NGT
PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... (/thread-4009.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Nemesis - 18-05-2015

Ktoś może ciśnie w stronę Jeleniej Góry/Zgorzelca w środę najbliższą (20.05) i ma dwa miejsca wolne w samochodzie i jedzie przez Łódź?




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Castle_Bravo - 20-05-2015

Szukam dwóch miejsc z Warszawy w stronę Bieszczadów w środę 3-go czerwca (przed Bożym Ciałem).




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - ulic - 26-05-2015

Do kolegi marcink juz pisałem ale wrzuce jeszcze na forum.
Jakby ktoś miał miejsce na wyjeździe w *Alpy w lipcu/początek sierpnia to chętnie się podłacze :)

edit:
* wyjeździe na Alpejski wielotysięcznik ''drogą normalną''
---
Edytowany: 2015-05-27 11:19:17




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Dalamar - 26-05-2015

Ulic, a jesteś sam czy z kimś? Co Cię interesuje w Alpach? Jakie doświadczenie?




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 05-06-2015

Jade dzis ok 18-stej z Warszawy Wawer na Mazury do Rucianego. Moge zabrac 3 os. za jeden usmiech. Powrot w niedziele wieczorem. Zapraszam.
-------------------------------------------
PRS z PKP




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Yatzek - 05-06-2015

Poszukuję transportu z Krakowa do Hrubieszowa na poniedziałek (8 czerwca), ewentualnie wtorek dla 2 osób z plecakami.
-------------------------------------------
Yatzek - bieszczadnik z doskoku.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 05-06-2015

Yatzku jeżeli coś Wam to pomoże to na tą chwilę bilety na PolskiBus Kraków-Rzeszów kosztują 15 zł, a Rzeszów-Lublin 18 zł.
Przy obecnej cenie paliwa nie jest to wygórowana cena.
W blablakarze jest oferowane 1 miejsce za 36 zł




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - grendel306 - 08-06-2015

hej. poszukuje chętnej osoby na ferraty w Austrii w okolicach Salzburga pierwszym tyg września (od 30.08 do 05.09) najlepiej z autem.
---
Edytowany: 2015-06-08 19:26:10
-------------------------------------------
Krzysiek




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - hurin - 13-06-2015

Hej! Planuję jechać w Tatry teraz w drugiej połowie czerwca. Najprawdopodobniej wyjazd w sobotę 20 w nocy pociągiem z Warszawy. Powrót podobnie w nocy z 24/25. Noclegi na pewno w schroniskach, natomiast trasy jeszcze nie ustaliłem. Każde towarzystwo mile widziane ;)

pozdrawiam!

[EDIT]
Ze względów pogodowych wszystko się przesunęło. Także dopiero dzisiaj jadę i wracam w sobotę. Nocuję w murowańcu i potem dwa razy w Roztoce. Jak ktoś chętny dołączyć to zapraszam! ;)
---
Edytowany: 2015-06-23 16:18:25




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jolan - 15-06-2015

@hurin
masz wiadomośc na priv




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 23-06-2015

Otwock-Gizycko-Wegorzewo-Otwock.
W najblizszy piatek ok godz. 14stej, powrot w sobote ok 17stej.
3 miejsca, podzial kosztow.
Co mozna zrobic w tak krotkim czasie na Mazurach? Np. zaliczyc splyw Sapina z noclegiem pod namiotem nad Jez. Goldopiwo. Za tydzien bedzie juz ,,sezon'' wiec ostatnia chwila na odrobine intymnosci ;)
-------------------------------------------
PRS z PKP




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jolan - 28-06-2015

we wtorek wieczorem ruszam w Tatry, powrót tydzien poźniej. Mam 3 miejsca wolne. Moze ktos chetny. Trasa B-szcz/Torun via Łodź, Kielce lub czestochowa.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - JANUSZ003 - 28-06-2015

Mam wolny tydzień od 01.08 - 09.08 zamierzam się wybrać w Tatry samemu jakoś mi się nie uśmiecha wędrować . Jeśli ktoś by się wybierał w tym kierunku chętnie dołączę było by miło gdyby był zmotoryzowany choć nie koniecznie . Jestem z okolic Bielska - Białej . Kontakt na maila w profilu .




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 30-06-2015

Luźny pomysł na najbliższą sob-niedzielę:
Tatry, Kuźnice-Kasprowy-Zawory-Koprowy-Szczyrbskie Jezioro
Stary Smokowiec - Siodełko - Magistrala Tatrzańska - Rakuska Czuba - Przełęcz Pod Kopą - Jaworzyna Spiska - Zakopane
PKP z i do Warszawy




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - jędruś - 01-07-2015

Jadę w dwie osoby w Dolomity- rejon Cortiny, na tydzień 18.07-26.07. Wyjazd z Wrocławia. Mamy dwa miejsca w aucie. Więcej info na priv.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - yaro1986 - 02-07-2015

PRS my chyba jedziemy w piatek z Otwocka w Tatry, powrot w niedziele chyba bedzie wolne miejsce jakbys chcial dolaczyc.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - horus - 02-07-2015

Gdybyście (PRS / yaro1986) wylądowali w sobotę wieczorem gdzieś w rejonie Łomnicy to można by jakiegoś szybkiego (bo wracam potem od razu do domu) wspólnego izotonika wypić :-) - bo jak nic się nie zmieni to powinienem schodzić jakoś w godzinach wieczornych




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - johndoe - 14-07-2015

Na poczatku sierpnia wybieramy sie z żoną w okolice dachsteinu na ferraty, mamy dwa miejsca w samochodzie jesli ktos bylby chetny. Wyjezdzamy z wroclawia. Wyjazd na czas okolo dwoch tygodni.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - JANUSZ003 - 30-07-2015

Nie wybiera się ktoś przypadkiem rano w poniedziałek ( 03.08. ) do Zakopanego przez Bielsko - Białą lub nie wraca analogicznie z Zakopanego w pt. 07.08 późny popołudniem lub wieczorem ? Info na maila .




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Bleys - 03-08-2015

Właśnie człowiek z BlaBlaCar wystawił mnie do wiatru :-( Nie jedzie ktoś dzisiaj do Zakopca z/przez Warszawę?