NGT
[Recenzja] Alvika Thor - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Recenzje (https://ngt.pl/forum-3.html)
+---- Dział: ODZIEŻ (https://ngt.pl/forum-13.html)
+----- Dział: III warstwa (kurtki: hardshelle, poncho, wiatrówki itp.) (https://ngt.pl/forum-56.html)
+----- Wątek: [Recenzja] Alvika Thor (/thread-294.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE:[Recenzja] Alvika Thor - menel - 19-02-2006

łylma,do k..wy nędzy,kiedy szukałem kurtały thor był w cenie 635zł,hannah stał 499zł,wybrałem hannaha-teraz mam kurtke i nie potrzebuje thora nawet za 550 zł-a z ciekawosci ;w czym niby chce byc lepsiejszy?
-------------------------------------------
z menelskim pozdrowieniem




RE:[Recenzja] Alvika Thor - menel - 19-02-2006

łylma,nie oceniaj bo to brzydka taktyka..
-------------------------------------------
z menelskim pozdrowieniem




RE:[Recenzja] Alvika Thor - łylma - 19-02-2006

Czytam ngt od jakiegoś ponad roku, ludzie tutaj to rzeczywiście fachowcy, którzy używają i biegają po górkach. Testy to mistrzostwo świata, które dają innym wyobrażenie w temacie sprzętu. Sam z nich parokrotnie korzystałem i na nich się opierałem w swoich osobistych zakupach.
Jednak ~menel~ ... powtórzę - bijesz niezdrową pianę!!!

-------------------------------------------
narqa




RE:[Recenzja] Alvika Thor - łylma - 19-02-2006

więc po jakiego wypowiadzasz się na tym konkretnym forum??? I Proszę nie wulgaryzuj, nawet przez kropki, bo byś się zdziwił jak można właśnie w ten sposób wyrazić uczucia!!!
-------------------------------------------
narqa




RE:[Recenzja] Alvika Thor - łylma - 19-02-2006

lepsiejszy w przebiciu swojego zdania. Czy ono aby na pewno jest na mistrzowskim stopniu???
-------------------------------------------
narqa




RE:[Recenzja] Alvika Thor - łylma - 19-02-2006

dzisiaj już muszę pożeganć ale jutro zapraszam do dyskusji. Pozdro dla wszystkich
-------------------------------------------
narqa




RE:[Recenzja] Alvika Thor - menel - 19-02-2006

łylma,to nie jest forum mistrzów to po pierwsze,wypowiadam sie na tym konkretnym forum bo mam cos do powiedzenia-nie bedąc mistrzem a przeciętnym człowiekiem który lubi chodzic po górach po drugie,zanim zaczniesz krytykowac innych popatrz najpierw na siebie to po trzecie.
-------------------------------------------
z menelskim pozdrowieniem




RE:[Recenzja] Alvika Thor - chróściel - 19-02-2006

to jak chcesz jeszcze dyskutować na ten temat to zapraszam do innego tematu np.: ''nie wiesz? zapytaj!'', bo tu nie ma co śmiecić, mimo, że cały czas zarzucasz Menel`owi, że wrzuca się nie w ten wątek... trochę jestem w tym momencie stronniczy, ale nie uważam, żeby Wasza rozmowa była konieczna...




RE:[Recenzja] Alvika Thor - menel - 19-02-2006

chróściel ok.
-------------------------------------------
z menelskim pozdrowieniem




RE:[Recenzja] Alvika Thor - KarlosW - 19-02-2006

Przydałoby sie wykasowac z 3/4 tego tematu..od tego jest cos takiego jak GG




RE:[Recenzja] Alvika Thor - Franek - 21-02-2006

hej, czy ktoś mi odpowie co z tym skraplaniem sie deszczu na powłoce zewnętrznej thora?
bo mam wrażenie, że mój post zaginął w tym ''gąszczu''
-------------------------------------------
pozdrawiam




RE:[Recenzja] Alvika Thor - Hannibal - 21-02-2006

Jakim skraplaniem się deszczu?




RE:[Recenzja] Alvika Thor - Franek - 21-02-2006

no, czy jak krople wody spadają na taką kurtke, to czy zachowują się jak np rtęć (woda tworzy krople, które nie wsiąkają w materiał), tak, że po deszczu wystraczy tylko strzepnąc kurtke i jest sucha( z zewnątrz)
-------------------------------------------
pozdrawiam




RE:[Recenzja] Alvika Thor - Spineless - 21-02-2006

nie no na początku spływa jak po maśle :), po kilkudziesięciu minutach powłoka widocznia zaczyna nasiąkać, ale membrana nie puszcza
-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim...




RE:[Recenzja] Alvika Thor - Hannibal - 21-02-2006

ale to z każdą kurtką chyba tak jest. Poprzednio miałem Black Ranga Jacka Wolfskina z membraną Texapore, i ona też po jakimś okresie deszczu nasiąkała, ale nie puszczała.




RE:[Recenzja] Alvika Thor - bialyxxl - 27-09-2006

mam pytanko, właśnie zakupiłem thora i nie bardzo wiem do czego szłużą plastikowe zaczepy na rękawach, proszę niech ktoś mnie oświeci




RE:[Recenzja] Alvika Thor - bartoldzik - 27-09-2006

Mi przychodzi do glowy, że można do nich przypiąć rękawiczki jeśli tylko mają odpowiednie ''karabinki'' (żeby nie zgubić). Ale czy taki był zamysł producenta, tego nie wiem :)




RE:[Recenzja] Alvika Thor - bialyxxl - 27-09-2006

... to jest jakaś myśl...
-------------------------------------------
bialyxxl@gazeta.pl




RE:[Recenzja] Alvika Thor - jarjar - 11-10-2006

Czy wiecie może jakie polary pasują jako podpinka do Thora? Czyt. które polary mają zamek salmi (poza alviką).

Kiedyś (jakieś 7 lat temu) campus miał takie, ale ost. widziałem polary tylko z YKK. Mój 5-letni polar Mount&Wave też ma salmi.





RE:[Recenzja] Alvika Thor - Barsus - 11-10-2006

Dawniej miały takie zamki Wolfgangi, nie wiem jak teraz. Na pewno Alvika szyje polary takie które pasują zamkami do tora, ale to oczywiste i w firmach szyjących na zamówienie można zawsze wybrać sobie zamek, np: SILVo. Ale wpinanie polara w kurtkę to średnio wygodny pomysł, sam się przekonałem
primo: na ogół polary mają krótsze zamki niż te do wpięcia w kurtce
secundo: nie wpięty polar tylko ubrany i zapięty normalnie lepiej grzeje
tertio tor nie ma możliwości wpięcia rękawów polara na zatrzaski, skutkiem czego przy ściąganiu będą wyłaziły rękawy polara z rękawów kurtki i bardzo ciężko to umieścić na powrót
Dokonaj wyboru sam
pzdr

-------------------------------------------
Jak Szef da, niedługo w górki na tydzień!