NGT
Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: luźNe GaTki (https://ngt.pl/forum-6.html)
+--- Wątek: Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu (/thread-5125.html)



RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - gumibear - 30-05-2016

Dostałem a raczej moje dzieciaki dostaly kartkę od Ysabeli i Kamila ktorzy przeszli w 3 tyg 500 km trase z salamanci do santiago de compostela.

Gratulujemy!!
-------------------------------------------
Z kom




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - -PITdoggy- - 30-05-2016

Gratulujemy, ale i żałujemy - że na spływ nie zdążą :-)
-------------------------------------------
I speak fluent sarcasm.




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Leśna - 30-05-2016

Szlak Orlich Gniazd zdobyty, do celu dotarłam rano jakieś 16 godzin po PRS-ie :-). Ten ostatni fragment tragedia raczej... Asfalt na szczęście na zmianę z piasko-żwirem. Ładnie jest od Olsztyna do Bydlina, potem już mniej atrakcji. Zamek w Smoleniu najfajniejszy.
Dziękuję obu panom Pawłom za towarzystwo i pozdrowienia dla Piotra :-)
-------------------------------------------
http://acrossthewilderness.blogspot.com




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - PRS - 31-05-2016

Leśna Gratuluję!!!
Bart faktycznie ,,drogę'' pomyliłem wiele razy, często wracałem się do ostatniego widocznego znaku, czasami nie miało już to sensu (np. Częstochowa) więc ,,dobijałem'' na skróty jak najszybciej jak to się dało. Ale ,,szlaku'' raczej nie pomyliłem :)
Być może ,,rowerowy'' jest mało atrakcyjny dlatego cykliści konsekwentnie jadą pieszym. Ale fakt jest taki, że wędrowców-plecakowców nie spotkałem.
Złoty Potok, Rez. Parkowe (Dolina Wiercicy) to bardzo fajny las usiany skałkami, przyjemny chłód, fajne ścieżki. Lubię.
Największy sentyment mam do Góry Zborów z racji młodzieńczych biwaków suto zakrapianych tanim winem ;)
Ja te tereny znam dosyć dobrze, znałem... bo wszystko się zmienia.
Z całości szlaku brakowało mi odcinka od pętli w Krakowie do Doliny Prądnika (przecięcie z niebieskim do Doliny Kluczwody), od Pieskowej Skały do Rabsztyna i z Częstochowy do Kusięt.
Dlatego postanowiłem zrobić go w całości.
Wydaje mi się, że mniej asfaltowy jest obecnie Niebieski Szlak Warowni Jurajskich.
A mój ulubiony to żółty Dolinek Jurajskich :)
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - horus - 31-05-2016

kolejny sposób na kasiore dla górali

http://www.fotopolis.pl/newsy-sprzetowe/branza/26804-tpn-wprowadza-oplaty-za-sesje-fotograficzne-w-gorach




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Piotrunio - 31-05-2016

To nie jest tylko ''góralskie'', bo zjawisko jest szersze, np;
Trwałe
Poszerzanie
Nadzoru
albo;
Bzdurne
Poszerzanie
Nadzoru
albo;
Karykaturalne
Poszerzanie
Nadzoru
A jeżeli już pilnują naszego dobra, filance po krzokach siedzą, furki mają takie, że Boże strzeż, broń, to dlaczego nie mają ekstra kasować tych w ubrankach od ślubu? Następnych do skasowania proponuję biegaczy. Też mają charakterystyczne ubranka i słuchawki w uszach! No i jest ich jednak więcej.
To rozbój jest, w biały dzień. Ale dla mnie mieści się w logice działań; robimy tak, bo tak jest dobrze i ''ochrona przyrody'' potrzebuje tych pieniędzy. Albo puścimy ścieżkę zboczem(to w Karykaturalnym), bo po wierzchołkach jest nie teges i co nam zrobicie? A jak ktoś jednak pójdzie, zgodnie z logiką, grzbietem, to mamy go i bez ślubu.
PS. Ja już jestem po ślubie.




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - PRS - 31-05-2016

Popieram Piotrunia - kasujmy biegaczy. Nie dość, że rozbiegują i rozślizgują szlaki to jeszcze pożytku z nich nijakiego ni ma.
Bo turysta pieszy co nie biega bo nie lubi idzie wolno, znudzony, przystanie w punkcie gastronomicznym - kebaba zeżre, na straganie ciupaskę dziecku kupi, a babie torebeckę lub/i korale. Bedą dudki.
A taki ,,biegacz''? Biegnie i przebiegnie, nic nie kupi, nic nie zeżre bo się odchudza.
Kasować ich Panie, kasować podwójnie ;)
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - -PITdoggy- - 31-05-2016

Ja tam nie wiem czy się odchudza, mój kumpel biegacz żre na potęgę, bo jak mówi - i tak spala.
-------------------------------------------
I speak fluent sarcasm.




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - Piotrunio - 31-05-2016

Biegacze, dodatkowo, denerwują swoją szybkością. Człowiek sobie depcze po jęzorze, a tu taki truchtem mija z lekka...
Po 200 od biegacza!
I jeszcze warto by pomyśleć o tych co mają dzieci, dzieci też wnerwiają...
Nawet mam nazwę dla parkowego programu ściągania kasy z dzieci, to ''500-''!
---
Edytowany: 2016-05-31 12:43:25




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - grendel - 31-05-2016

I od łysych. Świecące łysiny odbijają światło słoneczne, co wpływa destrukcyjnie na naturę i wzmacnia efekt cieplarniany. Za łysinę 500 zł. Za zakola - rabat. 200 zł.

Dodatkowo Ci nieowłosieni stwarzają niebezpieczeństwo na szlakach. Refleksy od ich szczytowej części ciała mogą prowadzić do chwilowej utraty wzroku i dezorientacji przestrzennej u osób nie noszących okularów ze szkłami polaryzacyjnymi. 😀
---
Edytowany: 2016-05-31 17:52:43




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - warrad - 31-05-2016

grendel - pisząc o karaniu łysych kręcisz bat na siebie :)

Kolejny, idiotyczny pomysł na wydojenie kasy, trudny do wyegzekwowania.
Nie ma przepisu, który zabraniałby spacerować nad Morskim Okiem w garniturze czy ślubnej sukni. Pan, robiący fotki to uczynny turysta, który właśnie przechodził obok.
Fakt, że ''uczynny turysta'' prowadzi zakład fotograficzny nie oznacza, iż w górach jest służbowo :)
Krótko mówiąc:
https://www.youtube.com/watch?v=qZ9zXp66gnU




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - gavagai - 31-05-2016

Ciekawi mnie, czy w ostatnim czasie zdarzyło się tak, aby w jednym miesiącu pojawio się aż 9 recenzji. W każdym razie - niezły wynik! Gdyby tak Bart zdążył przed pólnocą dodać reckę bluzy, wynik byłby jeszcze lepszy, i okragły! :)
-------------------------------------------
http://gavagai.ngt.pl




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - -PITdoggy- - 01-06-2016

Wystarczył moment, i już mi zajęto miejsce parkingowe. I mam podejrzenie co do osoby,która to zrobiła ;>
-------------------------------------------
I speak fluent sarcasm.


[Obrazek: 5125-10217-1.jpg]




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - PRS - 01-06-2016

PIT mi się ta fota nie otwiera ale ... na tej miniaturce... czyżby moja fura...
Ja tam byłem w Jurze ale Małżowinka pisała SMSy, że jest gdzieś w Skandynawii...
;)
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - gumibear - 02-06-2016

Wiem jak to zabrzmi ale właśnie odprowadzilem Blatio do ....zoo. Dobry chlopak byl....
-------------------------------------------
Z kom




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - -PITdoggy- - 02-06-2016

Na jaki wybieg? :-)
-------------------------------------------
I speak fluent sarcasm.




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - gumibear - 02-06-2016

Sugerowałem małpy ale poszedł do jeleni......był z żoną. Nic nie rozumiem z tego:)




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - piotr.r - 02-06-2016

Może chciał trochę dziczyzny do domu zabrać?




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - PRS - 02-06-2016

PIT się pytał (prawie) retorycznie czy dla lwów czy dla niedźwiedzi
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny




RE:Dupa M'aryny czyli Hyde Park eNGieTu - -PITdoggy- - 02-06-2016

Gdyby wysoki Sasqu był z Wami tworzylibyscie trio jak z komiksu:
Tytus, Romek, A'tomek

(nawet przynależność do harcerstwa się zgadza ;-);-);-);-))
-------------------------------------------
I speak fluent sarcasm.