NGT
Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc (/thread-7103.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - karysek - 07-05-2016

Witojcie,

w Lidlu ciekawie wyglądające spodenki funkcyjne / podspodenki
crivit PRO running performacne trouseres

- ok 50 złociszy

kolor jak na zdjęciu lub czarne ze wstawkami szarymi,

material: 86 poliester (Topcool) 14% lycra, wstawka siatka 89% poliester, 11 elastan/lycra

Wygladają bardzo ciekawie na lato, krocze + pas pionowy z tyłu - siatka + wstawki z siatki w kolorze z boku, guma w pasie szeroka i mocno rozciągliwa,
kupiłem jutro dopisze pierwsze wrażenia z użytkowana :D
---
Edytowany: 2016-05-07 21:06:32
---
Edytowany: 2016-05-07 21:06:57


[Obrazek: 7103-1339-1.jpg]




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - grendel - 07-05-2016

Składana piła o długości ostrza ok. 18 cm z Lidla, którą zakupił Pit, o którą pytał Arni a którą polecał Gumi jest u mnie w przecenie za 9.99 zł. Dziś zanabyłem podczas rowerowego rekonesansu. Kolor podobnie jak u Pita - żółty
Gdyby ktoś życzył, mogę pokupić. Było ich jeszcze z kilkanaście sztuk.


[Obrazek: 7103-1340-1.jpg]




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - Ern - 07-05-2016

Od czwartku w Lidlu buty do chodzenia po wodzie. W kontekście czerwcowego spływu jak znalazł.




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - lwiola - 08-05-2016

Ern:
''Od czwartku w Lidlu buty do chodzenia po wodzie.'' -
- z serii: ''Bądź, jak Jezus!'' :-)

(to akurat tytuł festiwalu:-)-tak mi się skojarzyło niedzielnie...
-------------------------------------------
wiola




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - Ern - 08-05-2016

Faktycznie źle napisałem :P
No, ale tak to bywa po północy :D




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - grzegorzgrzegorz - 09-05-2016

buty do chodzenia po wodzie. czekam na recenzję jak już ktoś zakupi i przetestuje. niczym lwiola skojarzenie z tym hasłem może być tylko jedno ;) jestem jednak ciekawy czy warto wydać pieniądze na coś takiego




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - -PITdoggy- - 09-05-2016

Ja i sporo znajomych przerobilismy kilka par takich butów, z lidla i biedronki. Poszczególne rzuty mogą się nieco różnić, ale generalnie - za tą cenę naprawdę warto
But w ograniczonym zakresie chroni przed szkłem itp, przynajmniej te modele które miałem /używałem miały miękką, dość cienką podeszwe. Ale zapewnia niezłą przyczepność nawet na śliskich korzeniach, jest wygodny i szybko schnie. W kajakach zawsze mi się sprawdzały.
---
Edytowany: 2016-05-09 07:58:03
-------------------------------------------
I speak fluent sarcasm.




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - Elessar - 09-05-2016

Ktoś wie kiedy w Lidlu będą kije treckingowe??

Coś dawno nie było a buty przewinęły się już parę razy.




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - 7brat - 09-05-2016

grzegorz

jak ogólnie odradzam tą sieć, tak tutaj polecę buty do wody z martesa - sprzedawały się na tony a reklamacji zero... Cena chyba 19,99.
Tylko nie wiem czy już tam zjechały, ale na pewno będą na lato.

karysek
macałem dzisiaj te spodenki, ogólnie mogłyby być, ale rozchwytywane nie były i leżało u mnie jeszcze sporo szt. Poczekam trochę, może przecenią to wezmę, jak braknie to nie będę rozpaczał ;)
-------------------------------------------
seven




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - karysek - 09-05-2016

Hej,
u mnie było zalewie kilka szt w rozmiarze l i koniec,

inna sprawa, że akurat szukałem/potrzebowałem czegoś lżejszego niz podobne z decatchlonu - tamte kosztowały ok 70, też szwy zgrzewane, ale człowiek szybko się w nich gotował, nadawały się ew na 2h trening, a nie w górki na caly dzionek :)

W niedzielę przetestowałem te z lidla, zachowują się bez zarzutu, przewiewne, wygodne , dobrze siedzą na miejscu,
Krzysiek




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - 123startabc - 31-05-2016

czołówka 12,99

http://www.biedronka.pl/pl/product,id,22166,name,latarka-czolowa




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - zupka66 - 31-05-2016

Wczoraj zakupiłem tą latarkę w Biedronce. Ogólne wrażenie dobre, kuchenna waga wskazała 76 g razem z załączonymi bateriami. Cztery tryby pracy: białe światło 100% , białe światło około 50% ( tak ja to oceniam), dwie czerwone diody, dwie czerwone diody pulsujące.




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - 123startabc - 31-05-2016

ja mam tą z zeszłego roku bodajże, ta ze zdjęć wygląda na solidniejszą. uważam, że za tą cene daje rade.




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - PRS - 01-06-2016

Kupiłem te czołówki dla Juniorstwa.
Minus taki, że trzeba się ,,przebić'' przez wszystkie 4 tryby (czyli 5 bo jeszcze tryb zgaszona). Czyli po włączeniu mamy światło maks, przechodzimy do słabszego i żeby powrócić znów do mocniejszego musimy przelecieć przez tryby światła czerwonego i zgaszenie.
Pierwsze co chyba tryknie to połączenie płytki czołowej z latarką (kąt pochylenia). Kiepski też zatrzask przedziału baterii.
Na 3 AAA. To też minus.
Na plus spora ,,moc'' jak na Biedrone za 13 zł.
Coś pośredniego między zasięgiem a szerokością światła.
Uwaga na oczy!
Diody czerwone raczej tylko do bliskiej sygnalizacji zajmowanej pozycji ;)
Dla kogo?
Dla tych co nie mają jako pierwsze ,,czoło''
dla dzieciaków - jak zgubią na obozie mała strata
do samochodu jako rezerwa
dodatkowe światło na rower tam gdzie diabeł mówi dobranoc
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - gumibear - 07-06-2016

Od 16 czerwca w lidlu samopompy (188x66x5) za 79,90




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - nowart - 07-06-2016

jakiś link do oferty ? bo na www jeszcze nie ma a szerokość by mi bardzo odpowiadała...




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - gumibear - 07-06-2016

http://www.lidl.pl/pl/nasze-gazetki.htm
klik na tę od 13.06




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - Zielony - 07-06-2016

@PRS
Czemu zasilanie na 3xAAA jest według ciebie wadą?

Również ją kupiłem. Będzie jako rezerwa na rower. Tym bardziej ze jako podstawowe światło na moim rumaku aktualnie wykorzystuje identyczna konstrukcje z tym ze wyposażoną w montaż na kierownicę. Na razie daje radę, choć brak mi trochę pulsacyjnego białego.

Jakby ktoś nie zdążył a chciał się wyposażyć w to cudo techniki to jest tego pełno na chińskich portalach pokroju aliexpres czy gearbest. Ceny podobne do biedronkowej a nawet niższe.

Sama zaś konstrukcja mocno ''inspirowana'' Black Diamond ReVolt. Przynajmniej jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny.
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41XF9%2BKvKoL.jpg
---
Edytowany: 2016-06-07 14:47:59
---
Edytowany: 2016-06-07 14:48:45
-------------------------------------------
Zielony w niebieskim :)




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - PRS - 07-06-2016

@Zielony bo najczęściej ładowarki aku są albo x 2 albo x 4.
Mam sporo ,,latareczek'' + wagę właśnie na system x 3, by ładować muszę wyciągać ogniwa z dwóch sprzętów. Pomijam pojemność czyli czas świecenia, akceptuję tą wadę.
3 x AAA jest przestarzałą technologią.
,,Przyszłość'' w dyskontach to także np. http://akumulatorki.com.pl/6731,akumulator_18650_Li_ion_3200_mAh_LG_INR18650_MH1
gdzie porównując cenowo AAA http://akumulatorki.com.pl/6398,akumulatorki_Panasonic_Eneloop_PRO_R03_AAA_950mAh_BK_4HCCE_1_sztuka 12,5 zł szt.
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny




RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - Zielony - 07-06-2016

Większość tanich ładowarek owszem wymaga aby jednocześnie ładować określona liczbę ogniw. Ale wystarczy ze dołożysz kilkadziesiąt zloty i możesz mieć procesorowa ładowarkę czterokanałową w której możesz ładować nawet jedno ogniwo. Ponadto masz mniejsze prawdopodobieństwo ze zniszczy ona ogniwa lądując go prądem o złych parametrach czy tez go przeładuje.

Zgadza się 18650 maja dużą pojemność ale okupione jest to spora ilością wad czy niedogodności. Jak chociażby to ze uzależniony jesteś od prądu i ładowarki a ta musi byc dobrej jakości aby nie zniszczyć akumulatora. Podczas gdy baterie AAA dostaniesz w każdym sklepie. Gdy akumulatorki skończą dawać prąd, zapomnisz ich naładować itp. zawsze możesz je podmienić na zwykle baterie. Z 18650 juz się tak nie da. Inna kwestia to rozmiar tych akumulatorów. Trudno by byli skonstruować kompaktowe ''czoło'' na tego typu ogniwa.
---
Edytowany: 2016-06-07 18:59:55
-------------------------------------------
Zielony w niebieskim