NGT
Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator (/thread-6408.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - prosiakt - 02-04-2011

Ok , dzieki .




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - łowca - 02-04-2011

szelki do wolverine można było by inne ''kupić'' ? dłuższe , żeby na żebrach się nie kończyły. Bo te zupełnie mi nie pasują krojem.




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Piotrek-Wisport - 04-04-2011

Mamy szelki do Raccoona, które możemy sprzedać. Proszę pisać w tej sprawie tu: http://tnij.org/kontakt_wisport
-------------------------------------------
Nie ma idealnego plecaka? To sam go sobie stwórz.




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Bren - 04-04-2011

Fajne zmiany. Dołożył bym jeszcze dwie rzeczy;
- podpisy pod kolorami, ekran przekłamuje kolory tych małe kwadracików, a otwieranie za każdym razem okna podglądu jest upierdliwe,
- zakładka galeria (tak ja maxpedition), niech posiadacze chwalą się gotowymi customami od Wisportu.
-------------------------------------------
Bren




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - devilll - 08-11-2011

co można by zmienić usprawnić jeszcze:
- możliwość odhaczenia(usunięcia) przy opcji troki oraz drabinki, jak się pomylisz ,albo dojdziesz do wniosku ,że są nie potrzebne.
- zrobienie animacji plecaka w 3D, a nie normalnego płaskiego tylko rzutu.
- przy opcji robienia plecaków poniżej 35l, zdał by się worek taki jak w skill lub scroll bo nie ma takiej opcji.




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Inv - 08-11-2011

Dodałbym jeszcze możliwość wyświetlania troków na klapie, bo choć się je zaznaczy to ich brak.




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Piotrek - Wisport - 10-11-2011

Jak tylko znajdę chwile wprowadzę zmiany o których piszecie! Na pewno będzie kłopot z 3D ale reszta jest do zrobienia bez problemu!

Dzięki za uwagi i komentarze!




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Inv - 10-11-2011

Fajnie jakby też były podane orientacyjne wymiary dla danego litrażu w plecakach militarnych, tak jak ma to miejsce w pozostałych plecakach.




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - ot - 10-11-2011

Mnie najbardziej wkurzało jak próbowałem sobie różne konfiguracje, że w danym punkcie w którym można opcjonalnie oznaczyć jakiś dodatek to po oznaczeniu jakiegokolwiek nie mozna już wrócić do braku zaznaczenia. Można zmienić zaznaczenie w danym kroku ale nie anulować go całkowiecie.
-------------------------------------------
ot




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - devilll - 12-11-2011

@ot pisałem właśnie o tym też mnie to nurtuje
- możliwość odhaczenia(usunięcia) przy opcji troki oraz drabinki, jak się pomylisz ,albo dojdziesz do wniosku ,że są nie potrzebne.




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Inv - 12-11-2011

Projektując plecak na bazie plecaków militarnych jest możliwość odhaczenia.




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - devilll - 12-11-2011

tylko w militarnych :P, ale nie w pozostałych




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Krogulec - 15-11-2011

W sumie przydałaby się możliwość załączania plików do zamówienia, żeby np. pokazać jakieś rozwiązanie, które ciężko opisać, a na obrazku byłoby widoczne.




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Edtheduck - 07-09-2012

Serwis żyje?
Zaprojektowałem plecak i czekam, czekam na weryfikacje :-)




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Marcinekk - 07-09-2012

Krogulec: Wrzucasz zdjęcia np. na imageshack, a linki wklejasz do opisu zamówienia.




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - piteros - 07-09-2012

@Marcinekk popatrz na datę posta Krogulca :-D




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - devilll - 07-09-2012

wygrywa szpadel :D




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Zbynek Ltd. - 08-09-2012

Ale ledwo żelazny, nawet na brązowy za mało :-)
Srebrny szpadelek to może dostać marekh z wątku:
https://ngt.pl/thread-2065-page-2.html
wpis z dziś, 13:23
---
Edytowany: 2012-09-08 23:54:29




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - devilll - 22-12-2012

I zmian żadnych nie ma u nich




RE:Zaprojektuj plecak: eplecak.pl / by Wisport -kreator - Special K - 07-06-2013

Strona ePlecak.pl chyba już nie funkcjonuje. Zero odpowiedzi na zapytania. Nie dostałem nawet zwykłego ''Odczep się'' na zapytanie o zamówienie plecaka. Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat tej strony?

I przy okazji zapytam szanownych forumowiczów: Chcę zlecić komuś uszycie nietypowego plecaka - gdzie uderzyć?
-------------------------------------------
MRK