NGT
PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... (/thread-4009.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Leman - 09-11-2014

Wyjeżdżałbym chyba po północy z Knurowa, tak ze 2.5h się jedzie do Zawoi, 2,5h do góry, tak co by być jakoś o 6 na szczycie. A jechałbym samochodem.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Michl11 - 09-11-2014

napisz mi na maila orientacyjną trasę przejazdu bo nie wiem, taki wypad marzył mi się




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - ugf - 09-11-2014

Jedzie ktoś w poniedziałek na wschód słońca (żeby 11.11 być na wschodzie) ze Śląska?
---
Edytowany: 2014-11-09 20:15:55




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Leman - 09-11-2014

4 posty wyżej poczytaj co napisałem :)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - ugf - 09-11-2014

No widziałam właśnie, ale potem spojrzałam na datę i mi się źle spojrzało :D Masz 2 wolne miejsca jeszcze? Podaj maila, czy coś, to się może dogadamy ;) Chyba, że ten na profilu aktualny - to już do Ciebie piszę ;)
---
Edytowany: 2014-11-09 20:39:07




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - 123startabc - 10-11-2014

też pojechałbym jeśli macie miejsce :) mogę dojechać do jakiegoś miejsca




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - hurin - 23-11-2014

Siema, jest taka piękna pogoda w Tatrach, że nie mogę usiedzieć ;) Dlatego też, chcę dzisiaj w nocy jechać z Warszawy do Zakopanego i jutro uderzać na szlaki. Planuję przejść się z Palenicy do Doliny Pięciu Stawów, następnie przez Świstówkę niebieskim szlakiem do Morskiego Oka i powrót. Orientuje się ktoś czy w obecnych warunkach raki będą potrzebne na taką trasę? Może ktoś chce dołączyć ?




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Michl11 - 27-12-2014

Nie wybiera się kto na Babią, tak w okolicy nowego roku. Chetnie bym się wybrał z kimś z Śląska. Pozdrawiam.
-------------------------------------------
Krzysiek




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - trolik - 27-12-2014

Bede jechal ze Szczecina w Bieszczady lub BN i z powrotem przez Wroclaw. Wyjazd 02.01, a powrot ok tydzien pozniej. Jakby co to mam 2 miejsca w aucie.
pozdrawiam trolik
-------------------------------------------
trolik




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Lazlo - 29-12-2014

Na sylwestra na Skrzyczne albo inną górę się ktoś wybiera? Jade samochodem z Bytomia.
---
Edytowany: 2014-12-29 18:08:52
-------------------------------------------
Lazlo




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jaga - 31-12-2014

Kraków - Szklarska Poręba
1-6.01.2015 (wyjazd w Nowy Rok około południa)
Mamy 2 wolne miejsca w samochodzie (w obie strony) :)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 20-01-2015

Jadę dziś w Bieszczady. Może nawet będę miał bilet(y) dla kogoś gratis (jak się nie zgłosi ,,pierwszy w kolejce'' ;) ). Jeżeli ktoś jest gotów emocjonalnie i czasowo na śnieżny spontan to pisać/dzwonić po godz. 12stej. Wyjazd z Warszawy dziś o północy.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - -PITdoggy- - 24-01-2015

Ktoś depcze po Karkonoszach w najbliższym czasie? Jesteśmy do wtorku.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Zbynek Ltd. - 27-01-2015

Może jest ktoś chętny dołączyć się na wycieczkę w Nizke Tatry? Start 13-go lutego rano z Zakopanego. Na jakieś 8-14 dni. Zaczynamy od Kralovej Holi. Idziemy granią w kierunku Donowaly.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PiotrekB - 24-03-2015

Wykruszył mi sie kumpel i szukam kogoś chętnego do wypadu na Dni Lawinowo Skiturowe (http://dnilawinowe.pl/index.php)
Bilet Warszawa-Zakopane w nocy z 27/28
Nocleg w 5 28/29
Bilet Kraków Warszawa 29 wieczorem

Ktoś chętny?




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - sailing_cyclist - 11-04-2015

Wiem, że pewnie większość ludzi już ma plany, ale liczę, że znajdzie się ktoś równie zwariowany jak ja, żeby przejść Główny Szlak Beskidzki. Start jakoś między 21 a 26 maja z Wołosatego, tempo dosyć spokojne, czas na całość ok 18-20 dni. Z namiotem.

Niestety kumpel, z którym miałem iść rozwalił sobie kolano i to dość poważnie...

Liczę na forumowiczów, może ktoś planował robić GSB w tym roku i akurat się skusi ;) a może to będzie jakaś spontaniczna decyzja :P

Pozdro,
Wojtek

PS. jakby ktoś był chętny proszę o kontakt na maila ;)
---
Edytowany: 2015-04-11 09:28:56




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 11-04-2015

@sailing_cyclist jeżeli zamierzasz przejść ten szlak w 18 czy nawet 20 dni to musisz zapier....ć.
Zapomnij więc o spokojnym tempie. Chyba, że będziesz wychodził na szlak pred 6 rano i maszerował do 20stej. Ale to utopia bo raczej nie trafisz na 3 tygodnie przepięknej pogody.
Namiot moim zdaniem na tym szlaku to nieporozumienie. Ale to wolny kraj więc jak ktoś lubi to może ;)
Zaklep sobie kwaterę w Ustrzykach Górnych, zostaw bety i pierwszy etap zrób na lekko.
Wytrwałości, zdrowia i spełnienia marzeń.
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jolan - 23-04-2015

Planuje w połowie maja (ok 15-18) mały wyjazd w tatry (nasze lub słowackie, max 7-10 dni). Jade z B-szczy przez Kielce. Mam 3 miejsca. Ktos chetny?




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 04-05-2015

Planuję pojechać w piątek 8 maja o 2345 PolskimBusem do Krakowa i wrócić kursem o 1730 z Krk do Warszawy.
Jeszcze nie wymyśliłem ,,planu'' ale chcę przejść na lekko i jak najtaniej ok 25-30 km w sobotę + 10-20 km w niedzielę niezależnie od pogody. Raczej powoli
Czyli okolice ,,zakopianki''.
Bilety w rozsądnej cenie jeszcze są.
Jeżeli ktoś chętny (w co wątpię) to na PW

Już coś mi się ,,rysuje'' http://mapa-turystyczna.pl/route/z6fl
http://mapa-turystyczna.pl/route/zeov
---
Edytowany: 2015-05-04 14:15:17




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - marcink - 18-05-2015

Dysponujemy dużym wygodnym samochodem i jesteśmy chętni na wyjazdy w Alpy. Termin dowolny między 1.07 - 1.09. Chętnie pojedziemy na Mt. Blanc, ferraty w Austrii itp. Jeśli chcesz się podłączyć lub masz pomysł na wyjazd a nie dysponujesz transportem - napisz. Jesteśmy otwarci na propozycje. W aucie wolne 2 miejsca w porywach do 3.
markok86malpagmail.com
---
Edytowany: 2015-05-18 11:21:16