NGT
[Obuwie] Sandały - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: [Obuwie] Sandały (/thread-550.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE:[Obuwie] Sandały - noname - 13-07-2006

@szary

to sa dwa inne tanie sandaly
wczoraj badalem oba ... wstepne wnioski porownawcze:
-telde ma plaska podeszwe z gory a lawina profilowana
-rozmiarowka telde to jakis zart ... nosze 42 a tam 39 prawie na mnie pasowaly ... pytanie o inne rozmiary w sklepie skwitowano tym ze w tym roku juz nie bedzie dostaw sandalow, na stronie himountain tez brak moich rozmiarow.
-jak sie oba beda zachowywyac to nie wiem, Tytusa telda nie obcierala ale reszte forumowiczow obtarla ... co sie dziwic to tania chinszczyzna, o lawinie aka camper nic nie wiem wiec pytam
- w szczecinie gdzie mieszkam wybor jest zerowy, o sourcach moge zapomniec chyba ze zrobie wycieczke po kraju :(

-------------------------------------------
noname




RE:[Obuwie] Sandały - szary - 13-07-2006

mnie Telde też nie obcierają :)
jak Ci pasują te campery to się nie zastanawiaj tylko bierz, bo inaczej zima Cię zaskoczy :) tu na ngt często jest tak że ludziska pytaja o jakiś konkretny model, ale nikt nie miał z tym do czynienia ... zresztą jedni radzą tak, drudzy tak.
to zawsze ryzyk-fizyk, ponosisz trochę to się przekonasz czy warto było.
pzdr




RE:[Obuwie] Sandały - noname - 13-07-2006

@szary

masz racje, aktualnie source-y sa bardzo chwalone ale nijak je dostac poza centrami polski, zastanawiam sie nad wieksza wyprawa i niechcialbym zeby mi strzelily po paru dniach. Czasem nadmiar wyboru jest klopotem ale w warunkach szczecinskich to sie nie sprawdza ;)

zastanawia mnie jak lizardy doszly do popularnosci, ostatecznie sa na zamszo-skorze ...
-------------------------------------------
noname




RE:[Obuwie] Sandały - konrad - 13-07-2006

http://www.e-buty.pl/site/index/product/dbs/sh/cPath/8_9/cName/HEAVY%20DUTY/pID/426/pColor/5/pSex/m





RE:[Obuwie] Sandały - konrad - 13-07-2006

Poszukuje tych sandałów. Moglibyście podać jakis sklep gdzie moge je kupić w internecie, jak również w Trójmieście.

http://www.e-buty.pl/site/index/product/dbs/sh/cPath/8_9/cName/HEAVY%20DUTY/pID/426/pColor/5/pSex/m

http://freemarket.pl/index.php?m=Main&f=AssortmentView&id=9942

Interesują mnie również te sandały, i gdzie moge ja nabyć, bo nie moge znaleźć żadnego sklepu internetowego ?! Z góry dzięki za odp.




RE:[Obuwie] Sandały - noname - 14-07-2006

czy wam tez wrzynaja sie te wszystkie paski od sandalow ... niby mam oslonki neoprenowe ale tak czy inaczej glebokie slady sa, nie sa to obtarcia, nie bola ale zdrowe to napewno dla stopy i zyl nie jest ... zle sandaly, za mocno zapinam ... ?
-------------------------------------------
noname




RE:[Obuwie] Sandały - saturator - 14-07-2006

mozliwe,mnie sie nic nie wrzyna...
-------------------------------------------
Menello Bianco




RE:[Obuwie] Sandały - raffi - 14-07-2006

OT:
menel - zmieniłeś ksywę, sprzedałeś kompa czy to Twój brat się bawi ?
-------------------------------------------
smog wawelski




RE:[Obuwie] Sandały - saturator - 14-07-2006

raffi-zmieniłem ksywe
-------------------------------------------
(^#%)




RE:[Obuwie] Sandały - swac - 17-07-2006

mysle ze teva wcale nie sa gorsze od source i cena mniej wiecej ta sama!




RE:[Obuwie] Sandały - sasq - 17-07-2006

~swac przypatrz sie paskom i rozkladowi sil na niedziałajacych... zmienisz zdanie ;-)

a tak przy okazji zebyte source wyregulowac to zszedł mi tydzień testów




RE:[Obuwie] Sandały - cavarr - 17-07-2006

panowie już byłem zdecydowany na HiMountain Telde 3, ale z czego widać te sandały są na szeroką stopę, moją przypuszczenia potwierdził również komentarz z http://www.sfpl.pl/shop/view/Product/product_id/1838?productReferer=Category&context=7:
''to zdjęcie na gorze przedstawia telde 2 ;]

a moja ocena może ulec zmianie po jakims dłuzym okresie czasu - puki coprzeszkadza mi fakt, że są na szerokie stopy (i tak jest lepiej niz z trialami które wogule odpadły) oraz, że zapietke trzymaja dwa rzepy mniejsze niż cal kazdy ''

czy to rzeczywiście prawda ?? jak tak to jakie polecacie sandały do 100zł, które będą pasowały na szczupłą stopę :)




RE:[Obuwie] Sandały - metka - 18-07-2006

konrad żadnych sandałów hd!!!!!! właśnie czekam na odpowiedź w sprawie reklamacji://///
kupiłam sandały Lawina i jestem bardzo zadowolona!
na początku musiałam przyzwyczaić się do charakterystycznej podeszwy, ale jest już ok. obtarły mnie nieznacznie-duży palec, ale to kwestia przyzwyczajenia się do nowego obuwia.
nie jeżdżę na wiekie wyprawy, ale polskie góry owszem dlatego jestem zadowlona z zakupu(chciałabym source, ale niestety nie w tym roku:(
jeśli napisałam nie w tym wątku gdzie trzeba to przepraszam bo widziałam wiele pretensji pod tym adresem.
pozdrawiam!
-------------------------------------------
@metka@




RE:[Obuwie] Sandały - noname - 18-07-2006

tez kupilem lawine wstepne wnioski po paru dniach noszenia w trybie miejskim i lekko zalesionym ;)

- tanie, 99pln, 2 lata gwaranacji
- po paru dniach lapia zapach, jeszcze nie mylem
- fajnie profilowana podeszwa, dwu skladnikowa, lekko za malo amortyzujaca, przynajniej jesli chodzi o porownanie z hurricane II
- niestety najwiekszy walek jest z tymi podkladkami, nie jest to jakis neopren a przynajmniej nie taki z jakiego robia pianki dla wodniakow. W kazdym razie to cos jest obszyte i wrzyna sie w podbicie jak cholera. Poprostu jedna wielka szrama odcisnieta po paru godzinach chodzenia .... nie rana ale napewno malo zdrowe jest chodzenie z zatamowanymi zylami . Szukam jakiegos neoprenu na metry zeby to obszyc porzadnie.

Sa to poprostu tanie sandalki i nie nalezy sie nimi podniecac ani wymagac cudow





-------------------------------------------
noname




RE:[Obuwie] Sandały - tytus - 18-07-2006

cavarr, ja nie zauważyłem tego ażeby były one na szeroką stopę, to raczej Triale mają stopę jak płetwa. Mówię to z autopsji, bo mam oba modele. Pzdr
-------------------------------------------
tytus




RE:[Obuwie] Sandały - wojmag - 18-07-2006

Witam witam, jak mówiłem wcześniej ze zrobię test na sandałków source mojave tak zrobiłem. Właśnie wróciłem z Chorwacji i mogłem do woli używać moich sandałków w dosyć nie przyjaznych warunkach to znaczy pośród śliskich i ostrych kamieni na plażach chorwacji jak również przez długie spacery po mieście w temperaturze 40 stopni celcjusza. Co powiem rewelacja, mistrzostwo świata w pełnym wydaniu. Zadnego obcierania, stopa nie przepocona nawet po 20 godzinach na nodze w drodze. Do tego stabilność w nierównym i kamienistym terenie. Swietny zakup jestem naprawdę zadowolny. Jak sie trochę okurzą to je szalfem przemyłem i moment wysłchły na słońcu. Co będzie dalej zobaczymy. Pozdrawiam. Przypominam potrafię zniszczyć każde buty w jeden sezon . Zobaczymy co będzie z tymi sandałkami.
-------------------------------------------
wojmag




RE:[Obuwie] Sandały - raffi - 18-07-2006

OT
wojmag >> nie niszcz tych sandałków - one są najlepsze na świecie (no - przynajmniej w tej części świata) ;-), szkoda ich !
-------------------------------------------
smog wawelski




RE:[Obuwie] Sandały - cavarr - 21-07-2006

to ostatnie pytanko :) przeważnie pasują na mnie buty z nr 44, jak się ma ten nr z numeracją Telde 3




RE:[Obuwie] Sandały - szary - 24-07-2006

ha, no cóż, pierwsze wrażenie użytkowania Telde3 w mieście było ok, ale dalej już gorzej. Amortyzują super, ale jak dla mnie nie nadają się na górki - gdy stopa bardziej ''pracuje'' przez te odpinające się zapiętki można dostać szału, a wyprofilowana góra podeszwy niemiłosiernie obciera podbicie stopy.




RE:[Obuwie] Sandały - wojmag - 25-07-2006

Coś widzę temat sandałów trochę przycichł. Po miesiącu użytkowania Source Mojave stwierdzam ze są ultra fajne. Pozdrawiam.
-------------------------------------------
Wojtek