NGT
[Obuwie] Sandały - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: [Obuwie] Sandały (/thread-550.html)



RE:[Obuwie] Sandały - bbo - 26-04-2006

Planuję zakup Source Stream. Może ktoś z Was wie, gdzie można je kupić najtaniej?
Zastanawiam się także nad Tevą. Co będzie lepszym wyborem Teva czy Source?




RE:[Obuwie] Sandały - mardergang - 26-04-2006

bbo - myślę, że cokolwiek kupisz, będziesz zadowolony. Mam Source Gobi, żona nosi Tevy Terra Fi i oboje sobie chwalimy. Nie ma porównania, np. z Karrimorem - pod wzdlędem wygody, wrażeń zapachowych, mam nadzieję, ze także pod wzgledem trwałości (po pierwszym sezonie za wcześnie na oceny). Chociaż pod tym względem Source zaliczył małą wtopę - odkleił się cienki kawałek gumy na pięcie (nie znam fachowej nazwy). Zupełnie mi to nie przeszkadzało, można to było przykleic klejem obuwniczym, ale poczekałem do końca lata i oddałem na gwarancji (oczywiście bez problemu naprawiono). Mimo wszystko nie wyciągałbym z tej sytuacji zbyt daleko idących wniosków.




RE:[Obuwie] Sandały - kuchcikus - 10-05-2006

ja szukalem source w Trojmiescie... ale niestety nigdzie nie moge ich dostac :(
-------------------------------------------
hihu-hihu@wp.pl




RE:[Obuwie] Sandały - Judasz - 10-05-2006

~kuchcikus
Trek na Szerokiej ma source




RE:[Obuwie] Sandały - Maximus - 10-05-2006

Rok temu kupiłem sandały Teva Hurricane II. Kosztowały z tego co pamiętam 180zł. Musze powiedzieć, ze jestem z nich zadowolony. Napisałem nawet test na NGT. Decyzja zapadła po tym, jak zapowiedzieli w najgorętszy dzien wakacji +42 st. Stwierdziłem, że najlepszy gore-tex wysiądzie w takich warunkach. Zapraszam do przeczytania testu

https://ngt.pl/thread-9398.html




RE:[Obuwie] Sandały - Ewel - 12-05-2006

Mam Teva Terra Fi od roku i też mogłabym poweidzieć że jeszcze za wcześnie na opinię ponieważ... po nich nie widać w ogóle zużywania się! :-) Chodzę w nich naprawdę dużo, nie szanuję specjalnie (myję, ale nie oszczędzam) i już się zaczynam martwić że nigdy się nie zużują :-) A jak każda baba mam czasem ochotę zmienić buty na nowszy kolor itp ;-)
Ogólnie bardzo polecam- są super wygodne, bardzo dobrze się sprawują ''w terenie'' i są naprawdę bardzo trwałe.




RE:[Obuwie] Sandały - Łukasz86 - 13-05-2006

witam. planuje zakup sandalkow Source. ale zastanawiam sie miedzy Clasic, Stream Sport a Majave. Wzialbym Majave, ale slyszalem ze nie mialy paskow przez cala podeszwe. podobno to zmienili ale czy to prawda????? CZy ktos wie??? I ktore polecacie z tej trojki. Z gory dziekuje. Pozdrawiam
-------------------------------------------
Łukasz




RE:[Obuwie] Sandały - Dalamar - 13-05-2006

Czy jak nosicie sandaly to zakladacie skarpetki czy nie?




RE:[Obuwie] Sandały - braavosi - 13-05-2006

tak, ale tylko BIAŁE:)))
sorki tytus, bo Cię nie ma ,ale tu takie dylematy...
-------------------------------------------
precz ze snobizmem!!!!




RE:[Obuwie] Sandały - Dalamar - 13-05-2006

Ale ja pytam powaznie. Bo jak nie zakladam to mi sie strasznie od spodu stopa poci, wiem ze moda nakazuje nie zakladac skarpet, ale higiena mowi odwrotnie.




RE:[Obuwie] Sandały - braavosi - 13-05-2006

No to na serio:
Nie mam nic przeciwko skarpetkom do sandałów i często mimo wszystko noszę w mieście do skórzaków.
W terenie też, bo mi się nie chce trekkingowych zdejmować:P
Mam lizardy sail, które mają wyżłobienia dosyć dobrze wentylujące stopę i odprowadzajace wilgoć, więc bez skarpet chodząc noga mimo to sie nie poci tak dużo.Wyjściem mogą być też sandały z dodatkiem materiałów p/bakteryjnych, które usuną zapaszek.pozdr#braav
-------------------------------------------
precz ze snobizmem!!!!




RE:[Obuwie] Sandały - kuchcikus - 13-05-2006

dzieki bardzo JUDASZ
-------------------------------------------
hihu-hihu@wp.pl




RE:[Obuwie] Sandały - Łukasz86 - 14-05-2006

Mam jeszcze jedno pytanko. I bardzo prosze o odpowiedz. Czy paski w wersjach Classic i Stream Sport mogą ocierać. Bo podobno w Mojave nie ma tego problemu(chodzi mi o wycieczki 30 km dziennie) i czy na tek dlugiej trasie jest w Classic i Sport Stream wieksze prawdopodobienstwo jakis odciskow(bo przeciez nie sa profilowane) I wydaje mi sie ze to moze miec jakis wplyw??? Nadal nie wiemm jak z tymi paskami w Mojave. PROSZE POMOZCIE!!!
-------------------------------------------
Łukasz




RE:[Obuwie] Sandały - Sawick - 15-05-2006

Czy miał ktoś styczność z sandałami Scarpa Cabrio/Cabrio XT? Planuje zakup, proszę o jakieś opinie na ich temat.Z góry dziekuje.
-------------------------------------------
freakydog.bro.pl




RE:[Obuwie] Sandały - Łukasz86 - 15-05-2006

widze ze chyba nie dostae odp. wiec sprobuje jeszce z jednym pytaniem do posiadaczy sandalow Source stream i source stream sport. ktore lepsze??? wiem ze roznia sie tym ze w sportach paski sa pokryte wysiolka neoprenowa. i chcialem zapytac czy przez to nie ocieraja???a czy zwykle streamy ocieraja??? bardzo prosze...
-------------------------------------------
Łukasz




RE:[Obuwie] Sandały - Stefan - 15-05-2006

Co do paskow w Source (ja mam classic) to nie zdazylo mi sie zeby mnie obtarly, jak juz cos dokuczylo to byly to plastykowe klamerki




RE:[Obuwie] Sandały - Rafi - 15-05-2006

Również mam Classic (1,5 roku) i podzielam opinię, że obcieranie to coś, czego paski nie robią.




RE:[Obuwie] Sandały - Łukasz86 - 15-05-2006

serdeczne dzieki:)
-------------------------------------------
Łukasz




RE:[Obuwie] Sandały - Hannibal - 15-05-2006

Ja mogę polecić sandały marki Ecco. Mam dwie pary - takie klasyczne skórzane oraz sportowe typu Receptor z nabuku.
Co tu dużo mówić, są niesamowicie wygodne i niesamowicie wytrzymałe. A robiłem w nich już wiele rzeczy...




RE:[Obuwie] Sandały - jasio - 15-05-2006

co myślicie o sandałach Campusa?? czy to strata kasy??
-------------------------------------------
jasiek