NGT
XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie (/thread-6263.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - Juno - 08-09-2009

Czyli butki bardziej p-deszcz niz p-pot.
:)




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - Blatio - 08-09-2009

Juno, czyżbyś wybierał między gumofilcami a sandałami? ;P
-------------------------------------------
''Miarą wielkości góry jest zmęczenie wędrowca''.




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - Juno - 08-09-2009

woderami, woderami...




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - Puszka - 08-09-2009

zaraz zaraz.. to my tam na windsurfingu nie popływamy?




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - cantores - 08-09-2009

Puszka, przejdź Beskid Niski w sandałkach z Carrefoura to będziesz się czuł jak na windsurfingu :D




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - Blatio - 08-09-2009

A tam, najlepiej metodą ''na Świnicę'' - w japonkach, tak jak tu:
http://tiny.pl/43mz
-------------------------------------------
''Miarą wielkości góry jest zmęczenie wędrowca''.




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - Lislaw - 08-09-2009

Dobrze ze jej stringow nie widac bo by miala kolejna niedogodnosc jak by sie jej lancuch wrzynal w rzyc :D
---
Edytowany: 2009-09-08 13:57:02




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - bartolini - 08-09-2009

Blatio, czy to Twoja fota z pamiętnego wyjazdu kiedy to minęliśmy się na szlaku? bo ta lala coś mi znajomo wygląda ;-)
-------------------------------------------
dobrze jest dobrze jest




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - Blatio - 08-09-2009

Nie nie, to ściągane z netu, dość stara fota, jakiś czas temu zrobiła furorę na ''Dupie'' Maryny ;)
Natomiast wtedy gdy się mijaliśmy, mieliśmy z kolegą przygodę na zejściu ze Świnicy i Zawratu, bo musieliśmy pomóc pewnej parce, która wybrała się w góry na tak trudny szlak, a okazało się, że facet wyciągnął dziewczynę na pierwszy raz w góry właśnie tam, a ona w pewnym momencie utknęła na łańcuchach i zapłakana nie mogła iść dalej.
Jej mężczyzna jakoś nie umiał jej pomóc i tylko siedział i gapił się w powietrze dwa metry pod nią.
No to trzeba było dziewczynie pomóc, pomyśleliśmy, po czym sholowaliśmy oboje ''ręcznie'' do Zawratu, tracąc na tym sporo czasu, po czym kazaliśmy zejść spokojnie do Pięciu Stawów.
Po chwili się okazało, że ci geniusze się pchają za nami po łańcuchach na dół do Gąsienicowej (kolejna ''genialna'' decyzja tego faceta).
No i skończyło się tym, że praktycznie bez pomocy ze strony owego chłopaka, musieliśmy jego dziewczynę dosłownie ściągać na rękach przez całą trasę z Zawratu w dół, o mało przez to nie złapał nas zmrok na łańcuchach, do Murowańca zaś dotarliśmy ok. 22:30 (chwała firmie Petzl za czołówkę :P).
Potem jeszcze trzeba było ich sprowadzić na dół do Kuźnic, gdzie żółwim tempem z powodu trudności, jakie przeżywała owa dziewczyna w schodzeniu (oczywiście w miejskich adidaskach), dotarliśmy dopiero około 00:30.

Byliśmy przez to kilka godzin w plecy i trochę wściekli. Ale cóż poradzisz na ludzką głupotę. Jakbyśmy ich olali, to na bank zastała by ich noc jeszcze na łańcuchach. A oni oczywiście bez żadnej latarki, dziewczyna bez kurtki, itp. Pewnie by się nawet na TOPR nie umieli dodzwonić.

Jakby to określili moi uczniowie: ''żal...'' :P
---
Edytowany: 2009-09-08 14:27:31
-------------------------------------------
''Miarą wielkości góry jest zmęczenie wędrowca''.




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - bartolini - 08-09-2009

Blatio, niemalże identyczną przygodę mieliśmy w lipcu na Kościelcu. Koleś wyciągnął laskę (oczywiście na nogach jakieś czułenka puma). Jeszcze na Karbie, nad mapą, zastanawiali się czy iść czy nie. no i tak sobie wystartowaliśmy. Weszliśmy i schodzimy. I co widzimy? Laska przyklejona do skały! i ryczy. Koleś coś tam mamrocze, że k#4%@ i inne *&^%, że na mapie nie ma łańcuchów i że miało być łatwo. I dalej ją ciągnie, a ona paraliż. Kilkoma ostrymi słowami wyjaśniliśmy szanownemu koledze co i jak i pomogliśmy pokonać ciężki momenty. Wszystko dobrze się skończyło. Ale laska jeszcze długo potem trzęsła się jak galareta a koleś wkurzony był na mapę i zadawał pytanie - czemu tu nie ma łańcuchów?
-------------------------------------------
dobrze jest dobrze jest




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - Blatio - 08-09-2009

Haha... no jakbym widział tych naszych, tyle że u nas facet się zachowywał, jakby... hmm... w ogóle się w sumie nie zachowywał. Po prostu szedł bez słowa za nami, a myśmy (przy czym mój przyjaciel wręcz dawał sobie wskakiwać dziewczynie na klatę momentami) panience krok po kroku pomagali stawiać nogi i trzymać się łańcuchów. Na dole w Kuźnicach, po wszystkim, nie mieliśmy już siły być złośliwi nawet, tylko ze stoickim spokojem wyłuszczyliśmy im co zrobili nie tak (przede wszystkim, że on ją tam wyciągnął niepotrzebnie), po czym facet taki zdziwiony stwierdził, że ''on już tam był nie raz przecież...'', zdumiony tym, że jego dziewczyna sobie nie dała rady...
Ech, jakby był mądrzejszy, to by już na podejściu na Świnicę stwierdził, że panna mu daje sygnały, że jej taka trasa nie odpowiada i potem albo wróciliby ze Świnicy tak jak weszli, albo posłuchali naszej rady i zeszli spokojnie ścieżką do Pięciu Stawów, skąd nikt by ich nie wyrzucił przecież.
-------------------------------------------
''Miarą wielkości góry jest zmęczenie wędrowca''.




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - azja - 08-09-2009

cyt. Gumi:

''Ludu drogi
Celem zebrania zaliczki podaje nr rachunku na podkoncie NGT treewooda

Tytuł przelewu: zlot+nick z NGT
Rachunek: 50 1020 5558 1111 1423 6130 0444''

Sorki za głupie pytanie, ale Kogo mam dokładnie wpisać w przelewie jako Odbiorcę? Po prostu NGT, czy może Osobę? Jak nie wpiszę poprawnie system odrzuci mi przelew :(




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - ludz - 08-09-2009

cyt lexiu vs. Gumi:
''Wszystko fajnie, tylko czy jako właściciela rachunku ma wpisac NGT, czy treewood ? Bo coś wpisac muszę ;D


lexiu wpisz treewood''



a ja wpisałem kropkę i też żyję ;)




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - gumibear - 08-09-2009

wpiszcie ciotka klotka z tiktaka i tez dojdzie. Im mniej prv na forum tym lepiej




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - azja - 08-09-2009

dzięki piękne za podpowiedź - kaska poszła :)




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - Blatio - 08-09-2009

Heh... Bartolini, miałem niegdyś znajomą, której facet kiedyś robił jej jakiś przelew jako zwrot pożyczki, jakaś licha kwota, dosłownie kilkanaście złotych. W tytule przelewu wpisał ''opłata za usługi seksualne'' :P
-------------------------------------------
''Miarą wielkości góry jest zmęczenie wędrowca''.




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - Ys@ - 08-09-2009

poszlo za mnie i Brata mego - Lunaca. Razem 20 plnów.
Prawdopodobnie poszukujemy 3 wolnych miejsc w kirunku na zlot.
Moga byc w roznych srodkach transportu.
-------------------------------------------
nie loguje sie, bo pisze z obecgo kompa




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - bartolini - 09-09-2009

Blatio, gdy dokonuję rozliczeń ze znajomymi, zawsze piszę coś w tym stylu :) Gdy podsyłam kasę kobiecie, to piszę, że... eeee, to już moja sprawa :)
-------------------------------------------
dobrze jest dobrze jest




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - gumibear - 09-09-2009

ys jesli nie bede jechal z puszką to jade swoim autem i was zwine z lunaciem. W ostatnim tygodniu pzred bede wiedzial




RE:XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie - Ys@ - 09-09-2009

dzieki, to by było wspaniale Gumi, a przy okazji byśmy Cie przypilnowali abys na pewno dojechał na zlot:)
bedziemy miec ze soba jeszcze jedna babkę, ktora jedzie po raz pierwszy i jest juz wpisana na liste
-------------------------------------------
Boże, chroń mnie od psychopatów