NGT
Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Sprawy techniczne forum (https://ngt.pl/forum-5.html)
+--- Wątek: Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom (/thread-6220.html)



RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Kos - 22-10-2016

Nie mogę edytować posta z 12 X. Podczas próby edycji dostaję komunikat - Edytować można jedynie swoje ostatnie posty w temacie. ??




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Blatio - 23-10-2016

Tak działa forum - tylko ostatni post możesz edytować.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - warrad - 25-10-2016

Taki jeden, ksywka ''Kulik86'', wrzucił link do jakiegoś szewca:
https://ngt.pl/thread-3794-page-9.html

A ja sobie, w przypływie zwykłej ludzkiej ciekawości, wrzuciłem w forumową wyszukiwarkę hasło ''Kulik86''.
Ciekawa sprawa, bo gościu w swoich postach lubi wklejać linki do pewnego sklepu.
Ba, tych postów jest niewiele a KAŻDY zawiera link do sklepu ...




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 25-10-2016

Przyjrze sie
-------------------------------------------
Z kom




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gavagai - 26-10-2016

@gumi: ponieważ zamknąłeś wątek o jednodniowym zdobyciu korony gór Polski, napiszę tu krótki komentarz: po pierwsze zaskoczony jestem decyzja urzędników, którzy - jeśli to prawda - przyznali ochronę znakowi ''Korona Gór Polski''. Jest to nazwa - jak to się mówi - ogólnoinformacyjna: stąd np. ''PolskiBus'' nie jest zastrzeżoną nazwą, choć znak graficzny, której częścią jest nazwa ''PolskiBus'', jest już zastrzeżony. Trudno mi uwierzyć, że sama nazwa ''Korona Gór Polski'' - a nie znak graficzny, którego jest częścią - jest zastrzeżona: jeśli jednak tak się stało, to w mojej ocenie - członka Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Semiotycznego (semiotyka to najogólniej interdyscyplinarna nauka o znakach) - doszło do błędu. Ale - OK. Przyjmijmy, że nazwa ''Korona Gór Polski'' jest zastrzeżona. Nie jest zastrzeżona jednak ''korona gór Polski'' - bo (pisana małą literą) wskazuje na swój nieindywidualny/konwencjonalny, ale gatunkowy, deskryptywny charakter: tak jak w języku polskim ''Adidas'' i ''adidas'' (pierwsza jest zastrzeżona, druga nie). Tak więc nie ma co się bać, koronę gór Polski można śmiało zdobywać i wątek otworzyć. Jakby ngt.pl zostało pozwane przez firmę, opinię o charakterze nazwy złożonej ''korona gór Polski'' z przyjemnością sądowi przedstawię :)
-------------------------------------------
http://gavagai.ngt.pl




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - ramol - 26-10-2016

Gavagai ma absolutnie rację - nie można zastrzec zdania , wyrażenia , zbitki słów popularnych itp. Jedynie znak graficzny.
-------------------------------------------
i+r




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 26-10-2016

Dopoki sie nie upewnie w UP co jest chronione i na jakim polu eksploatacji dalszej to nie bedzie pisania. Wieczorem do tego siadam.

Oswiadczenie ze strony www to za malo, nienniej je szanuje ale z racji poszanowania prawa zamierzam temat zgłębić. Co prawda na moment przeszła mi ochota na zdobywanie z ngt Korony Gor Polski ale za to nabralem ogromnej ochoty na zdobycie Korony Gor PolskiCH jak rzekł mi na prv pewien goral z Ustki
---
Edytowany: 2016-10-26 17:00:32
-------------------------------------------
Z kom




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Piotrunio - 26-10-2016

A nie może być Koronka do Polskich Gór?




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - siedem - 26-10-2016

zamiast korony zakładamy ngt'owe buffy, nic nam z głowy nie spadnie.
Gumi zamknął jeden wątek to się spryciarze na inny przenieśli..
Jakby Botx zaczął nam patentować swoje myśli to by nie było o czym na zlotach dyskutować, siusiumajtki!
-------------------------------------------
Niech moc banera będzie z Wami!




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - PRS - 26-10-2016

Ktoś sobie kiedyś ułożył listę szczytów w Polsce, w połowie w Polsce a w połowie nie i tuż obok granic Polski. Nazwał jak nazwał i tyle.
Nic nie stoi na przeszkodzie byśmy ułożyli sobie podobną listę, jakoś fajnie nazwali i tyle.
Proponuję dodać Kozi Wierch, Magurę Witowską, Żar (879m), zamienić Jagodną na Sasankę i już mamy ,,inną'' listę
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 26-10-2016

Wątek zaraz odblokuje....nie dotarłem do urzędowego potwierdzenia ochrony znaku towarowego i chyba nie zamierzam docierać ani występować o zgodę na używanie tej nazwy jak i organizację imprezy dot. KGP z NGT.pl. Moje przemyślenia oddaje Waldek Brygier w tym artykule:
http://archiwum.naszesudety.pl/?p=artykulyShow&iArtykul=1675

Mamy czas, mamy dużo czasu na ustalenie kiedy i co zdobywamy z naszej listy Najwyższych Szczytów Polskich Gór z NGT.pl





RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Farfura - 27-10-2016

https://grab.uprp.pl/PrzedmiotyChronione/Strony%20witryny/Wyszukiwanie%20proste.aspx


(540) Nazwa KORONA GÓR POLSKI
(550) Rodzaj znaku S
(210) Numer zgłoszenia 336384
(111) Numer prawa wyłącznego 216451
(220) Data zgłoszenia 2008-02-11
Status zgłoszenia Udzielenie prawa
(732) Zgłaszający/Uprawniony
Nazwisko i imię/Nazwa firmy Miasto Kraj
AMOS Anna Orlicka-Sapa Warszawa PL
Pełnomocnicy
Numer WUP 11/2009
Data publikacji WUP 2009-11-30
Numer BUP 11/2008
(441) Data publikacji BUP 2008-05-26
(511) Klasyfikacja nicejska
Klasa Wykaz Data pierwszeństwa Numer pierwszeństwa Kraj pierwszeństwa
16 dzienniki, czasopisma, książki, wydawnictwa nieperiodyczne, broszury, kartki pocztowe, widokówki, albumy
28 gry planszowe
39 organizowanie imprez turystycznych
-------------------------------------------
Farfura




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 27-10-2016

Farfura dzięki. Dobra robota
-------------------------------------------
Z delegacji




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - ramol - 27-10-2016

Dobra - dajemy nazwę Koronka Gór Polskich i występujemy o oficjalny patronat :-)
Żartowałem :-)
-------------------------------------------
i+r




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - PRS - 27-10-2016

Koronka Kielce - Aeja Eja O! Aeja Eja O!!! ;)




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - -PITdoggy- - 27-10-2016

Do tych 28 szczytów można dodać Borową (faktycznie najwyższy szczyt Gór Wałbrzyskich), Szeroką Górę (faktyczny najwyższy szczyt Gór Bardzkich) i Starorobociański Wierch (KGP Amosa nie wyodrębnia Tatr Zachodnich, a nam nikt nie broni).
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności!




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - siedem - 27-10-2016

Jeszcze jest Kasprowy Wierch - najwyższy szczyt Warszawy.
-------------------------------------------
Grupa nie mniej ambitna ma nowego członka :)




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Doczu - 03-11-2016

Słałem do Administracji przez formularz kontaktowy prośbę o reset hasła lub podesłanie namiarów, ale w końcu udało mi się zalogować, więc sprawa nieaktualna :)
-------------------------------------------
Pozdrawiam




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - bartolini - 03-11-2016

cholera. Doczu... nie doczytałem i zmieniłem CI hasło. szczegóły na mailu i fb.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Doczu - 03-11-2016

Ok. Bartolini nic się nie dzieje. Dzięki za szybką reakcję :)