![]() |
|
Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Wersja do druku +- NGT (https://ngt.pl) +-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html) +--- Dział: luźNe GaTki (https://ngt.pl/forum-6.html) +--- Wątek: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! (/thread-7504.html) |
RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - pine - 14-11-2023 Mam na sprzedaż bluzę Montano Cortina Stretch - rozmiar L - kolor niebieski z żółtym zamkiem. Bluza kupiona kilka lat temu przez grupowe zamówienie, ma logo forum na piersi, stan bardzo dobry, niewiele razy była używana. cena to: 130 zl + przesyłka. można kupić na olx: https://www.olx.pl/d/oferta/bluza-montano-cortina-stretch-meska-l-CID87-IDXmROx.html?bs=olx_pro_listing RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - misiek_kot - 27-11-2023 Darz bór! Robię porządki w sprzęcie i na sprzedaż wpadły rakiety śnieżne Tubbs Sojourn 30. Cena 280. Szczeóły są na OLX, no ale linka nie podaję (łatwo będzie sobie wyszukać). Zapraszam na priv, albo od razu na OLX. RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - misiek_kot - 28-11-2023 (27-11-2023, 21:18)misiek_kot napisał(a): Darz bór! Robię porządki w sprzęcie i na sprzedaż wpadły rakiety śnieżne Tubbs Sojourn 30. Cena 280. Szczeóły są na OLX, no ale linka nie podaję (łatwo będzie sobie wyszukać). sprzedane :\ RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - misiek_kot - 07-12-2023 Darz bór! Do zbycia mam na OLXie: Kurka Lowe Alpine - Glacion Pro (Polartec Windbloc). Fajna, ciepła i elastyczna kurtka typu mięsisty softshell o doskonałych właściwościach przeciwwiatrowych. Używana, stan techniczny, wizualny i higieniczny - bardzo dobry (bez rozdarć, uszkodzeń, dziur, zmechaceń, plam; kompletne nie uszkodzone zamki, rzepy sprawne, troki z zaciskami sprawne). Kolor: niebieski + czarne stawki (+ paski odblaskowe) Rozmiar: M Wymiary (fotki z wymiarami zrobione - pisz wiadomość to podeślę do podglądu): - szerokość pod pachami = 52 cm - długość przedniego zamka = 63 cm - długość rękawa od stójki = 79 cm RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - PRS - 02-01-2024 Sprzedam plecak Gregory Optic 58 L - bardzo lekki. Szczegóły na stronie np. Skalnika https://www.skalnik.pl/plecak-optic-58-l...ory-661575 Nigdy nie używany, nawet ,,testowo", z metkami. Dla osób o wzroście OD ok 175 cm (ja jestem za niski dlatego sprzedaję) Cena 650 zł. Możliwość oblukania - odbioru Warszawa (Praga Południe) RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Trisha - 03-01-2024 (02-01-2024, 17:43)PRS napisał(a): Sprzedam plecak Gregory Optic 58 L - bardzo lekki. Chętnie bym zakupiła, ale mam 156 cm
RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - PRS - 05-01-2024 Szukaj S (ki) i damski odpowiednik. RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Zbynek Ltd. - 17-02-2024 Sprzedam hamak z Decathlon-u. Cena sklepowa 70, moja 45. Plus koszt wysylki. Uzyty z 5 razy. Rozmiar 300x150cm. Kolor brąz/czerwień czy jakoś tak :-) Cięciwa nieoryginalna. Jako gratis 2 nieużywane taśmy nylonowe 2m długości na odciągi i 2 nowe stalowe karabinki 8cm. Jak ktoś ma do oprawienia wołu, to spokojnie na jednym karabinku da się go powiesić
RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - traszan - 19-02-2024 (17-02-2024, 11:18)Zbynek Ltd. napisał(a): Sprzedam hamak z Decathlon-u. Cena sklepowa 70, moja 45. Plus koszt wysylki. Uzyty z 5 razy. Rozmiar 300x150cm. Kolor brąz/czerwień czy jakoś tak :-) Chętnie wezmę. RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Zbynek Ltd. - 19-02-2024 Na priva poszła wiadomość. RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Don Diego - 30-03-2024 Kupię, jeżeli ktoś ma nie zniszczony, plecak "Montano Anaconda 18". Najlepiej niebieski . RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Zbynek Ltd. - 19-04-2024 Może ktoś ma na zbyciu śpiwór syntetyczny typu mumia 1,3-1,4kg? W miarę nowy I tanio ? Warunek konieczny : kołnierz termiczny i listwa na zamku. Na Alledrogo w cenie do 125 nie znalazłem. Jest u majfrendów śpiworek z 800g kaczką. Za 100 PLN-ów. Ale przy sporej wilgoci zrobi się chyba odpowiednik 100g kaczki. I aromat niekoniecznie pieczonej kaczki. RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - ludz - 30-05-2024 Mam do oddania łopatę śnieżną z Tchibo, której jakiś czas używałem jako lawinowej. Nominalnie nie była sprzedana jako lawinowa - nie wiem, czy one się różnią jakimiś certyfikatami. Waży 570g, składana rączka. Więcej detali tutaj: https://www.olx.pl/d/oferta/lopata-sniezna-lawinowa-tcm-CID767-ID10nZqH.html?bs=olx_pro_listing Na hasło NGT puszczę za 50pln, ale i tak polecam wysyłkę via olx
RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - ramol - 14-06-2024 Sprzedam plecak Mammut Heron pro 70 + , ma 8 lat, ale tylko raz był ze mną w Mongolii. Żadnych uszkodzeń, muszę go wyczyścić przed sprzedażą i tyle. Super wytrzymała konstrukcja https://climbrock.pl/product-pol-2596-Plecak-Mammut-Heron-Pro-70-15L-Short-smoke.html RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Ivan Drago - 25-11-2024 Sprzedam kurtkę z hydrofobowym puchem RAB MICROLIGHT ALPINE SE-BLACK. Stan bdb, rozmiar M, jedyne uszkodzenie to mikro dziurka z tyłu w okolicach pachy (już zaszyta). Przed sprzedażą wyprana w środku Nikwax do odzieży z puchem hydrofobowym. 350 zł. Po zdjęcia i ustalenia proszę pisać na maila mlukowski(małpa)wp.pl RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Zbynek Ltd. - 08-12-2024 Na zbyciu namiot tunelowy 2 osobowy. Nówka sztuka, nie śmigany ? Nawet nie rozłożony na zewnątrz. Kolor jak na zdjęciu - brąz, nazywany przez majfrendów khaki. Wersja 4 sezonowa. Szczegóły pod tym linkiem. https://a.aliexpress.com/_Ex7rcM8 Cena 980 + przesylka i za 2-3 dni namiot u nabywcy. W komplecie dodatki: oryginalna podłoga z zaczepami pod namiot i zestaw naprawczy w postaci rurki i łatek do tropiku. Waga calkowita bez dodatkowej podłogi to ok 1900g wraz ze śledziami, zestawem naprawczym, woreczkami i dosyć dużym i ciężkim workiem na namiot. Z podłogą 2050. RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Zbynek Ltd. - 17-12-2024 Ktoś pomoże znaleźć? Szukam lekkiego ok. 1L garnka lub dużego kubka z pokrywką. Warunek - składana rączka. Może być aluminium lub stal, byle leciutkie. Tytan odpada. Cena rozsądna. Kubek stalowy z pokrywką o poj. 1150ml znalazłem na Alledrogo, ale rączka nie jest składana. Garnek też, ale zdaje się być ciężkawy i pojemność ma chyba ok. 1,3 litra, no i cały komplet trzeba kupić. U majfrendów od szybkiej Ali też nie znalazłem. Mialem kiedyś pasującą do tego opisu alu menażkę, nie tzw. harcerską, ale się pozbyłem. I jeszcze żeby był szerszy niż wyższy. RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - sasq - 17-12-2024 (17-12-2024, 12:15)Zbynek Ltd. napisał(a): Ktoś pomoże znaleźć? https://pl.aliexpress.com/item/1005006082510262.html?spm=a2g0o.productlist.main.9.5312uVVNuVVNSF&algo_pvid=655736f5-df31-46e2-9b7e-7b269857f58a&algo_exp_id=655736f5-df31-46e2-9b7e-7b269857f58a-4&pdp_npi=4%40dis%21PLN%21128.89%2166.19%21%21%21226.64%21116.39%21%40210391a017344389399888198eb93b%2112000035649049538%21sea%21PL%21170659222%21X&curPageLogUid=W2Sojc2hnjDb&utparam-url=scene%3Asearch%7Cquery_from%3A RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - Zbynek Ltd. - 17-12-2024 Dzięki. Widziałem już. Strasznie ciężkie. 350 g to sporo. Da się zmieścić w 200g, jak miała moja była menażka. RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji! - sasq - 17-12-2024 w Tytanie https://pl.aliexpress.com/item/1005005648477594.html?spm=a2g0o.detail.pcDetailBottomMoreOtherSeller.9.20d6PuBkPuBk3M&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.40196.366991.0&scm_id=1007.40196.366991.0&scm-url=1007.40196.366991.0&pvid=e8afe62e-d3fc-4e85-869d-6a5bb1718913&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreOtherSeller,scm-url:1007.40196.366991.0,pvid:e8afe62e-d3fc-4e85-869d-6a5bb1718913,tpp_buckets:668%232846%238115%232000&pdp_npi=4%40dis%21PLN%21222.03%21109.59%21%21%21390.42%21192.71%21%402103919917344414027995657e1fa7%2112000033878808622%21rec%21PL%21170659222%21X&utparam-url=scene%3ApcDetailBottomMoreOtherSeller%7Cquery_from%3A |