NGT
Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Sprawy techniczne forum (https://ngt.pl/forum-5.html)
+--- Wątek: Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom (/thread-6220.html)



RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Zbynek Ltd. - 03-09-2014

Link
https://ngt.pl/thread-538-page-37.html
prowadzi do... nie, nie zgadł pan, nie do szmatki Jana N, tylko do szarej strony - nie ma nic.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - bartolini - 04-09-2014

stracił się chyba? jeszcze niedawno był i działał.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - tooms - 04-09-2014

Z tematem
https://ngt.pl/thread-4367-page-16.html jest ten sam problem




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - turysta - 05-09-2014

@piot.r
Witaj Piotrze, aby nie ciagnac niepotrzebnej dyskusji na watku (zreszta nadajacym sie do zablokowania) do tego nieprzeznaczonym. Zwrocilem uwage KrisR aby zadal pytanie na watku do tego przeznaczonym a nie wskrzeszal niepotrzebnego watku ktory powiela watek istniejacy. Na jakiej podstawie twierdzisz ze jest to agresywne to nie wiem.
Forum jest tak skonstruowane ze niepotrzebne zakladania watkow powoduje ze staje sie kompletnie nieczytelne. Regularnie mamy do czynienia z zakladaniem watkow szczegolnie przez osoby nowe na Forum ktore powielaja juz istniejace watki. W miare mozliwosci staram sie takim osobom zwracac uwage, wskazujac jednoczesnie gdzie konkretnie takie pytanie zadac.
Masz racje ostatecznie administratorzy rozstrzygna, ale z praktyki wiemy ze takie watki sa blokowane. Ale nie oczekujmy ze administratorzy zadbaja o wszystko. jest to nasze wspolne Forum i wszyscy musimy dbac o porzadek na nim. Dlatego tez prosba do Ciebie abys nie kontynuowal takich niepotrzebnych watkow.
I zycze wiecej luzu.
Pozdrawiam,
turysta




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 05-09-2014

Turysto dziekuje za prace ustawiczną która za nas popełniasz wskazując nowym uzytkownikom od czego warto zacząć przygodę z NGT. Dzieki!

temat zablokowany




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - piotr.r - 05-09-2014

Dziękuje @turysta za życzenia. 8)
Zgadzam się z tobą co do porządku, sam staram się w miarę możliwości zachęcać innych do jego przestrzegania. I w ogóle zgadzam się we wszystkim, zgodny staram się być.
Staram się też przejawiać jeszcze jedną umiejętność, zrozumieć potrzeby innych. Wątek już istniał więc kolega KrisR nie mógł wiedzieć czy admini go posprzątają, nie znane są wyroki adminów. 8)
Admini go nie skasowali w swoim czasie, jak słusznie stwierdziłeś , mogli to przeoczyć. Po to jesteśmy na tym forum by im ułatwiać pracę i pilnować takich rzeczy, ale nie jesteśmy tu by walić kogoś po łapkach tylko dlatego, że ma pytanie.
Temat jak dla mnie zamknięty tak samo jak wątek.
Miłego dnia.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - turysta - 05-09-2014

Piotrze,
Tez Tobie zycze milego dnia.
A zycie dopisalo smutne zakonczenie. KrisR okazal sie ''milosnikiem'' dewastacji srodowiska czyli off-roadu.
Dla mnie tez temat zamkniety.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - KrisR - 05-09-2014

Ojj ''Kolego'' widzę, że łatwo Ci sądy przychodzą.... Smutne i impertynenckie jest Twoje zachowanie, które kolejny raz daje o sobie znać....
Kim Ty jesteś by oceniać osobę, której nie znasz?! Off-road niekoniecznie związany jest z niszczeniem środowiska, szczególnie jeśli się go uprawia na oficjalnych zawodach i w miejscach do tego przystosowanych....
Klawiatura jak papier, wszystko przyjmie....
EOT.
---
Edytowany: 2014-09-05 18:48:09




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Blatio - 05-09-2014

Wątek o windshirtach zdechł:

https://ngt.pl/thread-5334.html




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Zbynek Ltd. - 05-09-2014

hmmm... coś nas zjada powoli... Langoliery?




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - Blatio - 05-09-2014

Szkoda, bo Kwark szykuje wiatrówkę, chciałem zarzucić temat.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - topek34 - 06-09-2014

Czytam codziennie to forum, może i rzadko coś napiszę pomocnego, prędzej z pytaniem;
lecz wkurza mnie pewna rzecz. Mianowicie czy jest możliwość by na forum były podwieszone wątki:
''Zanim zapytasz...''
oraz
''...tu się witamy..''?
Może drodzy admini mielibyście mniej do sprzątania na tym forum wątków,
które prowadzą do ''Zanim zapytasz...''
-------------------------------------------
taka moja mała dygresja




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - braavosi - 07-09-2014

TAK, dzieje się coś złego ze znikającymi wątkami. Ale przyznam, że nie wiem, jak to odzyskać. Może Marcin ma jakieś zapisane bekapy.
topek:
jest podwieszony:

https://ngt.pl/thread-4256.html

a ''zanim zapytasz'' na czerwono wyboldowane na stałe na pasku na górze.

Z doświadczeń na tym forum, trzeba by ludziom to pod oczy podsunąć na 5 cm od twarzy, a wielu i tak nie zadałoby sobie trudu się w to zagłębiać. Przychodzą przecież zadać swoje (jedyne i niepowtarzalne) pytanie, czyż nie? ;)




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - radziq - 07-09-2014

Braavosi, bardzo prosto można tą sprawę zamknąć, każdy nowo zakładany temat/wątek powinien być przed pojawieniem się na forum zatwierdzony przez admina




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - topek34 - 07-09-2014

jest też druga opcja na stronie tytułowej tych wątków nie widać. Tam są ''ostatnio poruszane tematy'', może podczepienie tam tych wątków coś by dało..
Gdyż taki gość jak opisałeś, po rejestracji klika logo ngt i nie widzi nic oprócz piętnastu tematów na tym forum




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - turysta - 08-09-2014

Powtorze sie. To jest nasze Forum a nie adminum i razem musimy dbac o porzadek na nim. Sporo jest zakladanych watkow dublujacych istniejace, watkow typu co jest lepsze to czy to albo watkow absurdalnych (nie bede podawal przykladow , gdyz je znamy). Praktycznie wszystkie tego typu sytuacje dotycza osob ktore dopiero co sie zarejestrowaly. Ja wychodze z zalozenia ze mogly nie wiedziec. Dlatego staram sie takim osobom pomoc wskazujac wlasciwy watek. I nie odpowiadajmy inaczej. Niestety czesto tego typu watki sa rozwijane dopoki nie wkroczy admin i zablokuje.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 08-09-2014

''Braavosi, bardzo prosto można tą sprawę zamknąć, każdy nowo zakładany temat/wątek powinien być przed pojawieniem się na forum zatwierdzony przez admina''

Radziq to niemozliwe bo nikt tu etatu nie ma. Istotą forum bylo, by bylo ono jak najbardziej bezobslugowe. Kiedys recki mialy taką kwarantannę że przed opublikowaniem czekaly w poczekalni aż ktoś z adminów jej nie przeczyta - nie sprawdzilo się z punktu widzenia administracji.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - braavosi - 08-09-2014

Jest tak, jak pisze Marcin. Nie jesteśmy na etacie. Nawet jesli zaglądamy tu dość często, to na pracę typu administracyjnego, szukanie starych wątków, porządki, czytanie recek itd czasu nie ma aż tyle, bo co tu dużo mówić, często zaglądamy w wolnej chwili w pracy, pośród obowiązków w domu i to tylko chwila, akurat tyle, co zajmuje zablokowanie tematu ;)

Gdyby jeszcze doszło czytanie nowych potencjalnych wątków, to czeka nas jeszcze ogromna ilość sfrustrowanych w treści mejli, typu ''dlaczego moje zapytanie jeszcze nie jest na forum?'' albo ''dlaczego odrzucacie?'' Każdy się spieszy i każdy chce odpowiedź na teraz.

Jako admin wolę posprzątać raz na 3-4 dni, kiedy znajdę czas, niż szarpać się codziennie z nadchodzącymi zapytaniami i tematami. Bo i tak z tym nie wyrobię.

I wielką rację (szacun!) ma turysta. forum to forum, tworzy każdy, kto tu siedzi, więc ogromną pomocą dla nas jest, gdy ktoś z Was grzecznie i bez niechęci wskaże właściwe istniejące wątki nowemu niezorientowanemu
człowiekowi. I po przeniesieniu tam odpowie. I najlepiej wtedy nie ciągnąć nowo założonego tematu, który i tak pójdzie pod nóż.

Można powiedzieć, trochę brutalnie, że lenistwem i ignorancją jest nie poszukanie przed napisaniem zapytania. Ale lenistwem jest też odpowiadanie z niechęcią i ganienie, a nie poszukanie i wskazanie rozwiązania zapytania w jasny czytelny sposób .


I jeszcze jedno, sam pamiętam, kiedy wkurzały mnie tu rzeczy, o których pisze topek i radziq. Teraz myślę trochę inaczej. Ale wciąż na tym forum jestem, mimo braku czasu. Gdyby działało na innych zasadach, mnie tu by już nie było. Bo nie trzyma mnie jedynie aspekt sprzętowy.




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - radziq - 08-09-2014

Panowie, szacun, dzieki!




RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - gumibear - 09-09-2014

Jest jak rzecze brav. Turyście pisalem podziękowanie ostatnio gdzies na forum że chce mu się pisac w nowych wątkach.

Starajcie się poza linkiem do stalego wątku jestes nowy na forum wskazac tez czasem odpowiedni wątek. Nawet nie wiecie ile nam to daje adminom którzy nie ma co ukrywac.....czasu mają coraz mniej.