NGT
PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... (/thread-4009.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Zbynek Ltd. - 29-01-2017

Ktoś chętny na Bieszczady od 9-go lutego? Na 2 tygodnie. Lub jakaś inna propozycja - góry oczywiście.
---
Edytowany: 2017-01-29 23:04:39




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - jędruś - 30-05-2017

Lipcowe Dolomity di Sesto ferratowo-trekkingowe :) - 01.07. wyjazd , powrót 09(10).07.
Mam jeszcze jedno(może dwa miejsca) w aucie. Więcej info na priv.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - McTofik - 07-06-2017

Wyjazd nie górski, ale chyba pokrywa się z zainteresowaniami części forumowiczów.
W ten weekend 9-11.06 jest festiwal wina w Tokaju.
http://tokajwineregion.com/event/tokaj-wine-festival-2017/
Mam 2 wolne miejsca w aucie. Wyjazd z Tarnowa w piątek koło południa, powrót w niedzielę wieczorem. Nocowanie w namiocie na campingu.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - T25 - 19-06-2017

Cześć,

Dawnom tutaj nie pisał :/
W najbliższy piątek, czyli 23-ego czerwca wyjeżdżam z bratem w Tatry Słowackie, powrót 26-27 zależnie od pogody. Mamy 2 miejsca wolne (przejazd Wawa - Jurgów).
Jak ktoś chętny, zapraszam.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Zbynek Ltd. - 19-06-2017

Góry Rumunii południowej jesienią. Ktoś reflektuje? Wyjazd około 8-15 września na 3-4 tygodnie. Obecnie jest nas 2.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - McTofik - 21-06-2017

[OT]
Węgierski oddział NGT już własną flotą śmiga, tylko my musimy się jeszcze umawiać na wolne miejsca.
Poza tym Tokaj to fajna kameralna miejscówka z calkiem przyzwoitym campingiem, a eksploracja tutejszych piwniczek z winami to wciągające zajęcie. Po trzeciej to już byłem wręcz pasjonatem :)


[Obrazek: 4009-585-1.jpg]


[Obrazek: 4009-585-2.jpg]




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - botx - 29-06-2017

w piątek będę się kręcił koło Pasterki, a w sobotę trochę po okolicy oprócz polskich Gór Stołowych także czeskich Broumovskich Sten, a na koniec na Szczeliniec Wielki, także jak by coś będę miał naszego bufa... ;)
-------------------------------------------
jedyny trzeźwo myślący ;)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Leśna - 19-10-2017

W przyszłym tygodniu, prawdopodobnie we wtorek 24go wczesnym popołudniem ruszamy szlakiem czerwonym z Gołoszyc w kierunku Annopola, 108 km, przewidujemy 4 dni wędrówki, zapraszamy chętnych do udziału w wycieczce :-)
-------------------------------------------
http://acrossthewilderness.blogspot.com




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Nemesis - 21-06-2018

Czołem! Poszukuję wraz z moją dziewczyną dwóch osób chętnych na wakacyjny wyjazd na Islandię :) ponieważ niestety posypał się nasz pierwotny skład. Szczegóły poniżej:

Kiedy: na 10 dni w terminie między 23 sierpnia a 7 września tego roku w zależności od tego jaki przelot zakupimy.
Za ile: cały wyjazd w cenie max do 2500zł (sic!) od osoby
Jak: lot Wizzairem, dwa większe bagaże rejestrowe na 4 osoby, jedzenie na cały wyjazd z Polski, noclegi pod namiotami, na miejscu wynajmujemy Dacię Duster na 9 dni.
Ceny:
- loty 700zł od osoby już z bagażem dodatkowym
- Dacia Duster 500zł od osoby
- paliwo 280zł od osoby
- jedzenie z polski około 400-450zł od osoby
łącznie 1900zł + 600zł na inne wydatki
Jeżeli jest ktoś chętny do nas dołączyć niech da znać w wątku lub pisze na mojego maila. Zależy nam na czasie ze względu na jeszcze dobre oferty cenowe na przeloty :)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jaga - 21-06-2018

Nemesis, gdzie tak tanio samochód znalazłeś? To cena z ubezpieczeniem?
My lecimy jutro :)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - ramol - 21-06-2018

Jaga, przy ubezpieczeniu weź to od kamieni, zwykle dodatkowe.
Teraz zwykle nie wieje, ale w razie w stawajcie zawsze pod wiatr, żeby Wam drzwi nie urwało :-)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - ramol - 21-06-2018

podwoiło się :-(
---
Edytowany: 2018-06-21 15:10:29




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - gumibear - 21-06-2018

Jaga daj znac czy wzielas dodatkowe ubezpieczenie od kamoli i ile to kosztowało. Jak czytam fora to różnie ludzie do tego podchodzą. Rozwazam zakup ale przez net jeszcze w Polsce.
-------------------------------------------
z kom




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jaga - 21-06-2018

U nas ubezpieczenie od kamieni było od razu wliczone w cenę samochodu więc nie wiem ile sobie za nie policzyli. Michał wynalazł jakąś nowo powstałą firmę założoną przez Polaków (swoją drogą sporo naszych rodaków zakłada tam wypożyczalnie samochodów). Na razie mają dobre opinie. Mam nadzieję, że nie będzie problemów.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Nemesis - 21-06-2018

Tutaj Duster za tyle był: https://bit.ly/2lozzVV, był bo liczyłem po niższym kursie dolara niż mamy obecnie :)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - ludz - 21-06-2018

@gumi: 3 lata temu płaciłem ca. 150 ojro za ubezpieczenie szyby, przy cenie za wypożyczenie rzędu 1700pln za tydzień.
-------------------------------------------





RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jaga - 22-06-2018

@Nemesis
No tak, to z GP wychodzi już cena bardziej zbliżona do naszej.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - gumibear - 22-06-2018

Jaga to chyba mamy w tej samej.....człowiek się zmużdza po angielsku do nich ....a po chwili słyszy.....z Polski? Icepol czy jakoś tak. Mają kilka firm pod różnymi nazwami jak się okazuje.

ludz dzięki, biorę

Jaga powodzenia!




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Arni - 23-06-2018

4 lipca z Krakowa startuję w Karpaty Rumuńskie. Jak ktoś ma kilka dni wolne, to może się podłączyć.
Szczegóły na maila




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Stiopa - 10-07-2018

18 lipca jadę w Pieniny mogę zabrać jak ktoś ma potrzebę w Beskidy Tatry i takie tam...

kontakt via poczta : krogulec65@gmail.com

pozdrowionka
-------------------------------------------
Wojtek