na sprzedaż wpadły rakiety śnieżne Tubbs Sojourn 30. Cena 280. Szczeóły są na OLX, no ale linka nie podaję (łatwo będzie sobie wyszukać).
Zapraszam na priv, albo od razu na OLX.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - misiek_kot - 28-11-2023

(27-11-2023, 21:18)misiek_kot napisał(a): Darz bór! Robię porządki w sprzęcie i na sprzedaż wpadły rakiety śnieżne Tubbs Sojourn 30. Cena 280. Szczeóły są na OLX, no ale linka nie podaję (łatwo będzie sobie wyszukać).
Zapraszam na priv, albo od razu na OLX.

sprzedane :\


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - misiek_kot - 07-12-2023

Darz bór!

Do zbycia mam na OLXie: Kurka Lowe Alpine - Glacion Pro (Polartec Windbloc).

Fajna, ciepła i elastyczna kurtka typu mięsisty softshell o doskonałych właściwościach przeciwwiatrowych.

Używana, stan techniczny, wizualny i higieniczny - bardzo dobry (bez rozdarć, uszkodzeń, dziur, zmechaceń, plam; kompletne nie uszkodzone zamki, rzepy sprawne, troki z zaciskami sprawne).

Kolor: niebieski + czarne stawki (+ paski odblaskowe)
Rozmiar: M

Wymiary (fotki z wymiarami zrobione - pisz wiadomość to podeślę do podglądu):

- szerokość pod pachami = 52 cm
- długość przedniego zamka = 63 cm
- długość rękawa od stójki = 79 cm


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - PRS - 02-01-2024

Sprzedam plecak Gregory Optic 58 L - bardzo lekki.
Szczegóły na stronie np. Skalnika
https://www.skalnik.pl/plecak-optic-58-l...ory-661575

Nigdy nie używany, nawet ,,testowo", z metkami.
Dla osób o wzroście OD ok 175 cm (ja jestem za niski dlatego sprzedaję)
Cena 650 zł.
Możliwość oblukania - odbioru Warszawa (Praga Południe)


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Trisha - 03-01-2024

(02-01-2024, 17:43)PRS napisał(a): Sprzedam plecak Gregory Optic 58 L - bardzo lekki.
Szczegóły na stronie np. Skalnika
https://www.skalnik.pl/plecak-optic-58-l...ory-661575

Nigdy nie używany, nawet ,,testowo", z metkami.
Dla osób o wzroście OD ok 175 cm (ja jestem za niski dlatego sprzedaję)
Cena 650 zł.
Możliwość oblukania -  odbioru Warszawa (Praga Południe)

Chętnie bym zakupiła, ale mam 156 cm Sad


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - PRS - 05-01-2024

Szukaj S (ki) i damski odpowiednik.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Zbynek Ltd. - 17-02-2024

Sprzedam hamak z Decathlon-u. Cena sklepowa 70, moja 45. Plus koszt wysylki. Uzyty z 5 razy. Rozmiar 300x150cm. Kolor brąz/czerwień czy jakoś tak :-)
Cięciwa nieoryginalna.
Jako gratis 2 nieużywane taśmy nylonowe 2m długości na odciągi i 2 nowe stalowe karabinki 8cm. Jak ktoś ma do oprawienia wołu, to spokojnie na jednym karabinku da się go powiesić Wink


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - traszan - 19-02-2024

(17-02-2024, 11:18)Zbynek Ltd. napisał(a): Sprzedam hamak z Decathlon-u. Cena sklepowa 70, moja 45. Plus koszt wysylki. Uzyty z 5 razy. Rozmiar 300x150cm. Kolor brąz/czerwień czy jakoś tak :-)
Cięciwa nieoryginalna.
Jako gratis 2 nieużywane taśmy nylonowe 2m długości na odciągi i 2 nowe stalowe karabinki 8cm. Jak ktoś ma do oprawienia wołu, to spokojnie na jednym karabinku da się go powiesić Wink

Chętnie wezmę.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Zbynek Ltd. - 19-02-2024

Na priva poszła wiadomość.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Don Diego - 30-03-2024

Kupię, jeżeli ktoś ma nie zniszczony, plecak "Montano Anaconda 18". Najlepiej niebieski .


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Zbynek Ltd. - 19-04-2024

Może ktoś ma na zbyciu śpiwór syntetyczny typu mumia 1,3-1,4kg? W miarę nowy I tanio ?
Warunek konieczny : kołnierz termiczny i listwa na zamku.

Na Alledrogo w cenie do 125 nie znalazłem.

Jest u majfrendów śpiworek z 800g kaczką. Za 100 PLN-ów. Ale przy sporej wilgoci zrobi się chyba odpowiednik 100g kaczki. I aromat niekoniecznie pieczonej kaczki.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - ludz - 30-05-2024

Mam do oddania łopatę śnieżną z Tchibo, której jakiś czas używałem jako lawinowej. Nominalnie nie była sprzedana jako lawinowa - nie wiem, czy one się różnią jakimiś certyfikatami. Waży 570g, składana rączka.
Więcej detali tutaj: https://www.olx.pl/d/oferta/lopata-sniezna-lawinowa-tcm-CID767-ID10nZqH.html?bs=olx_pro_listing

Na hasło NGT puszczę za 50pln, ale i tak polecam wysyłkę via olx Wink


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - ramol - 14-06-2024

Sprzedam plecak Mammut Heron pro 70 + , ma 8 lat, ale tylko raz był ze mną w Mongolii.
Żadnych uszkodzeń, muszę go wyczyścić przed sprzedażą i tyle.
Super wytrzymała konstrukcja
https://climbrock.pl/product-pol-2596-Plecak-Mammut-Heron-Pro-70-15L-Short-smoke.html


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Ivan Drago - 25-11-2024

Sprzedam kurtkę z hydrofobowym puchem RAB MICROLIGHT ALPINE SE-BLACK. Stan bdb, rozmiar M, jedyne uszkodzenie to mikro dziurka z tyłu w okolicach pachy (już zaszyta). Przed sprzedażą wyprana w środku Nikwax do odzieży z puchem hydrofobowym. 350 zł. Po zdjęcia i ustalenia proszę pisać na maila mlukowski(małpa)wp.pl


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Zbynek Ltd. - 08-12-2024

Na zbyciu namiot tunelowy 2 osobowy.
Nówka sztuka, nie śmigany ? Nawet nie rozłożony na zewnątrz.
Kolor jak na zdjęciu - brąz, nazywany przez majfrendów khaki. Wersja 4 sezonowa.

Szczegóły pod tym linkiem.
https://a.aliexpress.com/_Ex7rcM8

Cena 980 + przesylka i za 2-3 dni namiot u nabywcy.
W komplecie dodatki: oryginalna podłoga z zaczepami pod namiot i zestaw naprawczy w postaci rurki i łatek do tropiku.

Waga calkowita bez dodatkowej podłogi to ok 1900g wraz ze śledziami, zestawem naprawczym, woreczkami i dosyć dużym i ciężkim workiem na namiot. Z podłogą 2050.

   


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Zbynek Ltd. - 17-12-2024

Ktoś pomoże znaleźć?
Szukam lekkiego ok. 1L garnka lub dużego kubka z pokrywką. Warunek - składana rączka. Może być aluminium lub stal, byle leciutkie. Tytan odpada. Cena rozsądna.
Kubek stalowy z pokrywką o poj. 1150ml znalazłem na Alledrogo, ale rączka nie jest składana. Garnek też, ale zdaje się być ciężkawy i pojemność ma chyba ok. 1,3 litra, no i cały komplet trzeba kupić.
U majfrendów od szybkiej Ali też nie znalazłem.
Mialem kiedyś pasującą do tego opisu alu menażkę, nie tzw. harcerską, ale się pozbyłem.
I jeszcze żeby był szerszy niż wyższy.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - sasq - 17-12-2024

(17-12-2024, 12:15)Zbynek Ltd. napisał(a): Ktoś pomoże znaleźć?
Szukam lekkiego ok. 1L garnka lub dużego kubka z pokrywką. Warunek - składana rączka. Może być aluminium lub stal, byle leciutkie. Tytan odpada. Cena rozsądna.
Kubek stalowy z pokrywką o poj. 1150ml znalazłem na Alledrogo, ale rączka nie jest składana. Garnek też, ale zdaje się być ciężkawy i pojemność ma chyba ok. 1,3 litra, no i cały komplet trzeba kupić.
U majfrendów od szybkiej Ali też nie znalazłem.
Mialem kiedyś pasującą do tego opisu alu menażkę, nie tzw. harcerską, ale się pozbyłem.
I jeszcze żeby był szerszy niż wyższy.

https://pl.aliexpress.com/item/1005006082510262.html?spm=a2g0o.productlist.main.9.5312uVVNuVVNSF&algo_pvid=655736f5-df31-46e2-9b7e-7b269857f58a&algo_exp_id=655736f5-df31-46e2-9b7e-7b269857f58a-4&pdp_npi=4%40dis%21PLN%21128.89%2166.19%21%21%21226.64%21116.39%21%40210391a017344389399888198eb93b%2112000035649049538%21sea%21PL%21170659222%21X&curPageLogUid=W2Sojc2hnjDb&utparam-url=scene%3Asearch%7Cquery_from%3A


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Zbynek Ltd. - 17-12-2024

Dzięki. Widziałem już. Strasznie ciężkie. 350 g to sporo. Da się zmieścić w 200g, jak miała moja była menażka.


RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - sasq - 17-12-2024

w Tytanie
https://pl.aliexpress.com/item/1005005648477594.html?spm=a2g0o.detail.pcDetailBottomMoreOtherSeller.9.20d6PuBkPuBk3M&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.40196.366991.0&scm_id=1007.40196.366991.0&scm-url=1007.40196.366991.0&pvid=e8afe62e-d3fc-4e85-869d-6a5bb1718913&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreOtherSeller,scm-url:1007.40196.366991.0,pvid:e8afe62e-d3fc-4e85-869d-6a5bb1718913,tpp_buckets:668%232846%238115%232000&pdp_npi=4%40dis%21PLN%21222.03%21109.59%21%21%21390.42%21192.71%21%402103919917344414027995657e1fa7%2112000033878808622%21rec%21PL%21170659222%21X&utparam-url=scene%3ApcDetailBottomMoreOtherSeller%7Cquery_from%3A