NGT
Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: luźNe GaTki (https://ngt.pl/forum-6.html)
+--- Wątek: Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu (/thread-5125.html)



RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Barsus - 10-04-2020

Don Diego
winszuję kolegów. :P A ta sprawa z dodatkowymi zgięciami to może ta obiecywana przez książki SF poprawa sprawności przy użyciu najnowszych zdobyczy medycyny? Ewentualnie może wstawili ci jakieś implanty cybernetyczne? Sprawdź czy gdy wyginasz w którąś ze stron palca nie otwiera się w okolicy jakaś brama garażowa lub drzwi od klatki schodowej...
-------------------------------------------
http://dasieda.blogspot.com/




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Don Diego - 10-04-2020

Do d... cały ten interes. Mogę zginać, tak jak napisałem , ale ''samopalcowo'' tylko do środka dłoni. Wyprostować albo na boki, to tylko przy użyciu drugiej ręki.
Żeby to się dało''samo.....'' we wszystkie strony to może do cyrku by mnie wzięli.
-------------------------------------------
Grzesiek-stary dziadyga




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Dominik.M - 14-04-2020

Proszę towarzystwa, od czwartku obowiązkowe zakrycie twarzy :)

Czy mamy wersję na lato ? ;)
-------------------------------------------
Dominik


[Obrazek: 5125-11111-1.jpg]




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - jareklie - 14-04-2020

Teraz przydałaby się nowa edycja...




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - jareklie - 14-04-2020

Dołączam się - pełna gotowość ;D
---
Edytowany: 2020-04-14 20:50:34


[Obrazek: 5125-11113-1.jpg]




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - gumibear - 15-04-2020

I po co Wam buffy nowe? Przyjdzie taki z jeden z drugim wykonawca, ja wyślę 5 -6 projektów a ten machnie 100% orange special edition i rzeknie.....gumi tak kazał....




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - 123startabc - 16-04-2020

Widze ze nie tylko ja wpadlem na ten pomysl :)




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - gumibear - 16-04-2020

dobra klepie maila.




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Dominik.M - 16-04-2020

Może warto coś pokombinować, oddycha się w tym o wiele lepiej niż w tych maseczkach pseudo-chirurgicznych 2 i 3 warstwowych, nawet przy 22*C na plusie.
-------------------------------------------
Dominik




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Arek - 16-04-2020

Sprana studolarówka w akcji :)


[Obrazek: 5125-11118-1.jpg]




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - mniklas - 17-04-2020

Też idąc na rower z psiakiem zakrywam usta i nos ''spraną studolarówką'' :-) Daje radę. Zrezygnowałem przez to z ochronnych okularów, bo parowały, najbardziej na postoju ''na siku'', albo przy psiej ''tablicy ogłoszenieowej''. Jak obniżę buffa poniżej nosa, to jest ok, ale jak jest na nosie, to okulary parują. Może z innymi okularami z mega-turbo systemami przeciw parowaniu by to działało, ja używam najtańszych, prostych, żółtych z deca.

Nowego buffa engietowego z chęcią bym przytulił :-)




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - grendel - 17-04-2020

Gumi
Może dla rodzącej się reedycji rękawa NGT (a co tam - nie będę anglizował 😜), warto byłoby poszukać wykonawcy, który dysponuje materiałem takim, jak bodaj kiedyś Attiq.

Nie wiem, co to był za materiał ale mam na myśli produkt z zamówienia grupowego z równoległego forum. Materiał ten jest bardziej elastyczny, grzeje zimą, chłodzi latem i co istotne - nie mechaci się. Każdy z moich ostatnich Pajakowych wersji kolorystycznych jest strasznie skulkowany a do tego w warunkach letnich można się w nim ugotować, podczas np. noszenia jako ochrony nieowłosionej głowy przed słońcem.

Egzemplarzem produktu wykonanego z materiału o którym piszę, dysponuje m.in. @traszan. Pytałem - też nie wie co to za rodzaj materiału.
-------------------------------------------
https://gameoflife-nextround.blogspot.com




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Zbynek Ltd. - 17-04-2020

Zagadka.
Z jakiej odległości zrobiono te zdjęcia? Podpowiedzi jakie to góry i skąd zrobione nie będzie. 🙂

Wieczorem, jak odszukam, zamieszczę kolejne zdjęcia.


[Obrazek: 5125-11121-1.jpg]


[Obrazek: 5125-11121-2.jpg]




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - ns - 17-04-2020

Jakaś część Himalajów? Czy jakie tam inne z subkontynentu...?




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Dominik.M - 17-04-2020

Zbynek, teraz wszyscy siedzą przed kompami - zbyt proste....

Piękny widok na Himalaje z miejscowości Jalandhar (Indie) możliwy w wyniku zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza w regionie Pendżab.

Arek, przez moją to tak średnio widać - wyciągnąłem z głębin szuflady, nówka sztuka ;).
-------------------------------------------
Dominik


[Obrazek: 5125-11123-1.jpg]




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - traszan - 17-04-2020

Grendel
Jedna uwaga. Ten buff tak jak napisałeś chłodzi latem, ALE zimą nie grzeje. Dla mnie nadaje się tylko na wyjazdy letnie, od jesieni do wiosny jest bezużyteczny. Moim zdaniem to jest wspaniały produkt jako uzupełnienie szafy, ale nie jest uniwersalny jak zwykłe chusty typu buff.




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - ludz - 17-04-2020

a możecie zalinkować, o jakiej chuście mowa? Bo też miałem jakąś z Attiq ale raczej z takimisobie wrażeniami...




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Zbynek Ltd. - 17-04-2020

Tak myślałem że będzie zbyt proste. Ale... Kevin Mitnick mawiał : In God we trust. Everybody else is suspect.
Więc nie wierzę w podane w artykule 200km i załączone zdjęcia.




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - traszan - 17-04-2020

Ludź
Rzecz w tym, że Attiq nie ma już tego od dawna w ofercie.




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Zbynek Ltd. - 17-04-2020

I pytanie za 10 punktów.
Jaka jest odległość do pasma wskazanego strzałką, lekko po prawej, z tyłu? I jaka różnica wysokości może być między nim, a miejscem zrobienia zdjęcia?


[Obrazek: 5125-11128-1.jpg]