NGT
PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... (/thread-4009.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 03-08-2015

W piątek rano będę jechał przez Kielce, Chmielnik, Busko, Wiślicę, Brzesko, Nowy Sącz, Korścienko n. Dunajcem, Niedzicę, Łapsze Niżne do Jurgowa (koło Bukowiny Tatrzańskiej).
Mam dwa miejsca wolne.
---
Edytowany: 2015-08-04 12:56:37




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - 123startabc - 16-08-2015

ktoś może orientuje się gdzie dokładnie w Ramsau Ort zatrzymuje się bus RVB do kolejki na dachstein?




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - mikhael - 17-08-2015

Hej!
W najbliższy piątek tj 21 sierpnia jedziemy zdobywać Blanca. W ostatniej chwili wykruszyła nam się jedna osoba i mamy jedno max 2 miejsca wolne. Plan jest następujący: 2-3 pierwsze dni aklimatyzacja i rozgrzewka na Gran Paradiso ( Włochy), następne 5-6 dni zarezerwowane jest na wejście na Blanca. Droga klasyczna, od francuskiej strony przez Tete Rousse. Mamy kilka wariantów wejścia – na który się zdecydujemy zależy od pogody i naszych wewnętrznych ustaleń. Wszystko z głową i dużą dozą zachowawczości. Szukamy osób z min. jakimś doświadczeniem wysokogórskim ( koszty dzielimy na ilość osób w samochodzie). Równie chętnie weźmiemy na pokład mastera Alpejczyka, Taternika, którego koszty będą po naszej stronie a w zamian podzieli się z nami swoja wiedzą, doświadczeniem i poduczy nas technik wysokogórskich. My trzech facetów, Tatry zimą, Kazbek, Zug, szkolenie zimowe wysokogórskie, podstawowe lawinowe. Czasu mało więc czekamy na chętnych górskiej eskapady :):) jak macie pytania piszcie!
my:Mateusz, Marcin, Bartek
-------------------------------------------
mikhael




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - wiktorgu - 18-08-2015

Mam nadzieję, że taki post tu się nada...

Jak co rok organizujemy dla siebie wakacje objazdowe po wybranych krajach Europy.
Zamysł jest prosty: kompletujemy ekipę 9 osób, wynajmujemy dużego Trafica i jedziemy w świat Emotikon wink
2 lata temu zjechaliśmy głównie Chorwację z dodatkiem Bośni i Czarnogóry. Rok temu Portugalia, Hiszpania, Gibrartar i Paryż.
W tym roku plan dopiero się tworzy, na pewno wyspa Korfu w Grecji + Meteory w jej kontynentalnej części. Na pewno kilka dni spędzimy w Chorwacji – wyspa Pag (możliwe, że wodospady KRK), zwiedzimy najciekawsze miejsca Czarnogóry i Albanii. Wisienką na torcie będzie dzień w Wenecji i odwiedziny zamku Neuschwanstein w Niemczech. Możliwe, że zatrzymamy się też w Macedonii.
1. Śpimy w namiotach na campingach
2. Istnieje możliwość zabrania dużej ilości jedzenia z Polski – lodówki turystyczne
3. Całość kosztów wyjazdu (poza wyżywieniem) powinna się zamknąć w +/- 1750 zł
4. Koszty paliwa, winet, parkingów itp. dzielimy między sobą po równo (w tamtym roku w dzień wyjazdu stworzyliśmy „sakwę”, do której każdy wrzucił ustaloną kwotę i pomysł się sprawdził bardzo dobrze)
5. Nie jedziemy chodzić po klubach i pić kolorowych drinków – chcemy zobaczyć jak najwięcej, trochę pobyczyć się na plażach.
6. PLAN WYJAZDU JEST TWORZONY BARDZO PRECYZYJNIE – mamy ustalone pola namiotowe, parkingi, ceny wszystkiego oraz współrzędne wszystkich lokalizacji na GPS. Nie tracimy czasu na błądzenie, szukanie itp.
7. W czasie wyjazdu plan może się zmienić, możemy coś ominąć, gdzieś zostać dłużej – zależy jakie będą nastroje i chęci w grupie.
8. Mile widziani uczestnicy z prawem jazdy kat. B
9. WYJAZD 5 września, powrót 22, ew 23 września
10. Nie można wrócić niezadowolonym
Przy minimalnych kosztach, w kilkanaście dni wyciskamy tyle ile żadne biuro podróży nie jest w stanie zaoferować. Na stopa też tyle nie zwiedzi się w tak krótkim czasie.
Administratorów proszę o nieusuwanie posta, mało czasu do wyjazdu a brakuje nam pełnej zdecydowanej ekipy - póki co pewne wydaje się 6 osób (zaczęliśmy zbieranie zaliczek). Potrzeba jeszcze 2/3.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Wadowska - 19-08-2015

witam,
czy ktoś ma wolne miejsce w samochodzie z Bielska do Zakopanego 22.08 w godzinach nocnych?

pozdr
-------------------------------------------
Ola




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Wadowska - 19-08-2015

ewentualnie 21.08?
-------------------------------------------
Ola




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - areksto - 19-08-2015

Zamek Neuschwanstein jest lekko przereklamowany :) za duzo tam japonskich turystow i na moscie z ktorego jest najfajniejszy widok zawsze jest tlok :D

Z Wenecji jedzcie na Lugano/Locarno. Takie widoki jakie tam sa zdecydowanie warto zobaczyc.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - McTofik - 20-08-2015

Tarnów --> Komańcza 21.08 (piątek) po południu. Powrót w niedzielę wieczorem. Mogę zabrać 4 osoby + 1 rower. Kontakt via mail w profilu.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - T25 - 04-09-2015

Hej,
w przyszłym tygodniu planuję wyjazd w Tatry Słowackie, wyjazd 10 (czwartek), powrót 15 (wtorek), noclegi w Jurgowie (~25zł/osoba/noc) póki co mam 2-3 miejsca wolne w aucie. Start z Wawy ok. 18-ej (Radom, Kielce, Krk).
Trasy w zależności od pogody (Ławka, Furkot, Koprowy).
Kontakt na mail.
-------------------------------------------
Pozdro.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Arni - 04-09-2015

Chce ktoś podłączyć się do wyjazdu w Południowe Karpaty Rumuńskie? Jedziemy 18.09.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - T25 - 06-09-2015

Nadal 2-3 miejsca wolne..
-------------------------------------------
Tomek




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - traszan - 09-09-2015

Mamy jedno wolne miejsce w samochodzie do Czarnogóry. Trzy dni w górach, potem zwiedzanie i plażing. Wyjazd 13.09 do 20.09, spanie gdzie popadnie.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - T25 - 09-09-2015

Do zaorania..
---
Edytowany: 2015-09-23 16:53:28
-------------------------------------------
Pozdro.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - McTofik - 23-09-2015

26.09 (sobota) Tarnów->Bieszczady (Wetlina albo Ustrzyki Grn), powrót we wtorek 29.09. 3 miejsca wolne.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - dgim - 30-10-2015

Nie jedzie ktos moze do Stokowki jutro z Warzawy ? Szukam transportu dla 2 osob.
---
Edytowany: 2015-10-30 10:54:49




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 30-10-2015

Dzis ok 18stej z Otwocka.
Powrot w niedziele ok 15stej
-------------------------------------------
PRS z PKP




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 04-11-2015

Tatry Zachodnie. Ekskursja pociągowa więc wolnymi miejscami dysponuje PKP IC.
Wyjazd z Warszawy w piątek o 2328 pociągiem TLK Karpaty w ramach biletu weekendowego za 80 zl i powrót w niedzielę o 2100 z Zakopanego na jakąś 5 rano w poniedziałek w Wawie.
Szacunkowy koszt wycieczki ok 125 PLN dla abstynentów.

Oczywiście jeżeli ktoś będzie jechał z Krakowa w sobotę o 4 rano samochodem i miał dwa wolne miejsca to chętnie zmienimy środek komunikacji partycypując w kosztach paliwa co by być o te 2 godziny wcześniej w Kuźnicach.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 06-11-2015

Ktoś się jeszcze wybiera tym pociągiem dziś z Wawy?




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - -PITdoggy- - 06-11-2015

Od niedzieli w Tatrach (głównie Zachodnie) kilka osób z NGT , więc jakby ktoś planował w tym czasie okolicę- można się wieczorem zobaczyć w którymś schronie. Jakby co- proszę o priv.
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - boguś b - 06-11-2015

My z żonką od 11 listopada w Tatrach na razie nie sprecyzowane gdzie dokładnie.
Gdzie macie zamiar być w tym czasie ?