NGT
Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Sprawy techniczne forum (https://ngt.pl/forum-5.html)
+--- Wątek: Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom (/thread-6220.html)



RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - lucas_t - 15-09-2015

Tylko z jakiegoś powodu u mnie nie działa :(
Utworzyłem nową stronę Y, ustawiłem jako nadrzędną X i nic z tego - są na tym samym ''poziomie''. A nowo utworzona strona Z, w ogóle się nie pojawia w menu ''Strona nadrzędna''.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - piotr.r - 15-09-2015

A wiec to się robi tak. 8)
STRONA NADRZĘDNA - A
STRONA PODRZĘDNA - B
STRONA PODRZĘDNA, PODRZĘDNA - C
Zaczynasz od strony A, podczas edycji strony w okienku po prawej w opcjach, w linijce strona nadrzędna ustawiasz - brak. Zapisujesz!
Potem robisz stron B, podobnie jak A tymczasowo w oknie opcje, w linijce strona nadrzędna ustawiasz - brak. Zapisujesz!
Teraz robisz stronę C. W oknie opcje, w linijce strona nadrzędna ustawiasz B. Zapisujesz!
Wracasz do edycji strony B i w opcjach, w linijce strona nadrzędna ustawiasz A. Zapisujesz!
Potem zapisuje i masz gotowe.
Jeżeli chcesz dodać np. stronę C1 lub więcej, robisz tak: strona B, w opcjach, w linijce strona nadrzędna ustawiasz - brak. Zapisujesz!
Tworzysz stronę C1 i opcjach, w linijce strona nadrzędna ustawiasz - B. Zapisujesz!
Potem edytujesz stronę B i w opcjach, w linijce strona nadrzędna ustawiasz - A. Zapisujesz!
Powodzenia, daj znać jak wyszło i podaj linka.
---
Edytowany: 2015-09-15 19:02:38




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - lucas_t - 15-09-2015

lol, czyli teoretycznie nie można głębiej niż jeden, ale praktycznie da się to ograniczenie ''oszukać'' robiąc ''od końca'' :D
lololol

Dziękuje, działa.
Link taki jak był:
http://ngt.pl/users/lucas_t/
---
Edytowany: 2015-09-15 20:37:20




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - piotr.r - 15-09-2015

Tylko nikomu nie mów. 8D




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - lucas_t - 17-09-2015

@piotr.r
Milczę niczym grób głuchoniemego niewidomego ;)

Ahem:
https://ngt.pl/thread-8482.html




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 17-09-2015

lucas ja proponuje bezposrednio uderzyc do treewooda w celu przegadania problemu. Skrypt zna jak własną kieszen




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Agnieszka K. - 19-09-2015

Pod adresem recenzji stuptutów Milo Walker (https://ngt.pl/thread-1955.html) jest recenzja ścierki/ręcznika Jan Niezbędny.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Klawisz - 19-09-2015

@Agnieszka K. umowa sponsorska obliguje nas do losowego wyświetlania ręczniczków Jana Niezbędnego. W tym tygodniu przypominamy wszystkim, że stuptuty najlepiej oczyścić z błota i innego brudu właśnie dzięki ''mięciutkim jak kaczuszka'' ściereczkom Jana Niezbędnego!

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów!

P.S. Szczegóły dotyczące rabatów i zamówień hurtowych mogę przesłać na maila.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - warrad - 19-09-2015

Ja mam taki postulat, żeby reckę ścierki przerzucić do jakiegoś wątku.
Powody:
- trudno nazwać to recenzją - dowiadujemy się ile wody wchłonie ścierka, jak długo schnie oraz że możemy się nią wytrzeć
- ceny ręczników z mikrofibry spadły od 2007r do takiego poziomu, że trudno uznać ścierkę za ekonomiczny środek zastępczy
- powód najważniejszy - ścierka przestanie śmiecić w reckach




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - jareklie - 19-09-2015

Szkoda będzie ze względów ...sentymentalnych ;) Odpadnie jeden z istotnych wyróżników forum i element zaskoczenia - gdzie tym razem ta recenzja się pojawi?
A może to ''odwrócić''? - można byłoby przecież np. ogłosić grę: kto pierwszy znajdzie Jasia Niezbędnego pod danym linkiem; zwycięzca będzie miał prawo podać następną lokalizację i otrzyma autograf Szefa ;)
Od razu wzrośnie popularność forum...
---
Edytowany: 2015-09-19 11:16:17
-------------------------------------------
JL




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Agnieszka K. - 19-09-2015

@Klawisz

Jestem tym naprawdę zdziwiona. Jakiś czas temu próbowałam przeczytać recenzje kilkudziesięciu produktów i recenzja tej ściery, której na pewno nie kupię (nachalność budzi niechęć), pojawiła się w bardzo wielu miejscach zamiast właściwej recenzji, dlatego trudno to w ogóle nazwać losowym wyświetlaniem. Teraz dowiaduję się, że jest to celowe działanie. Dla mnie to szok, bo nie kojarzy mi się to ani ze słowem ''niezależna'', ani ze słowem ''testingowa''. Owszem, ta konkretna recenzja może być efektem niezależnego testu, ale nie jest to na pewno test, którego użytkownik szuka chcąc kupić majtki czy buty. Tak, tak, wiem. Ze ściery na pewno dałoby się zrobić jakieś gacie i onuce, więc po prostu próbujecie obudzić w ludziach inwencję.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - zając - 19-09-2015

Agnieszko, Klawisz żartował ...




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Klawisz - 19-09-2015

@Agnieszka K. zając dobrze prawi. Żartowałem:D NGT nie spamuje celowo tą recenzją, a powyższy psikus to moja prywatna inicjatywa. Nie należę do szacownego grona adminów, nie mam nic wspólnego z Janem Niezbędnym i nic nie wiem na temat rabatów i zamówień hurtowych. Ba, w ogóle nie ma nic wspólnego ze światem marketingu, handlu i tekstyliów.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Agnieszka K. - 19-09-2015

@Klawisz, szkoda, że nie dałeś w jakikolwiek sposób do zrozumienia, że żartujesz. W realnym świecie pomocna byłaby mimika, intonacja, gesty, w wirtualnym świecie tego nie ma, stąd też mamy na przykład ;-) i już wszystko jasne. Ta ściera otwiera się przy tylu recenzjach, że to co napisałeś nie budziło wątpliwości, choć budziło zdziwienie.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Klawisz - 19-09-2015

@Agnieszka K. nie mogłem przepuścić okazji i musiałem spróbować kogoś wkręcić. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłem, a jeśli tak to przepraszam.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - piotr.r - 19-09-2015

Klawisz zachował się jak prawdziwy pokerzysta, żadnej mimiki twarzy. Jak pisał tego posta to miał gogle na twarzy. 8D




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Jurek Cezar - 19-09-2015

Kiedyś czytałem, że istnieją ludzie z zerowym poczuciem humoru. Byłem przekonany, że prasa kłamie. A jednak to była prawda :-)
-------------------------------------------
Jurek




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Agnieszka K. - 20-09-2015

@Klawisz

Przeprosiny przyjęte. Jeśli mi się uda, napiszę też maila.


@Jurek Cezar

Ja też mogłabym Ci napisać, co o Tobie myślę, nie zrobię tego jednak, bo uważam, że wątek ten służy do komunikacji w innych sprawach, a i idea całego forum nie polega na tym, żeby komuś publicznie dokopać. Poza tym jestem raczej przeciwna wyrabianiu sobie opinii na czyjś temat na podstawie jednego posta.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - grendel - 20-09-2015

W niżej podanym linku otwiera się recka ścierki Jana Niezbędnego

admin napisał(a):Pajak - Test śpiworów: Yeti, Traper, Extra Light - start: czerwiec 2007 r...

Recenzje:
1. idziaczek - Pajak extra light: https://ngt.pl/thread-5847.html
---
Edytowany: 2015-09-20 15:51:38




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - lucas_t - 20-09-2015

Powiesz że to żart, błąd, a może to ''spisek'' Gangu Kelne... Pań i Panów domu ?