NGT
Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Sprawy techniczne forum (https://ngt.pl/forum-5.html)
+--- Wątek: Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom (/thread-6220.html)



RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - m - 02-01-2018

coś wyszukiwarka nie chce współpracować - mi wyrzuca jakis błąd:
''Unauthorized access to internal API. Please refer to https://support.google.com/customsearch/answer/4542055''
-------------------------------------------
m




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 02-01-2018

eM wyzej o tym piszemy




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - ns - 02-01-2018

Jako obejście problemu z ''internal API'' można wyszukiwać daną informację, to sugestia dla tych co nie wiedzą, bezpośrednio w google oraz w innych (multi)wyszukiwarkach, jak: https://www.ixquick.com
https://duckduckgo.com
wpisując w pasku wyszukiwarki wzorzec:
wyszukiwany termin (pod)strona_www.domena
np.:
pytanie do administratorów site:ngt.pl
wyszukiwany termin może być ujęty w cudzysłowach do zawężenia wyników:
''pytanie do administratorów'' site:ngt.pl/forum
Ze znakiem ''+'' lub ''-'' w celu określenia czy dane słowo ma wystąpić czy nie.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - m - 02-01-2018

ok, dzięki
-------------------------------------------
m




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - turysta - 04-01-2018

Dlaczego został zablokowany wątek:
https://ngt.pl/thread-4391.html
Dlaczego użytkownicy Forum ngt nie mogą wypowiadać się swobodnie z powodu obsesji JAcy2, któremu się wszystko z jednym kojarzy? Co to jest? ''Dobra zmiana'' na Forum?




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - piotr.r - 04-01-2018

Admin czujny. :D




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - ns - 04-01-2018

Niech zgadnę. Żeby wszyscy biorący w dyskusji i nowi, którzy by chcieli do niej dołączyć, troszkę ochłonęli? Łby pod kran z zimna wodą, do miski z lodem (w sensie zamrożoną wodą), a jakby to nie wystarczyło to może poudawać jakiegoś morsa i do przerębli po szyję? Macie tam jakieś pozamarzane zbiorniki wodne?




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 04-01-2018

mam dosc

Jestem poza forum. Planujemy i rysujemy nowe ngt a Wy ciągnięcie durne dyskisje.

Zadna dobra zmiana. Wypad z polityką. Przestańcie sie wyzywac i komentowac w duchu politycznym. Jaca dziala i mnie na nerwy ale stancie na wysokosci zadania i skomentujcie bezlitosnie ale z klasą

sztuką jest powiedziec komuś spierd..... tak by poczuł dreszczyk emocji przed zbliżającą się podróżą.

Jutro odblokuje. Moze Wam przejdzie
-------------------------------------------
z kom




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - boguś b - 04-01-2018

Turysta mój dziadek by stwierdził, taki fajny synek od nos a du... y jak gorol.
Pojechales z tą dobrą zmianą niepotrzebnie




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - turysta - 05-01-2018

@gumibear
Dziękuję
@ns
Ochłonięcie się przyda, jednej osobie szczególnie
@boguś b
Słuszna uwaga. To było głupie z mojej strony. Niepotrzebnie dałem się sprowokować agresywnemu trolowi.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 05-01-2018

wątek odblokowany. Pamiętajcie że napisanie potoku słów przychodzi Wam dość łatwo. Ktoś to musi ocenić, przeczytać wczesniej i zareagować a na to czasu coraz mniej.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - JAca2 - 06-01-2018

Panie Admin. Przestań Pan traktować to forum jak swój prywatny folwark i nie kasuj postów tylko dlatego że tak ci się podoba. Napisałem wczoraj post po to żeby kilka kwestii naświetlić innym użytkownikom. Ale jak widać prawda w oczy kole i najlepszym lekarstwem na to jest cenzura !? Ponowię więc:

No i znowu ''turysta'' serwuje bzdury na swoją obronę pisząc : ''Dlaczego użytkownicy Forum ngt nie mogą wypowiadać się swobodnie z powodu obsesji JAcy2, któremu się wszystko z jednym kojarzy? Co to jest? ''Dobra zmiana'' na Forum?''
A jak wygląda to w rzeczywistości?
Przypomnę może kilka ostatnich newsów niejakiego ''turysty'' z jego komentarzami:
Jeden z komentarzy: ''Tam Kim Dżong Un a u nas inna groteskowa postać. '' O kim myśli w ten sposób czytelnik Gazety Wyborczej? Chyba nie trzeba tłumaczyć.
Kolejny komentarz: ''Należy wyrąbać wszystkie drzewa w odległości minimum 400m od drogi do Morskiego Oka. Stanowią one siedlisko korników zabójców, czychających na zdrowie, a często i życie suwerena.'' Do czego nawiązuje czytelnik GW mówiąc o kornikach, wyrębie i suwerenie?
Niejaki ''Maślan: w komentarzu z dn. 13.07.2015 :''...ustalanie zasad obecności ludzi na szlakach tylko otwieranie bud z żarciem mu uciesze wąsatych Januszy z gromadką 500+ ''
Kolejny komentarz tego ''geniusza'' forum NGT z dn 15.07.2017: ''Niestety aktualnie mamy atrapę państwa prawa'' CZego dotyczą te komentarze i w jakim celu zostały zamieszczone?
PRS opowiada o ''tubie propagandowej TVP'' w komentarzu z dn. 11.12.2017
I te osoby zarzucają mi że mi się wszystko z polityką kojarzy. Żenada.
Wy chyba sami nie wiecie co piszecie !? Na tym forum NIGDY nie zacząłem żadnego politycznego komentarza. Nigdy nie skomentowałem niczego w jakikolwiek sposób nawiązujący do polityki. No ale kilku nadpobudliwych osobników , którzy sami to robią , będzie teraz mi wciskać że mi się z polityką wszystko kojarzy?
Jakim trzeba być chamem żeby napisać tekst typu '' ...wąsatych Januszy z gromadką 500+ ''.
Jak by tego było mało , towarzycho wzajemnej adoracji popiera siebie w komentarzach. Dają plusiki, minusiki. Cóż za radość.
No i jeszcze admin z tekstem: '' Jaca dziala i mnie na nerwy ale stańcie na wysokości zadania...:. Dopinguje swoich chłopków jako przewodniczący towarzycha wzajemnej adoracji. Człowieku tobie jako adminowi kompetencje się pomieszały. Ktoś kto robi z siebie admina powinien być bardziej wyważony.
Nie ważne. Wyjdę na przeciw pragnieniom takich jak ''turysta'' i jak to ładnie zasugerował : Pójdę sobie gdzieś indziej. Bo z takimi ludźmi wspólnego języka nie znajdę nigdy. To jest mój ostatni post na tym forum.
Admina proszę o usunięcie mojego konta z NGT. Bo widzę że w opcjach takiej możliwości nie ma.
Żegnam.

Ps. Towarzycho wzajemnej adoracji odnosi się do kilku osobników na tym forum. W trakcie tych lat kiedy zaglądałem tutaj, wiem że są tutaj również ludzie na poziomie i prezentujący wysoki poziom kultury osobistej. Moje słowa ich nie dotyczą.
-------------------------------------------
JAca




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - boguś b - 06-01-2018

To jest dobry przykład aby nie było polityki na forum.takie są potem skutki.
Zaglądaj na forum tu naprawdę jest dużo wartościowego tekstu,porad itp.
Prośba do wszystkich zero polityki i wycieczek osobistych.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Pim - 06-01-2018

Zawsze można się z forum wypisać i założyć własne. Cytując klasyka: ''zamiast palić komitety, zakładajmy własne''.
-------------------------------------------
Pim




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 06-01-2018

''Panie Admin. Przestań Pan traktować to forum jak swój prywatny folwark i nie kasuj postów tylko dlatego że tak ci się podoba.''

Hmmm cóż rzec? Nigdy tak nie twierdziłem choć teoretycznie rzec ujmując mógłbym tak stwierdzić bo w pełni do tego mam legitymację. Niemniej jednak to forum Jaca jest i Twoje i turysty i eM i Pima i bogusia i kazdego innego który tu pisuje.

Każdy jest jakiś. Każdy ma klawiaturę i każdy wylewa co swoje z łatwością łączą jakie posiada. My admini to musi przeczytać i szybko ocenić. Owszem czasami ktoś oberwie rykoszetem skasowanego posta tak już jest. Nie ma tu cenzury i nie będzie. Za to jest gigantyczna alergia na głupotę, politykę pisaną na poważnie i słuzącą do wyzywania się lub ustawiania nawzajem już tak. Zdecydowanie tak.

Na to nie pozwalam bez względu czy napisze to mi dobrze znany PRS, Pim czy ktoś kto zarejestrował się wczoraj.

Różnijmy się, ścierajmy ale z klasą, To co Ty pokazujesz i Twoi rozmówcy - nie akceptuje.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Jaga - 06-01-2018

​JAca2​​, posta skasowałam ja. Nie dlatego, że na forum jest cenzura tylko dlatego, że nie akceptujemy obrażania innych, braku kultury i awanturnictwa. Takie posty kasujemy jak tylko zauważymy (niestety czasem na​m​ umkną), koniec kropka, więcej tłumaczyć nie będę.

Wątku, w którym prowadzicie dyskusję nie na temat obrażając przy okazji siebie nawzajem zwyczajnie nikt nie miał czasu przejrzeć i ocenić czego nie powinno tam być. Mamy prace i rodziny, nie siedzimy na NGT cały czas.

A jeśli masz tyle czasu i energii na śledzenie wypowiedzi innych i pisanie długich postów, to może zamiast tego napisz jakąś recenzję? Bo nie widzę żadnej na Twoim koncie :) Albo wybierz się w góry, to zdrowsze niż siedzenie przed komputerem ;)




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Pim - 06-01-2018

Zawsze będę uważał, że rolą Admina jest wycinanie politycznej nawalanki. Tej jest wokół tyle, że niech to forum pozostanie ''szambo free''. A jak komuś nie odpowiada? Niech zakłada ''własny komitet''. Jak w ''Żywocie Briana'': Prawdziwe forum outdoorowe, Socjalistyczne forum outdoorowe, prawdziwie narodowe forum outdoorowe, forum outdoorowe wspierające zmiany, Forum outdoorowe wspierające opozycję, Konserwatywne forum outdoorowe, Forum outdoorowe Stojące na straży Prawdziwych Wartości..ile dusza zapragnie...
-------------------------------------------
Pim




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - braavosi - 06-01-2018

Jak powyżej napisano:
forum NGT zawsze było wolne od polityki, pyskówek i wycieczek prywatnych. Będą kasowane i już, choć żałuję, że coraz mniej na to czasu, bo burzę najlepiej zdławić w zarodku.
Prosimy wycieczki prywatne przenosić na priv.
Niech wartością forumowicza będzie to, co wniósł w treści nt sprzętu na forum, co'' dał z siebie'' w kwestii zlotowania, akcji zbiorowych, czy testowania. A nie, ile swoich racji próbuje udowodnić całemu światu.
Wielu tu było takich, którzy próbowali ubliżać, nawracać, wprowadzać właściwy ład. Już ich nie ma. Są gdzieś indziej w internecie, albo i nie...
Twoje konto Jaca2, zgodnie z prośbą, usunąłem. Powodzenia, gdziekolwiek wylądujesz.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - ns - 11-01-2018

Sugestia co do tego wątku:
https://ngt.pl/thread-214-page-157.html
i tematu w nim poruszanego dotyczącego pianki PU.
A może utworzyć nowy wątek z takimi poradami kiedy dane obuwie, inny produkt(?) został czy mógł zostać wyprodukowany? Temat dosyć się rozwija. Wątek dotyczący nie pojedynczej marki, tu Meindl, a też innych, gdzie znajdą się porady jak, czy można to poznać, wyszukać po numerze seryjnym, partii czy podobnym? W tym wątku głównie jest poruszany problem pianki PU w butach Meindl a nie jest to jedyny producnet, który ją stosuje w podpodeszwie. Można zatytuować wątek np.: Data produkcji butów, odzieży, sprzętu - jak znaleźć? Czy coś w tym stylu?




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Zbynek Ltd. - 11-01-2018

Bez sensu.
Jest wątek o tym, że nie wolno nie używać butów Meindla. I to jeszcze na 1-wszej stronie.