NGT
[Odzież] Polary - wątek ogólny - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: [Odzież] Polary - wątek ogólny (/thread-492.html)



RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - silent - 06-02-2006

a jakie są orientacyjne ceny kurtek z termala, 200?




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - agha - 06-02-2006

model active z windblocka - 390 zł
a ja kupiłam z thermal pro za 190 zł, inne modele (o prostszym kroju) były za 150 zł. męża kamizelka z wzmocnieniami za 150 zł, bez wzmocnień były za 130 zł.
a materiały rzeczywiście oryginalne :)
pozdrawiam i życzę udanych zakupów :)
-------------------------------------------
agha




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - Arni - 06-02-2006

Przed chwilą wysłałem do nich maila z prośbą o cennik. Zobaczymy czy przyślą.




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - silent - 06-02-2006

hey a zapytam jeszcze gdzie ten sklep, jakie miasto, ulica:P




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - agha - 06-02-2006

łomnica zdrój 270, to za piwniczną 5 km.
wszystko co trzeba jest na ich stronie. na maila zawsze im szybko odpowiadali
-------------------------------------------
agha




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - czasami - 09-02-2006

agha
przecież nikt Ci nie odpowiedział na zapytania o Ultrek, chyba że mam problemy ze wzrokiem. Więc?




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - agha - 10-02-2006

~czasami. W takim razie polecam klinikę okulistyczną w katowicach, potrafią zdziałać cuda :)
a potem przejrzyj dokładnie str. 14
pozdrawiam
-------------------------------------------
agha




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - czasami - 10-02-2006

Te kłopoty z wzrokiem to tzw. figura retoryczna, a stronę czytałem dokładnie bo sam po części byłem zainteresowany tymi produktami. Na str. 14 poruszasz dwa tematy na jeden (nanuk 200) masz wyczerpującą odpowiedź na Ultreka nic.

Nie żebym był czepliwy tylko sam byłem tym zainteresowany, więc Twoje zdenerwowwanie może nie jest tu niezbędne?




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - kakato - 10-02-2006

Arni, jak dostaniesz ten cennik to prześlij go do mnie, ciekaw jeszcze jestem czy dokonują sprzedazy przez net
-------------------------------------------
gg:5838058, e-mail:le-ch@o2.pl




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - Arni - 11-02-2006

Niestety całego cennika mi nie przysłali. Dostałem jedynie informację iż, cena bluzy Hiker z Thermal Pro wynosi 220zł. Firma jest dość elastyczna i może uszyc na miarę niestety z dodatkową opłatą 10 lub nawet 20% i koniecznością wstawienia się osobiście. Oficjalnie nie prowadzą sprzedaży internetowej ale wysyłają pocztą po zamówieniu mailem. Taką dostałem odpowiedź.




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - czasami - 11-02-2006

Arni
nie wim czy ta cena ma sens, ja w swoim mieście w dość powszechnej sieci sklepów outdorowych znlazłem ich produkty po 249 z(Thermal Pro), przecena, promocja ale tyle za to chcieli. Za 49 zł nie ma chyba sensu ani jechać ani ryzykować że to ci Ci przyśą będzie jakoś dziwnie leżało.




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - czasami - 11-02-2006

Przepraszam różanica to 29, więc za 29 PLN. Podejrzewam, że to zjedzą koszty przesyłki.




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - kasik - 11-02-2006

czy ktoś ma pojęcie gdzie można nabyć w warszawie polar milo mont ale wersję męską?




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - Arni - 11-02-2006

Ale czy ja coś kupuję?
PS. koszty przesyłki nie powinny przekroczyć 16zł.




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - agha - 14-02-2006

~czasami. rzeczywiście - zlosliwosci nie były potrzebne. ale niepotrzebnie było to czepianie się, przecież o ultreku to sie właśnie na forum dowiedziałam.
a poza tym to mi zostało trochę włosków z polara z thermal pro na pasie bezpieczeństwa w aucie. na niczym innym nie zauważyłam włosków...
hmm, czy ktoś miał podobnie?
pozdrawiam

-------------------------------------------
agha




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - Gradzio - 14-02-2006

agha >>> Też to zaobserwowałem i tez na pasach w samochodzie, a potem także na innych rzeczach. Działo się to tylko na samym początku użytkowania polara, a po jakimś czasie zjawisko to ustało. Nie miało to żadnego wpływu na właściwości materiału (termal pro).
-------------------------------------------
Łukasz




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - agha - 15-02-2006

Gradzio> trochę mnie pocieszyłeś :)
pozdrawiam
-------------------------------------------
agha




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - chróściel - 15-02-2006

Agha u mnie to samo jest tylko, że thermal lite.




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - Frogu - 15-02-2006

Standard moja alvika też zostawia włoski na pasach w samochodzie, ale cały czas wygląda tak samo wiec się tym nie przejmuje.




RE:[Odzież] Polary - wątek ogólny - sylwik - 16-02-2006

u mnie tak samo, i w thermal pro i w classic 300, ale to występuje tylko na początku, wytłumaczono mi, że to efekt przecięcia włókien w czasie krojenia materiału. Nie wpływa to zupełnie na właściwości polarka i zazwyczaj ustępuje po pierwszym czy drugim praniu (przynajmniej u mnie;) a chodzę w bluzach z polartecu od lat i ja i mąż (ratownik GOPR zresztą) i nasze córy i nie ma dla mnie lepszego ciucha i w góry i na co dzień. Pozdrówka