NGT
[Obuwie] Sandały - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: [Obuwie] Sandały (/thread-550.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE:[Obuwie] Sandały - MagdaM - 03-07-2006

a ja sobie zmierzyła stopę mam całe 25,5cm czyli idealnie na rozmiar 40 wg. source i tevy również.




RE:[Obuwie] Sandały - Piecia - 04-07-2006

Właśnie się biorę za kontakt ze sklepem, pozostanie kwestia wyboru modelu.




RE:[Obuwie] Sandały - depesz - 05-07-2006

Ma ktos z Was sandalki The North Face?
Chodzi mi konkretnie o meski model porto convertible, ale chetnie poznam rowniez opinie na temat innych modeli TNF.
http://www.trekkersport.com.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=1259&category_id=10&option=com_phpshop&Itemid=1

-------------------------------------------
Depesz




RE:[Obuwie] Sandały - Vafloo - 05-07-2006

Moja narzeczona zakupiła ostatnio damski model tych sandałków North Face, ale na razie ma je zbyt krótko, by powiedzieć więcej niż to, że świetnie wyglądają i jeszcze jej nie obtarły :-)

Jak pochodzi więcej, to i napiszę coś więcej.




RE:[Obuwie] Sandały - sasq - 06-07-2006

Ostatecznie po kilku perturbacjach wybór padł na
stream-y dla mojej ukochanej
i z braku laku mojave dla mnie (innych nie było) po przymiarkach do tevy nadal uważam że nie ma nic lepszego niż source :-D




RE:[Obuwie] Sandały - jar - 06-07-2006

A ja - po chwili rozterki - kupiłem source Zambezi. Wiem, że za wcześnie na opinie ale po pierwszych 2 dniach - REWELACJA. Sprzączka, o którą się obawiałem trzyma znakomicie. Podeszwa świetna. Trzymanie stopy perfekcyjne. Wkrótce przyjdzie czas na dłuższy i bardziej wymagający teścik ;)




RE:[Obuwie] Sandały - Marek - 06-07-2006

A ja po pierwszym wyjeździe wakacyjnym mogę polecić Terra Fi Tevy - bardzo wygodne. Natomiast to co mnie zaskoczyło to podeszwa - rewelacyjnie trzyma sie kamieni. Chodziłem w nich nawet sporo po potoku i trzymają nawet na kamieniach pod wodą :-) Jestem w pełni usadysfakcjonowany :-)
-------------------------------------------
Marek




RE:[Obuwie] Sandały - menel - 06-07-2006

depesz,ten sandał jest gowno warty-klejonka-po 2 miechach sie rozkleiły,jedyne co dobre to ze oddają siano,lepiej dołozyć 40 zyla i nabyć Teva Cross Terra.....z szacuneczkiem
-------------------------------------------
Menello Bianco




RE:[Obuwie] Sandały - nynek - 06-07-2006

a teraz coś z zupełnie innej beczki... the larch :)
Jeśli ktos z Was szuka niedrogich sandałów - polecam Triopa.
Teraz wyprodukowali bardzo sensowny model trekkingowy Terra Trek - tego nie testowałem, ale dotykałem i oglądałem :)

http://sklep.tiyopoint.pl/cgi-bin/easyshop.cgi?vid=wdftxegwmtvgkctylbhwdfhxbejvjecx&com=PT/181

Chodzę natomiast od dwóch lat w modelu Aqua i spisuje się naprawdę dobrze - trochę się guma co prawda zdarła na podeszwie (naturalne przy takim użytkowaniu), ale zadne paski, szwy itp. nie puściły.

-------------------------------------------
www.tiyopoint.pl




RE:[Obuwie] Sandały - Tomek - 07-07-2006

nunek - chyba sobie żartujesz :-) Myśle, że nie miałeś na nodze porządnych sandałów. Jak sobie kiedyś kupisz coś porządniejszego niż czeskie kawałki gumy z paskami to zobaczysz różnicę :-)
-------------------------------------------
Pozdro




RE:[Obuwie] Sandały - sasq - 07-07-2006

~Tomek czeski (triop) sandał nie jest taki zły zwłaszcza wyższe modele co prawda w Izraleu (source) robia lepsze ale już chińsko niemieckie (teva) są zblizone do niech (tych czeskich)




RE:[Obuwie] Sandały - raffi - 07-07-2006

sasq >>>
nynek dotykał je w swoim sklepie, więc mało to mi mówi; jesli Ty to piszesz to zapamiętam to... ot, taka mała różnica :-)
-------------------------------------------
smog wawelski




RE:[Obuwie] Sandały - młynek - 07-07-2006

Sasq nie ciesz się za wczasu- mi w Mojave w ubiegłym roku paski wypadły pomimo zapewnien ze są w 1 kawałku...może i są, ale nie w mojave- w innych już próbwoał nie będę. Nieudolkna naprawa, w końcu zwrot kasy- ot i tak się zakonczyła moja przygoda z ''izraelskim'' sandałami




RE:[Obuwie] Sandały - nynek - 07-07-2006

Tomek, a właśnie że nie żartuję :-)
W moich Triopach niemało pochodziłem i po Jurze, i w górach. Nie mówię, że mam model trekkingowy, bo do tego moje Aqua się nie nadają.
A dlatego właśnie w ofercie mam od niedawna Triop Terra Trek, bo sandały Triopa których używam po prostu się sprawdziły.
Sandały Source też ściągam na zamówienie klientów i uważam je za bardzo dobre - ale to za dużo jak na moje potrzeby (tak jak nigdy nie kupię mercedesa, bo mi jest niepotrzebny :-))

-------------------------------------------
www.tiyopoint.pl




RE:[Obuwie] Sandały - sasq - 07-07-2006

OT ~młynek No to właśnie zabiłeś moje poczucie szczęścia :-/
-------------------------------------------
PilnieSzukam osoby po lub na metalurgii gg:1958490




RE:[Obuwie] Sandały - nynek - 07-07-2006

Tomek, a właśnie że nie żartuję :-)
W moich Triopach niemało pochodziłem i po Jurze, i w górach. Nie mówię, że mam model trekkingowy, bo do tego moje Aqua się nie nadają.
A dlatego właśnie w ofercie mam od niedawna Triop Terra Trek, bo sandały Triopa których używam po prostu się sprawdziły.
Sandały Source też ściągam na zamówienie klientów i uważam je za bardzo dobre - ale to za dużo jak na moje potrzeby (tak jak nigdy nie kupię mercedesa, bo mi jest niepotrzebny :-))

-------------------------------------------
www.tiyopoint.pl




RE:[Obuwie] Sandały - Piecia - 12-07-2006

Hmm, pierwszy dzień w sourcach mojave był ciężki. Wziąłem je do pracy i po 8 godzinach pochodziłem po mieście i do domku wróciłem przez pola. Troszkę skóra się poobcierała, jednakże następnego dnia już nie chodziłem w sandałach. Mam nadzieję że moje nogi nie są przyzwyczajone do sandałów, ostatnio nosiłem je jak miałem kilka latek. A tak swoją drogą żeby mniej obcierały lepiej mocniej zacisnąć coby nie latały czy lepiej luźno pozostawić.
W sumie po tej cenie spodziewałem się czegoś wygodniejszego....
Ale ogólnie wrażenia pozytywne, wygoda od strony podeszwy, brak pieczenia po wielu godzinach w tym gorącu, ''świeży'' zapaszek :). W sierpniu sprawdzę je w Tatrach, mam nadzieję że do tego czasu nogi się przyzwyczają do tasiemek.




RE:[Obuwie] Sandały - noname - 12-07-2006

Co myslicie o niejakich sandalach pod marka Lawina a produkowanych przez Campera. Ostatnio widac je tu i tam za 99pln

link do obrazka
http://www.sklepturysty.com.pl/esklep/images/sandaly/sandalki_lawina.jpg
-------------------------------------------
noname




RE:[Obuwie] Sandały - szary - 13-07-2006

za tę cenę masz Telde w CześćGórko. Jakość też pewnie podobna, ale z samego obrazka to nie za wiele widać.




RE:[Obuwie] Sandały - sylvo - 13-07-2006

>>Piecia - ubierz za dwa dni, nie zaciskaj zbyt mocno i powinno być oki. Miałem podobnie jak Ty.