NGT
PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... (/thread-4009.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - boguś b - 27-08-2016

O której chcecie wracać?
2 mamy zaplanowaną trasę Dolina białej wody-Smokowiec.
Dalej jeszcze nie wiem.
Auto będę miał zostawione w Białce Tatrzańskiej,tylko my zawsze późno wracamy.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 27-08-2016

Mamy bilety powrotne na 13stą ale raczej nie zdążymy...
Dlatego też ,,zapytanie''.
Dam znać.
Dzięki za odzew :)
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - T25 - 27-08-2016

Ja nie wiem czy tempo Kazika można nazwać 'szwędaniem się' -_-




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - boguś b - 04-09-2016

Prs nie wiem czy masz dostęp do neta.
My jeszcze jesteśmy na Słowacji.
-------------------------------------------
z kom




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - T25 - 05-09-2016

PRS już wraca pociągiem z Kaziem..ja autobusem. 3-dniowy trening trialowy pod okiem Kazimierza zakończony wynikiem pozytywnym.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 05-09-2016

@boguś dostęp do sieci GSM ,,złapałem'' wczoraj około 1945.
Po 20stej były jeszcze jakieś 2 mocno dziwne busy z Siwej Polany (oczywiście biletu nie dostałem ;) ) i zdążyłem na pociąg.
Odżałowałem ponad 7 dych dla ,,bandytów'' z PKP (vide ,,bandyckie ceny'').
Bardzo dziękuję za pamięć :)

Tour de Osobita (w 80% czerwonym szlakiem) tak jak napisał powyżej T25 zakończył się pozytywnie - przeżyliśmy :)
Trasa zrealizowana w 85%.
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - horus - 12-09-2016

Najprawdopodobniej w środę po południu pojadę do Palenicy Białczańskiej - jeżeli by ktoś chciał - mogę podrzucić




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 12-09-2016

Rafał w środę może być ,,luźniej'' ale... przy utrzymującej się pogodzie...
W sobotę ,,korek'' był już o siódmej rano od przejścia granicznego w Łysej.
A właściwie to zablokowany korek ;)
Policja przepuszczała tylko busy na Palenicę.

P.S. Jeżeli ktoś jedzie busem z Zakopca Drogą Oswalda Balzera z zamiarem odwiedzenia Mekki Turystyki Klapkowej czyli Morskiego Oka to lepiej wysiąść z pojazdu przy ,,Dolinie Filipka'' i pójść przez Wiktorówki https://mapa-turystyczna.pl/route/rimn ,,Czasowo'' wyjdzie podobnie w stosunku do stania w korku, na pewno przyjemniej i na Rusinowej ,,widokowo''.
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - horus - 12-09-2016

Ja do Łysej przeważnie jeżdżę przez Białkę-Bukowinę-Jurgów, może parę km więcej ale nigdy jeszcze w korku nie stałem

Umówiłem się z PIT-em i Sebastianem na browara w Roztoce, w czwartek może zrobimy sobie wycieczkę na najbardziej wysunięta na południe jurajska skałke, a na piątek właśnie kombinuję nad czymś fajnym :-D




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - boguś b - 12-09-2016

Ja jadę tak samo auto zostawiam po słowackiej stronie.Parking 20 zyla.Jak ktoś chce spokój to lepiej doliną białej wody do litworowego stawu.Alternatywa wycieczka tylko bez dorożek,schroniska i tłumu ludzi.Zależy co kto lubi ;)
-------------------------------------------
z kom




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 12-09-2016

Droga Zakopane-Poprad jest w miarę przejezdna.
Zablok jest od ronda w Łysej Polanie więc jazda przez Jurgów niewiele pomoże.
Tak jak napisał powyżej Boguś.
W skrócie to wygląda tak, że są zaparkowane auta (nieprawidłowo) z obu stron drogi.
Jest ,,sznur'' samochodów próbujących się dostać na Palenicę.
Z Palenicy ,,zjeżdża'' autobus i w takim miejscu nie może się przecisnąć (bo 3 auta już są). Robi się zablok.
Wnerwieni busiarze (jak stoją w korku to nie zarabiają) dzwonią na Policję. Ta ma oficjalne zgłoszenie i musi przyjechać. Nie ma fizycznie możliwości ( i tylu lawet) by wywozić samochody. Więc wlepiane są tylko mandaty. A sfrustrowani Policjanci ,,kierując ruchem'' przepuszczają tylko busy/autobusy.
Paradoksem jest to, że jak już wszystko stało to parking na Łysej Polanie nadal był pusty. :)
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - braavosi - 12-09-2016

Myślę, że horus wie, jak dojść do Roztoki omijając Palenicę ;)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jolan - 12-09-2016

przerobilem temat 2x w te wakacje, parking non stop w budowie stad wizualnie wydaje sie pusty. Druga strona medalu ze od ok 8:30 w sloneczne weekendy wszystko zaczyna sie korkowac, naganiacze na wczesniejsze parkingi, milosnicy darmowego P przy poboczu itp itd efekt to faktycznie kompletny zator z powodu źle parkowanych aut po obu stronach pobocza, do tego busy i autobusy probujace dorzec (bo teraz maja niby rozkłady i muszasie ich trzymac). A auta stoją w weekend juz od ronda rozjazdu Zakopane/Bukowina. W dni powszednie wygląda to lepiej.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 12-09-2016

@braavosi a nie zauważyłeś, że moje info skierowane dla wszystkich Forumowiczów zostało oddzielone od informacji dla horusa spacją i ,,poprzedzone'' P.S. ?
Mógłbyś sobie podarować te notoryczne uszczypliwości ;)
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - McTofik - 12-09-2016

16.09 Tarnów -> Bielsko-Biała (może być w razie czego przez Kraków) Wyjazd po południu, godzina do dogadania. Wybieram się na Operację Południe, więc dojazd pod same błonia. Kontakt na maila w profilu.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - braavosi - 12-09-2016

OT.
PRS, doszukujesz się uszczypliwości tam, gdzie jej nie ma, notoryczności również się doszukujesz...




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - siedem - 04-01-2017

Przenoszę jeszcze z innego wątku:

Planujemy wyjazd na weekend 6-8 stycznia na Jaworzec oglądać nasze krzesełko. Wyjazd z KR w piątek raniutko i powrót w niedzielę. Wolne tylne miejsca w aucie. Jak ktoś chętny to dajcie znać.
-------------------------------------------
7




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - carlosmuz - 04-01-2017

Może nie góry, ale jadę z Krakowa do Poznania w piątek rano. Dorzucenie się do paliwka.

Kontakt: 696-357-860




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Zbynek Ltd. - 04-01-2017

Ktoś się dołączy? Wyjazd do Estonii 25 stycznia. Powrót 7 lutego. Namioty, treking szlakiem. Na razie jest nas 2.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - karysek - 09-01-2017

hej:)

mam 2 (max3) ale to już ciasno :):) :)

miejsca wolne w autku, piątek 13.01, trasa Wrocław - Karpacz,

wyjazd planowany wczesnym rankiem (ok 6tej), :)
zapraszam :)
697-532-491