NGT
PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... (/thread-4009.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - piotr.r - 03-10-2013

McTofik, no to zuch jesteś!!!!!




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - horus - 04-10-2013

Ja to robiłem z parkingu w Palenicy przez piątkę i Zawrat - oczywiście bez Kasprowego - i powrót do auta na parkingu - też niezły wariant
-------------------------------------------
www.seth.com.pl




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Doczu - 04-10-2013

No McToffik toś ładnie gonił, albo korków nie miałeś na trasie.
Czy na lekko robiłeś ?
Ja robiłem podobną trasę tyle że Kuźnice - Świnica - Orla - Krzyżne i ''schodziłem do ''piątki'' ale już nie doszedłem. Brakło mi jakieś 0,5h. Zanocowałem gdzieś na szlaku. Też mi zeszło 14h Niestety sporo czasu zmitrężyłem w ''korkach'' na Świnicy i Zawracie :/
Ale ja nie jestem jakimś wytrawnym górołazem, więc trasa Krzyżne > Kozi jest do zrobienia oczywiście jeśli nie sypnie obficie.
Trutenka >>> jednokierunkowy jest odcinek Zawrat > Kozi
---
Edytowany: 2013-10-04 06:44:59




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - McTofik - 04-10-2013

Dzięki:) Korków na trasie nie było, chociaż na Świnicy było już całkiem ciasno. Kolejka na Kasprowy to zło :)
Szedłem na lekko, następnym razem bym tylko więcej picia wziął, bo 2l płynu na tej trasie przy słonecznej pogodzie to jest na styk.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - PRS - 04-10-2013

Chcę dokończyć Orlą. Jakoś tak się odwlekło... Poprzednio Kuźnice-Kasprowy-Świnica-Kozi-5 na ciężko. Trochę nogi siadły,trochę pogoda się łamała i trochę wieczór za szybko się robił ;)
Czy dokończe teraz? Zależy od oblodzenia i punktualności PKP ;)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - horus - 11-10-2013

2 miejsca w aucie:
Skoczów-Bielsko-Łysa Polana-parking u wejścia do Doliny Białej Wody Kieżmarskiej (ewentualnie Dolina Furkotna)
wyjazd w niedzielę nad ranem (3:00) powrót wieczorem
-------------------------------------------
seth@seth.com.pl




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Michał S. - 28-10-2013

hej ponawiam pytanie
Czy ktoś wybiera się w dniach 31 października - 3 listopada na Gran Paradiso?
Jeśli ktoś będzie wtedy w okolicy i chciałby się do mnie przyłączyć to zapraszam.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Ged - 28-10-2013

W czwartek 31.10. popołudniu jadę z Wawy do Cieszyna przez Tychy i Bielsko. Mam trzy wolne miejsca. Jesli ktoś chce podwózkę, to piszcie na maila.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - klajso - 03-12-2013

W piątek 8.12 rano koło 8:00 jadę z Cieszyna do Krakowa przez Bielsko. Mam dwa (ciasno trzy) wolne miejsca. Powrót w niedzielę o jeszcze nieokreślonej porze.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - voegelin - 08-12-2013

Piątek 13.12.13, jadę z Gliwic do Zakopanego. Mam 3 wolne miejsca w samochodzie, 20 zł od osoby. Jakby kogos interesowało, wracam 15 w stronę Częstochowy.




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Jaga - 30-01-2014

Jutro, czyli w piątek, wybieramy się w Bieszczady. Początkowo miało jechać 10 osób, ale różne komplikacje spowodowały, że pojedzie 7, co oznacza, że mamy 2-3 wolne miejsca w samochodzie.
Wyjazd ok. 18:00 z Krakowa, jedziemy do Ustrzyk Górnych. Wracamy w niedzielę wieczorem. Gdyby ktoś spontanicznie się zdecydował, to zapraszamy :)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - carlosmuz - 31-01-2014

W niedzielę jedziemy w Tatry, wyjazd ok. 4:00 z Krakowa. 2 wolne miejsca.
tel: 696 357 860




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - carlosmuz - 20-02-2014

W sobotę jadę w Tatry, wyjazd ok. 4:00 z Krakowa. 3 wolne miejsca.
tel: 696 357 860




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - Sibirska - 23-02-2014

Witam, czy ktoś się wybiera w sobotę rano (2.03.2014) do Warszawy na 6 Ogólnopolską Wystawę Motocykli i miałby dwa wolne miejsca z Kielc? :)

http://www.wystawa-motocykli.pl/




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - botx - 26-02-2014

wybiera się ktoś na weekend w zachodnie? chochołowska?
-------------------------------------------
botx




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - carlosmuz - 26-02-2014

botx - a sobota wchodzi w grę? Może Czerwone Wierchy?




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - botx - 26-02-2014

możemy spróbować ale nie wiem czy dojdziemy do Iwanicka zamknieta
-------------------------------------------
botx




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - carlosmuz - 26-02-2014

Myślałem o szlaku z Zahradzisk, na początku Doliny. chciałem Czerwone Wierchy - Iwaniacka to jakbyśmy się na Ornak wybierali.
---
Edytowany: 2014-02-26 11:19:11




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - madusia_m - 26-02-2014

a może ktos będzie 6-9 marca w tatrach???????? to jakies piiiiiffffffko może????
-------------------------------------------
jest dobrze :)




RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - carlosmuz - 27-02-2014

Madusia daj znać na priv - może będę :-)