NGT
PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... (/thread-4009.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 08-10-2014

Podobno sroga zima nadchodzi...
...Jaga zabiera dwa swetry puchowe w Biesy... ;)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - BeBe - 08-10-2014

Jedno wolne miejsce na Rysy od strony słowackiej, wyjazd z Kato w pt o 3 rano. Powrót sb, jak już odeśpimy, nocleg poza terenem TNP, namiot tudzież utulna. kontakt fon sześć sześć trzy trzy sześć trzy dwa sześć trzy, pzdr ;-)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jaga - 08-10-2014

PRS, dzięki! Tomek już dzwonił, że przywiezie mi kurteczki w Bieszczady. Mam jednak nadzieję, że nie będą jeszcze potrzebne ;)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Michl11 - 09-10-2014

@bebe wybieram się też na Rysy ale dopiero w przyszłym tygodniu, sprawdzałeś warunki da się chodzić przy tym halnym?
-------------------------------------------
Krzysiek




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 10-10-2014

Warun za oknem taki, ze szkoda zycia na siedzenie w domu. Szkoda, ze PKP nie smiga do Zakopca...




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Michl11 - 10-10-2014

Oby pogoda się utrzymała to pochodzę coś, wtorek i środa :-)
---
Edytowany: 2014-10-10 11:00:44
-------------------------------------------
Krzysiek




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jewrioszka - 10-10-2014

Planujemy z PRS jednodniówkę w Tatry na sobotę, wyjazd z Warszawy samochodem. Szukamy 2-3 chętnych. Chcemy na miejsce dotrzeć przed brzaskiem ktoś chętny? Jakby co pisać do PRS.

PRS...uzupełniaj, ja idę spać :)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 10-10-2014

Meteo-prognoza
http://www.yr.no/place/Poland/Lesser_Poland/Morskie_Oko/
Wyjazd niskokosztowy - bez noclegu (płatnego) czyli do 100 zł.
Poszukiwane minimum 2 osoby (max 3) i ruszamy ok 21szej.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - akowalski - 10-10-2014

Czołem, @PRS kiedy powrót i skąd? Czy przejazd tylko w jedną stronę...




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jewrioszka - 10-10-2014

Powrót w kolejną noc, czyli z soboty na niedzielę :).
To samo auto, ten sam kierowca....
---
Edytowany: 2014-10-10 12:20:29




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Mudra - 10-10-2014

No właśnie, skąd? Jeśli przez Łódź, to może bym się pisał.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jewrioszka - 10-10-2014

Za duże koło. Jest napisane że z Wawki :) a dalej...przez Grójec, Kielce i Kraków......




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Mudra - 10-10-2014

Sorry, nie doczytałem...szkoda, psiakrew




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 10-10-2014

@akowalski masz PW

Spontanicznie nadal szukamy chętnych :)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - T25 - 10-10-2014

Na jaki szlak sie wybieracie, że tak z ciekawosci spytam? :)
-------------------------------------------
Pzdr.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jewrioszka - 10-10-2014

Szlak do dogadania. :) PRS Ciśnie na Orla Perć, ja mniej z kilku powodów. Mam lęk wysokości, może bym i dał sie skusić niestety rozwalona łapa więc chwyt niezbyt pewny, no i będę prowadził auto. To niezbyt fortunne połączenie. Ale wszystko inne jak najbardziej. To spontan. :)

Poza tym nieważne gdzie, ważne z kim ;)

P.S.
Mój tel i tak jest publiczny: 601-781-801
---
Edytowany: 2014-10-10 14:14:01




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - radziq - 10-10-2014

PRS, nie dasz rady wziac XC3 od Marka?




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 10-10-2014

Najchętniej zabrałbym Marka z XC3 :)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - radziq - 10-10-2014

Nie wiem, co na to rodzina , bo on nieczesto bywa w domu, ale jestem za, trzymam kciuki!




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 10-10-2014

Czyli nadal mamy wolne miejsca - przejazd przez Radom-Skarżysko-Kielce-Jędrzejów-Kraków. Numer Jewro na poprzedniej stronie. Jak ktoś chce to dzwonić.