NGT
PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... (/thread-4009.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - jackomowa - 14-06-2013

Cześć wszystkim,

szukam osób chętnych na wyjazd w Alpy we wrześniu (pierwsza połowa). Dysponuję własnym środkiem transportu
Miałby być to pierwsze w pełni samodzielny wyjazd bez wsparcia ze strony \'klubów\' czy \'biur podróży\'. W taki bardziej komercyjny sposób brałem udział w wyprawie na Grossglocknera, Dufourpitze i Blanca, na którego niestety z racji załamania pogody wejść się nie udało. Poziom tego wyjazdu mogłbym względnie dostosować do umjejętności wszystkich w grupie, ale generalnie miałoby to być pierwsze samodzielne spotkanie z czterotysięcznikami np Allalinhorn, Alphubel, czy Castor i Pollux tudzież Breithron, opcji jest wiele, kwestia tego czy znajdą się chętni (max 3 osoby i najlepiej 3 aby rozłożyć równo koszty ewentualnego dojazdu). Założeniem byłoby też względnie niskie koszty całej wycieczki, czyli noclegi w namiotach, ewenutalnie, jeżeli to konieczne 1-2 w schroniskach. Rzecz jasna żarło zabieramy z Polski.
Wyjazd na max 7-10 dni.

kontakt - gg 9247126
@ jacek.porsche@interia.pl
-------------------------------------------
jackomowa




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - horus - 17-06-2013

Będę miał 2 miejsca w rejon Tatrzańskiej Łomnicy z Cieszyna / Bielska w środę (19.06).
Wyjazd w okolicach 5, może trochę wcześniej - powrót w godzinach wieczornych
-------------------------------------------
www.seth.com.pl




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Wolu - 29-06-2013

Cześć.
Zwolniło nam się miejsce na wyjeździe na Mt. Blanc w lipcu. Start z Warszawy 6 lipca. Trasa przez Poznań, Berlin itd. Jak ktoś chce dołączyć lub szuka transportu w rejon Aosty lub Chamonix, to niech się kontaktuje z moim kolegą Czarkiem: cezar_1@op.pl




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - semow - 29-06-2013

jedno miejsce? dwa bym ewentualnie potrzebował




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Wolu - 29-06-2013

Raczej jedno. Chyba, że kumpel zorganizuje bagażnik dachowy, to kto wie... Chociaż wtedy i tak plecaki chyba musiałyby jechać na kolanach. Kontaktuj się z nim, bo ja wyjeżdżam z częścią ekipy już jutro, a on ogarnia resztę, która dołączy w nast. tygodniu.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - semow - 30-06-2013

to nie ma co kombinować, my raczej więksi jesteśmy :)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - T25 - 02-07-2013

nieaktualne :/
---
Edytowany: 2013-07-10 12:33:55
-------------------------------------------
Pozdrawiam, Tomek




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - horus - 02-07-2013

Póki co - są dwa miejsca w aucie na trasie:
Skoczów - Bondo (Alpy Retyckie)

szczegóły na mojej stronce:
www.seth.com.pl




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jaga - 04-07-2013

Mamy 2 wolne miejsca w samochodzie z Krakowa do Cisnej. Wyjazd jutro ok. 16:00, powrót w niedzielę. Zapraszam :)
---
Edytowany: 2013-07-04 22:43:10




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 04-07-2013

Nie mam miejsca w aucie bo nie jadę autem ;)
Sporadyczna wyrypa w Tatry Słowackie. Mała Wysoka. Jadę PKP w piątek wieczorem z Warszawy. Nocleg w schronie (ok 20 ojro) lub na dzika jak nie będzie padało. Boję się Misia więc szukam towarzystwa (czyt. pożywienia dla Misia ;) )




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - trutenka - 06-07-2013

PRS czyli zakladasz, że będziesz szybszy :D dość ryzykownie, bo nie wiadomo na kogo się trafi ;)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - horus - 08-07-2013

Mam dwa wolne miejsca na jutro (09.07) na trasie Skoczów - Vysne Hagy w Tatrach
Wyjazd ok. 2 - powrót w godzinach popołudniowo / wieczornych
---
Edytowany: 2013-07-08 10:03:33
-------------------------------------------
www.seth.com.pl




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - bedi358 - 10-07-2013

Witam,

Od 16 lipca do 31 będę podróżował w kierunku Lofotów- Norwegia północna - jeśli ktoś ma troszkę gotówki na dorzucenie się do paliwa, oraz na prom z Gdańska do Nynasham to zapraszam do kontaktu.Plan wycieczki:
przejazd na północ Norwegii do 19 lipca; 19-24 pobyt w Vesterolen - powyżej Lofotów,24 - 31 zjazd do Lofotów i podróż powrotna.
Poprawiam:
Spanie w namiocie lub u znajomych, myślę że z kąpaniem nie będzie problemów.
---
Edytowany: 2013-07-10 13:05:58


[Obrazek: 4009-292-1.jpg]




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - bartolini - 10-07-2013

OT
Kąpanie czy kompanię? :)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Dalamar - 10-07-2013

A ile kasy na paliwo bys chciał dostać?




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - bedi358 - 10-07-2013

wyliczyłem, że będzie to koło 4800 km, myślę że 500 zł za osobę...
Ja jadę z żoną, mam miejsce dla 2 osób.
---
Edytowany: 2013-07-10 13:56:11




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Dzikun - 10-07-2013

A policzyłeś przejazd przez wszystkie tunele, mosty i promy po drodze?




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - bedi358 - 10-07-2013

trasą którą będziemy jechać większość rzeczy jest za darmo;
Dochodzi prom z gdańska do nynaschamn około 300 zł + ewentualnie prom z Svolvaer do sutvik to około 47zł
---
Edytowany: 2013-07-10 14:19:35




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Dzikun - 10-07-2013

Mój brejdak parę razy już trasę na Nordkapp samochodem pokonywał, zahaczając też o Lofoty i mógłby służyć pomocą w wyliczeniach. Niestety, aktualnie jest w Honningsvåg :).




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - bedi358 - 10-07-2013

Dzięki za pomoc- ja też już parę razy tam jeździłem; poza tym mieszkałem na w Vesterolen 1, 5 roku; teraz jadę odwiedzić stare śmiecie.
Jeśli ktoś się nie obawia kosztów, a chciałby zobaczyć piękne tereny to zapraszam na priva lub tel 516 942 943.

Pozdrawiam