NGT
Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: luźNe GaTki (https://ngt.pl/forum-6.html)
+--- Wątek: Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu (/thread-5125.html)



RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - wiktorgu - 16-05-2014

Kurde, jak tak patrzę na ten śnieg to aż korci żeby ostatni raz skoczyć w góry i się bielą jeszcze nacieszyć w tym roku. Przydałby się ponton żeby dojść za granicę lasu ;D
---
Edytowany: 2014-05-16 17:20:33




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - QuickVik - 16-05-2014

no mam nadzieje ze przez najbliższe 10 dni to wszystko się uspokoi a wręcz podeschnie :)




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - wiktorgu - 16-05-2014

https://www.youtube.com/watch?v=sfOdVsNtOBU 1:35, spuchłem :D




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - piotr.r - 16-05-2014

No, już wkrótce się zacznie!




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Butchy - 16-05-2014

Mam nadzieje ze za tydzień tam będę bo ostatnie weekendy odstraszaly pogodą




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Klawisz - 17-05-2014

Ulewa w Tatrach by Bartek Solik

https://www.youtube.com/watch?v=FXOTaE5xsng
http://goo.gl/MmGxa3
-------------------------------------------
Coś się kończy, coś się zaczyna...




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Butchy - 17-05-2014

... napieracze jacyś w tle idą ;) ja miałem tez tam byc ale odpuściłem. Ten próg wodny w ostatniej scenie to Kuźnice?




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - zlamas - 17-05-2014

Wydaje mi się, że Kuźnice. Trzeba przyzynać, że ładnie napadało. Oby nie przyszło mega ocieplenie i śniegów, w rzeki nie zamieniło.




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - -PITdoggy- - 17-05-2014

Zrobiłem jakiś czas temu rezerwację w Piątce na czerwiec, jeszcze sporo czasu, ale jestem raczej pesymistą.




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Butchy - 17-05-2014

@zlamas, mega ocieplenie w przyszłym tygodniu będzie na bank, takie są prognozy, ale w górach chyba spadło wiecej deszczu niż śniegu bo jak patrzyłem na PKL to na Kasprowym prawie cały czas na plusie. Były jakieś donosy na temat metra śniegu ale ja coś w to nie wierze, na kamerach nie widać dokładnie bo mgła a PKL nie podaje juz.

@PIT ja właśnie odpuściłem rezerwacje w Moku bo miałem na ten weekend :( ale czerwiec będzie ładny bo przecież kiedyś ta pogoda musi byc!




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Bleys - 17-05-2014

Dobra, pytanie od czapy ale zastosowanie będzie w 100% turystyczne ;-)

Czy ktoś zna firmę, która wierci i wycina precyzyjnie w blasze tytanowej (koło 0.2 mm grubości). Najlepiej Warszawa i okolice, ale jeśli znacie kogoś kumatego, z kim można dogadać się przez telefon i maila, to również reszta Polski.




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - wiktorgu - 17-05-2014

Odkąd Alior Sync zmienił się w T-Mobile Usługi Bankowe, z dobrego banku zrobił się wielki syf. Czas zrezygnować i przejść gdzie indziej... no właśnie - gdzie? Co polecacie i czemu? ;) Konto dla osoby młodej (pracujący student), nie interesują mnie kredyty, zależy mi na dobrej obsłudze konta przez internet/telefon, darmowych bankomatach i innych ciekawych rozwiązaniach,z którymi się banki ścigają.




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - topek34 - 17-05-2014

~wiktorgu mam ten sam problem. Najbardziej irytujące są opóźnienia w księgowaniu wypłat z bankomatu. Za pierwszym razem myślałem, że ktoś mi kartę zwędził i ''pożyczył'' trochę kasy. Jak to był jeszcze Alior to działało to prawie automatycznie




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - QuickVik - 17-05-2014

~wiktorgu,~topek34 polecam z całego serca mbank. Też jestem pracującym studentem. Jeszcze jak macie jakiegoś znajomego w mbanku to jak załóżcie konto z jego polecenia i wydacie 100 zł w ciągu 3 miesięcy (chyba) przez kartę lub internet to kolega dostanie 100 zł, czyli po 50 będziecie mieli. Konto jest darmowe jeśli się wyda miesięcznie 100 zł. bankomaty cash4you, euro net za darmo.
ps. nie pracuje w mbanku.




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Nemesis - 17-05-2014

Heh, ja tam właśnie z mBanku uciekałem do Alliora. Mimo wszystko mBank narzuca na Ciebie opłatę w wysokości 4zł za mc za posiadanie karty, jeżeli nie dokonujesz nią płatności, a brak wypłat ze wszystkich bankomatów za darmo to dodatkowa bolączka. Alior Sync właśnie tych wad był pozbawiony




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Ged - 17-05-2014

QiuckVik, a ja serdecznie odradzam mBank. Dopóki nic się nie dzieje, to podstawowe usługi są ok. Ale jak tylko bank będzie potrzebował trochę kasy, albo pojawi się jakaś niejasność, to mBank okantuje cię na wszystkim. I nie licz, że jakakolwiek reklamacja cos da. Tak złodziejskiego podejścia jak w mBanku nie spotkałem w żadnej innej firmie banksterskiej.




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Bleys - 17-05-2014

Ja też odradzam mBank. Może coś z nieco innej parafii? Toyota albo wieswagen bank?
I please, ponawiam pytanie wyzej o ciecie tytanu...




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - wiktorgu - 17-05-2014

Jak na szybko przeanalizowałem ofertę banków i kont ''studenckich'' to mimo wszystko t-mobile chyba wypada najlepiej ;/ nie ma parcia na wydanie 200 zł żeby nie bulić za kartę, wpłatomaty euronetu darmowe (a w mbanku nie wszystkie euronety sa za free - np. u mnie w galerii gdzie pracuje), no i 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu za darmo - często korzystam.
Kwestia księgowania jest faktycznie fatalna - kiedyś po tygodniu od wypłaty kasy dostałem maila, że konto obciążone o 1400 zł, kilka sekund ''paniki'' było ;D

Zabrali już nielimitowane wpłaty do wpłatomatów, zabrali cashback, zabrali normalny system księgowania i szata graficzna zmieniła się na ''europejski róż'' a mimo to nadal są chyba najlepsi... po co być sto kilometrów przed konkurencją skoro można być jeden krok? Ten marketing...




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - topek34 - 17-05-2014

Co do cashbacku to jeszcze w połowie kwietnia dostałem ''premie za transakcje internetowe'' ponoć działa on nadal, ale tylko dla osób, które mają możliwość potwierdzenia stałych przychodów (czyt. wypłata przychodzi) :). W ostatnim czasie mniej korzystałem z płatności via internet więc nie wiem czy nadal to działa




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - wiktorgu - 17-05-2014

Ostatni cashback był wypłacony w kwietniu (za marzec). Teraz już nie ma w ogóle. Początkowo był dla wszystkich i bez limitów (wtedy to się robiło wały ;D), potem dla tych co przechodzi wypłata na konto, potem doszedł limit (500 zł rocznie chyba jako maksimum), teraz zabrali całkiem ;<