NGT
[Namioty] Namiot rodzinny - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: [Namioty] Namiot rodzinny (/thread-2633.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE:[Namioty] Namiot rodzinny - kapitanwasyl - 24-03-2010

Na Włukniarzy




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - Rychu-TM - 24-03-2010

<OT> Mieszkam nieopodal al. Włókniarzy i jakoś nigdy nie używam (ani moi znajomi) poprawnej nazwy ;D
Sorry ;)

end of ot




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - Mirek75 - 07-04-2010

Witam. Też przymierzam się do kupna namiotu T4.2XL AIR jestem z Gdańska, a jak narazie w Gdańsku jeszcze nie ma sklepu. dlatego napisałem do sklepu Decathlon czy mogli by mi wysłać. I odpowiedzieli że po przelaniu pieniędzy na konto mogą wysłać. do tej osoby pisałem: marzena.gaik@decathlon.com
Pozdrawiam.
-------------------------------------------
Mirek




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - kapitanwasyl - 17-05-2010

A te namioty z Go sportu , czy są porównywalne jakościowo do QUECHUA dla 4 osób ??? czy to jakiś szmelc jest .




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - dziadek_1501 - 18-05-2010

Mirek75! To bardzo dobry wybór!!! Od 29 kwietnia jestem posiadaczem takiego namiotu i od tej pory go używam . Jest fantastyczny! Jest on bardzo funkcjonalny a najważniejsze, że ma idealną wprost wentylację. Poza główną moskitierą przy wejściu posiada też moskitiery w sypialniach oraz przy przedsionkach na bagaż. Praktycznie żadne robactwo nie panoszy się po wnętrzu. Pomimo niezbyt korzystnych warunków pogodowych, jest w nim dosyć ciepło i sucho - nawet przy obecnych opadach deszczu jest w nim sucho i przytulnie. W ubiegłym roku miałem namiot tej samej firmy, był to T4.2XL , też był dobry, ale do T4.2XL AIR to mu troszeczkę brakuje, różnica w cenie jest niewielka natomiast funkcjonalność T4.2XL AIR jest nieporównywalna!!!
Serdecznie polecam ten namiocik. Jeżeli chcesz, to podaj adres e-mail, to prześlę Ci kilka fotek lub filmik z mojego namiotu.
Pozdrawiam!
dziadek_1501




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - kapitanwasyl - 18-05-2010

dziadek_1501 do mojego nicku dopisz: @wp.pl i będziesz miał adres(nie chcę tutaj pisać adresu bo potem spam zewsząd przychodzi)




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - moloo - 18-05-2010

Witam,

Jestem na kupnie namiotu - interesują mnie 2 sypialnie 2 osobowe + przedsionek wysoki (tak, aby dało się w nim spokojnie stanąć). Dodatkowe warunki to podłoga w przedsionku i możłiwośc rozłożenia tylko 1 sypialni.

Zastanawiam się nad modelem Coleman Ridgeline 4 (lub 4 Plus - tak naprawdę to nie wiem jaka jest róznica pomiędzy tymi modelami).

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym namiotem lub ewentualnie poradę odnośnie wyboru innego.

Proszę o wszelkie informacje
-------------------------------------------
moloo




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - Patataj - 19-05-2010

Nie moge sie zdecydowac pomiedzy Quechua T 4.1 a 4.2. Nachetniej bym wzial 4.2 XL ale cenowo mnie juz nie puszcza, nie wspominajac o swietnym XL Air. Ktos pomoze? :)

T4.1 ma ten plus ze przedsionek jest wielki, latwiej tam sobie postawic stolik, krzeselka i cos maszkiecic. Minusem ze sypialnia zbiorowa i ciezej o prywatnosc... No i tez sypialnia to dla 3 osob max, bo 4 to juz jak sardynki. Mialem sypialnie w innym namiocie o sypialni w tych wymiarach takze mam wyobrazenie.

T4.2 sypialnie dla dwoch osob, i to tez tak na styk kazda, ciasnawo, i przedsionek waski. Wiec raczej jestem na nie

T4.2 XL znacznie lepiej, w sypialni juz mniejszy scisk a i przedsionek wiekszy, chociaz i tak nie przebije T4.1 w tej mierze.

Ah zeby stac mnie bylo na XL. Tak wiem... sam sobie odpowiedzialem czesciowo, ale chcialbym uslyszec jeszcze opini uzytkownikow tych namiotow :)

Moze w tych cenach znajde podobne rodzaje namiotów innych firm? Jakie?
---
Edytowany: 2010-05-19 11:50:03
-------------------------------------------
Patataj




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - dziadek_1501 - 23-05-2010

Patataj!
Jak pisałem już wcześniej, byłem posiadaczem namiotu T4.2XL - był w sumie fajny, ale właziło do niego mnóstwo robactwa, gdyż miał sporo prześwitów pomiędzy ściankami a podłożem oraz przy otwartym zadaszeniu wciskała się do niego wszelkiej maści fruwająca plaga. Obecnie mam T4.2XL AIR i bardzo mi się podoba. Namiocik ten ma takie jakby fartuchy z siatki przyszyte do dolnych części ścian - mają szerokość ok. 15 cm - wykładają się na zewnątrz i można je nawet przytwierdzić do podłoża lub czymś przysypać - wtedy jest bardzo szczelny. Poza tym ma moskitierę przy wejściu, w sypialni - i to zarówno przy wejściu jak i od strony przeciwległej ściany oraz przy powierzchni bagażowej. Mój namiocik stoi na łące od 29 kwietnia br. i nie mam problemów z insektami. W sumie różnica ceny pomiędzy ww. namiotami to 100 zł ale warto je wydać na T4.2XL AIR. Jeżeli chcesz, to prześlę Ci kilka fotek z mojego starego i nowego namiotu - zobaczysz, jaka to różnica - podaj tylko adres e-mail. Zdjęcia mogę wysłać dopiero koło środy 26.05, gdyż siedzę teraz pod namiotem a nie mam dostępu do stacjonarnego internetu, tylko przez komórkę.
---
Edytowany: 2010-05-23 20:59:11
-------------------------------------------
dziadek_1501




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - ;] - 27-05-2010

czy ma ktos do sprzedania namiot legionowo?
-------------------------------------------
pilne




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - gumibear - 27-05-2010

na alle wiszą 2 namioty z legionowa,




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - Tomcio - 27-05-2010

~;] - a probowales przez strone:
http://www.aviotex.com.pl/html/cennik-namioty-altany.php ?
-------------------------------------------
Tomcio




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - 3-rdf - 01-06-2010

Prosze o pomoc,

Poszukuje namiotu glownie na cieple dni. 6os. z trzema osobnymi sypialniami (i zeby nie byly polaczone rownolegle ;)). Co polecicie w rozsadnej cenie ?
Ogolnie chodzi mi o cos takiego iceberg refuge 6:
http://allegro.pl/item1040389047_6_osobowy_namiot_iceberg_refuge_6_3000mm_h2o.html
-------------------------------------------
Tomasz




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - Ash - 03-06-2010

hej interesuje mnie namiot 6 osobowy firmy ''iceberg'' model''tunel''
na allegro są po 599zl mógł by ktoś coś powiedzieć na temat tego namiotu jak daje rade podczas deszczu?? jak jest z podłogą? moze coś o firmie??
chciałem kupić campusa ale poczytałem na forum że lepiej coś innego kupic...
-------------------------------------------
Dawid




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - BoNes - 22-06-2010

Witam.
Szukam osoby która ma namiot Quechua T6,3 XL Air. Czy jest wart swoich pieniędzy ? i czy ma ktoś jakieś zdjęcie np. przy samochodzie żeby zobaczyć ogrom tego namiotu
-------------------------------------------
Szukający nie wiadomo czego




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - Mirek75 - 22-06-2010

http://www.quechua.com/EN/guides-and-advice-69682640/?titreVideo=Showing%20the%20T4-2%20XL%20Air&urlVideo=/EN/files/assets/43496723-uk-t4-2xlair/uk-t4-2xlair.flv&descVideo=&dureeVideo=1'36''&share=true
-------------------------------------------
Mirek




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - domczar - 22-06-2010

Czy kupienie namiotu Fjord Gotland IV dla 5 osobowej rodziny (troje małych dzieci w tym niemowlę) będzie dobrą decyzja? Chcemy go używać podczas wędrówki (częste rozkładanie, składanie, noszenie). Poradźcie!
---
Edytowany: 2010-06-23 00:49:17




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - domczar - 23-06-2010

czy może lepiej hannah atol. Jest trochę mniejsze lecz lżejszy znacznie. Poradźcie!




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - kapitanwasyl - 23-06-2010

DO @ Rychu-TM @
Decatlon - na jakim jest etapie i kiedy otwarcie ???
-------------------------------------------
kapitanwasyl




RE:[Namioty] Namiot rodzinny - kapitanwasyl - 27-06-2010

Dla zainteresowanych :

Decathlon w Łodzi ma zostać otwarty dnia [size=13pt]02 07 2010[/size]
'' Taką odpowiedz uzyskałem od pani dyrektor Deki w Warszawie ''

Czy ktoś potwierdza tę datę ( Łodzianin )
Po usilnych poszukiwaniach w necie nic o otwarciu nigdzie nie znalazłem !!
-------------------------------------------
kapitanwasyl