NGT
Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator (/thread-6408.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Piotrek-Wisport - 11-01-2010

Chcialbym napisac, ze juz ruszyla strona ePlecak...
Temat przerosl nie tylko nas ale i informatykow. Chlopaki robia i robia i caly czas wychodzi cos nowego.
Nie obiecam teraz konkretnej daty ale na pewno nie poddamy sie!!!

I podtrzymuje to co pisalem wczesniej, ze tu na ngt pierwsi zobaczycie link i napis ''JUZ JEST'' :)

Pozdrawiam




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - mmateusz - 26-01-2010

F5
tak kontrolnie :)
-------------------------------------------
mk




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Munkas - 26-01-2010

Było 9 zielonych łapek w porywie szalonej bezkrytycznej miłości dla Wisportu. Cierpliwość aktywnych NGT_owiczów jest selektywna, tolerancyjna czy może jakaś komisja jest potrzebna? Na Przewodniczącego Pajacyka rekomenduję, on sprawiedliwie nalewa!
P>S> WIS>>> przestańcie się kompromitować!




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Bren - 01-02-2010

Prawie pół roku nam strzeliło.
Przypominam się, bo jeszcze Wisport zapomni.
-------------------------------------------
Bren




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - bartolini - 02-02-2010

Panie i Panowie, spokojnie, nie od razu Rzym zbudowano :) Cierpliwości, zacne idee wymagają czasu. Acz szkoda, prawie pół roku temu rozpętano zawieruchę, rozbudzono w nas płonne nadzieję, a tu klops.
-------------------------------------------
z zimowym pozdrowieniem HU HU HA !




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Nemesis - 02-02-2010

Ja bym z chęcią zakupił plecak o wymiarach zbliżonych do tych, które przewiduje większość lini lotniczych dla bagażu podręcznego! 55x40x20 cm. W rezultacie najlepiej, jakby plecak miał wszystkie wymiary o 1cm niższe, żeby nikt się podczas kontroli nie doczepił.
-------------------------------------------
www.nem.yoyo.pl




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Blatio - 13-03-2010

F5

I co...?




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - j-23 - 20-03-2010

Ciekawe czy ktoś chociaż napisał do Wisportu w celu indywidualnych przeróbek, przecież na ich stronie jest takie info.
Firma WISPORT realizuje dowolne zamówienia indywidualne. Wszystkie zmiany, przeróbki, modyfikacje muszą być wcześniej uzgodnione i zaakceptowane.
Coś mi się wydaje że dużo osób czeka na gotowy produkt ;) a nic od siebie nie chce dać.
Jak przyjrzałem się ofercie https://www.kifaru.net/militarypacks.htm to aż mnie głowa rozbolała od tych rozwiązań.
Ale pomału wszystko sobie rozrysowałem na brudno i jeżeli tylko Wisport to zaakceptuje to będę bardzo zadowolony.
-------------------------------------------
znowu nadaję




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - bartolini a. leisure - 21-03-2010

j-23 info jest, ale jeśli dobrze zrozumiałem istotę idei to nie tak to ma działać. rozmawiałem z chłopakami na targach w Kielcach i mówili, że chwila moment serwis (?) ruszy. najpierw będziesz wybierał ''bazę'', system nośny etc. i o ile dobrze zrozumiałem, to wszystkie dodane rzeczy będziesz miał na podglądzie i nic nie trzeba będzie rozrysowywać :)

na marginesie, to ciekawy wór wspinaczkowy mają na ten sezon: http://tiny.pl/hgcj5




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - m - 21-03-2010

J-23
czy ja dobrze zrozumiałe: ''Coś mi się wydaje że dużo osób czeka na gotowy produkt ;) a nic od siebie nie chce dać.'' - chodziło ci o to, że wszyscy narzekają na wisport'a a nikomu nie chce się do nich napisać o przeróbki (czyli dać czegoś z siebie)?

Z jakiej choinki się urwałeś? To nie jest działanie non profit. Firma chce zarobić i podobno (bo już wcale nie ma pewności po takim czasie) chce uruchomić nową usługę i tyle. Mówią o tym od 8 miesięcy, żeby rozreklamować i niech sobie reklamują ale oczekiwać, że ktoś będzie poklepywał po plecach za nic i się cieszył - przesada.

Projekt miał ruszyć w październiku zeszłego roku. Ostatni post wisportu sprzed 2 miesięcy (że się nie poddadzą). Ciekawe czy w ogóle ruszy i czy zdążą przed wakacjami.

Ale parę osób już pisało, że robiło tak jak ty. Napisz jak ci odpiszą co i jak i czy poza brakiem strony robią sprawnie takie zamówienia.
-------------------------------------------
m




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Zapinacz - 21-03-2010

Robią od paru lat takie zamówienia bezproblemowo, także Nowego Świata nie odkryliście.




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - soso - 21-03-2010

Robić robią, ale gdy pisałem do nich w sprawie wymiany systemu nośnego w Quarku na ACS, to jakoś tak bez entuzjazmu do tego podeszli. W końcu stanęło na tym, że koszty przeróbki przekroczyłyby wartość plecaka.




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - m - 21-03-2010

Rzeczywiście tak drogo czy rzucili cenę zaporową bo indywidualne podejście kalkuluje się tylko przy nowych plecakach ;P

zapinacz
oczywiście, że nie. Zagapiłeś się, to wisport go odkrył jakieś 7 stron temu :P
-------------------------------------------
m




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - j-23 - 22-03-2010

~m~ z choinki to ja się żadnej nie urwałem ;)
A mój projekt przeróbek dotyczy plecaka w wersji militarnej czyli coś na bazie Whistlera.
W tym tygodniu wyślę wstępny rysunek torby patrolowej wzorowanej na modelu https://www.kifaru.net/tailgunner1.html# zobaczę czy wszystko z takich patentów jak w kifaru da się zastosować.
swoją drogą niezły jest ten odpinany ( w kifaru ) pas biodrowy.
A co do kontaktu z Wisportem to dla mnie jest on wzorowy, przy okazji zamówienia klamerek dołożyli mi próbki Cordury używanej do serii militarnej.
Dla mnie bomba te kolory na żywo.
ps. może problem jest w tym że informatycy nie mają zacięcia turystycznego no i nie czytają forum Ngt ;)
Pozdrawiam.
-------------------------------------------
znowu nadaję




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - jAbLo - 22-03-2010

@j-23
''ps. może problem jest w tym że informatycy nie mają zacięcia turystycznego no i nie czytają forum Ngt ;)''

chyba się obrażę :P




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - j-23 - 22-03-2010

jablo- bez obrazy , w takim razie w czym tkwi problem że tak długo to wszystko trwa.
-------------------------------------------
znowu nadaję




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - soso - 22-03-2010

Przy okazji. Jak dowiedziałem się korespondując z Wisportem, w Quarku 40l. nie da rady zamontować systemu FAS (nie jak wyżej pisałem ACS), gdyż plecak jest za krótki. Za to da radę zamontować SAS.




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Bren - 27-03-2010

''A mój projekt przeróbek dotyczy plecaka w wersji militarnej czyli coś na bazie Whistlera.
W tym tygodniu wyślę wstępny rysunek torby patrolowej wzorowanej na modelu https://www.kifaru.net/tailgunner1.html# zobaczę czy wszystko z takich patentów jak w kifaru da się zastosować.
swoją drogą niezły jest ten odpinany ( w kifaru ) pas biodrowy.''

J-23 rozwiązanie jest proste, wystarczy wziąć jako pas biodrowy dowolny pas modułowy, np. od Miwo PT2 lub PT3, choć chyba najlepszy będzie RATS bo ma usztywnienie. A w plecaku musi być na dole pleców system molle żeby móc go dopiąć. Żeby nie gniotło w plecy jak nie ma pasa, można dodać miękką klapkę zakrywającą molle taką jak w Kifaru.




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - slawek - 27-03-2010

indywidualne zamowienia w wisporcie to zadna nowosc.mnie juz 9lat temu uszyli ventusa wg.mojego zapotrzebowania a 5lat temu przerobili mi tak jak chcialem ich szkolny plecak z 1994r.(zrobiony z koreanskiej codury ale do dzis nie chce sie rozpasc).jak dla mnie firma jest zarytrabista.
-------------------------------------------
slawek




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - gumibear - 27-03-2010

''indywidualne zamowienia w wisporcie to zadna nowosc.mnie juz 9lat temu uszyli ventusa wg.mojego zapotrzebowania''

Szanowni forumowicze. Tak racja

Słowa Sławka i nie tylko przewijają się w Waszych postach co jakiś czas. To już wiemy odkąd engiet stoi więc nie piszmy proszę postów o tej oczywistej oczywistości, dzięki któej wisport zyskał szacunek i zaufanie klientów i choćby z tego powodu bądźmy bardziej cierpliwi i wyrozumiali przy tym ich projekcie online, któremy jako klient kibicuje a jako admin przyglądam się bacznie.