NGT
Okulary - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: Okulary (/thread-210.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE:Okulary - -PITdoggy- - 11-05-2009

''i to w sumie jedne z niewielu okularów przeciwsłonecznych w moim życiu jakie faktycznie dobrze na mnie leżą'' - mam dokładnie te same wrażenia po zakupie moich arctic. Dlatego mimo pewnych wad- rysują się łatwo i parują- bo stracie jednej pary zakupiłem identyczne. Bo naprawdę dobrze się noszą i zapewniają komfort w słońcu, wybaczam im brak polaryzacji.
-------------------------------------------
Pies i nóż najlepszym przyjacielem człowieka.




RE:Okulary - devil80 - 11-05-2009

W opisie aukcji napisali,że te uvexy mają szybki s3. Jak już wybiorę model to przejrze sobie neta może znajdę je w lepszej cenie niż na alledrogo.




RE:Okulary - Nemesis - 11-05-2009

Tak jak pisałem czerwono-czarne i białe mają s3 a całe czarne mają s4. Jak przeglądałem 2-3 tygodnie temu to nie było taniej, dlatego kupiłem w intersporcie. Okularki są ok. Jedyny minus na obecną chwilę to to, że są tak wyprofilowane ze potrzebują spore etui jeżeli takowego chcesz używać, no chyba że starczy Ci dany w zestawie materiałowy woreczek. Poza tym okulary dobrze przylegają do twarzy, nie uciskają za bardzo i na razie mi nie parowały, ale niewiele je używałem niestety
-------------------------------------------
www.nem.yoyo.pl




RE:Okulary - devil80 - 15-05-2009

Wybrałem model arctica s-61 jak dojdzie do mnie to podziele się oponią o nich.
Jeszcze czekam na przesylke z nimi, ale ze nie moglem wytrzymac to kupilem sobie okulary Polaroid P7954B testowalem je przy sporym sloncu jadac autem i przyznaje,ze sprawuja sie bardzo dobrze.
---
Edytowany: 2009-06-02 11:00:22




RE:Okulary - brutu - 17-07-2009

Miał/ma ktoś do czynienia z okularami BBB PowerView BSG-20? Bądź jakimikolwiek innymi BBB, interesuje mnie opinia o firmie, czy jest solidna, znana, dobra jakościowo...
Dzięki z góry!
-------------------------------------------
Bartek / brutu@wp.pl




RE:Okulary - zenek z Pleszewa - 28-07-2009

mam pytanie- co sądzicie o salonach Fielmann, ostatnio ogłądałem oprawki Azarro, bardzo ładne, generalnie duzy wybór oprawek i za cenę 400-500 zkl mozna kupic cos naprawdę ciekawego, do tego szkła...więc wyjdzie ok.1000 zł i dokonując takiego zakupu chciałbym dowiediec sie jak najwięcej.Czy kupowaliscie cos u nich? Nie interesują mnie gratisy w postaci szmatki za 3 zł czy też etui za 10 zl...chodzi czy maja dobre produkty, czy znaja sie na swojej robocie?
Czytałem wiele opiniii i dużo było pozytywnych przy czym były też negatywne...
-------------------------------------------
zeniu z Pleszewa




RE:Okulary - idas - 19-08-2009

Jakos w kwietniu kupilem sobie okulary Brenda G2162-10 i juz sa do wyzucenia :/ Mimo, ze fajne bo i lekkie oraz szkla przyciemniaja dla mnie bardzo dobrze, okulary posiadaja ''wade fabryczna''...Po zlozeniu same rysuja sobie szkla od wewnatrz. Niestety nie zwrocilem na to uwagi podczas zakupow, dlatego teraz musze zaopatrzyc sie w jakies inne.

Priorytetem dla mnie sa twarde szkla oraz brak wyzej wymienionej ''wady fabrycznej''. Ktoś ma coś do polecenia?




RE:Okulary - bartolini - 19-08-2009

idas, podobny problem miałem swego czasu z arcticą - też się same rysowały i nie ważne czy były w futerale czy nie. Jaki to model, już nie pamiętam.
Pooglądaj zeppeliny. Niewiele droższe a nie rysują i ładnie wyglądają. Mam od początku roku.




RE:Okulary - Kuniu - 01-09-2009

Ja w tym roku przed wypadem na żagle kupiłem przyciemniane polaryzacyjne okulary Firebird model 102C i nie narzekam :) Nie pękły mi mimo iż miały do tego okazję, są dobrze dopasowane więc słońce nie przedostaje się żadnymi szczelinami, zauszniki mimo iż bez wygięcia - dobrze trzymają okulary na głowie - spokojnie mogę wykonywać gwałtowne ruchy głową i mi nie spadają. No ale to zależne jest po prostu od dopasowania, więc trzeba przymierzać, przymierzać i przymierzać. Dlatego lepiej jest poświęcić czas i pochodzić po sklepach i salonach optycznych przymierzając, niż kupować ''w ciemno'' przez internet. Do tego dokupiłem sobie na wszelki wypadek pływającą neoprenową ''gumkę'' zabezpieczającą, więc wszystko jest OK. Jestem z nich zadowolony. Za 72 zł mam więc okulary, z których jestem zadowolony, oraz etui do nich, które mogę nosić przy pasku (dzięki paskom zapinanym na rzepy).
Pozdrawiam :)




RE:Okulary - m - 03-09-2009

Witam, poszukuję dobrego pokrowca na okulary sportowe. Musi być twarde w całości (nie tylko w części ''od szkieł''), przydałby się jakiś uchwyt typu szlufka, żeby dało się go przypiąć np do szelki plecaka czy na kierownicy roweru. Wielkość - tu jest problem, na pewno nie może być płaski jak na okulary do czytania bo mam okulary wygięte a więc bardziej ''trójwymiarowe'', a poza tym fjnie jakby się zmieściły dwie pary okularów. Ale to niekoniecznie bo po pierwsze da się je nawet złożyć razem a po drugie musiałby być wtedy straaasznie duży.
-------------------------------------------
m




RE:Okulary - Rychu-TM - 03-09-2009

@m
Ja mam na takie coś etui na telefon ze skóry licowej z czasów gdy komórki były wielkości cegły. Takie spełniłoby wszystkie Twoje wymagania.




RE:Okulary - -PITdoggy- - 03-09-2009

~m, pokrowiec który być może spełniałby Twoje oczekiwania- pojemny, sztywny, ze szlufką- otrzymałem w komplecie z okularami arctici, sam go ze soba zabieram. Oni zresztą dają kilka róznych pokrowców do swoich produktów.
Ostatnio arcticę zmieniłeł na solano- rodzimy producent, jak na razie mam wrażenie że ich okulary mniej parują niż arctica, i tam tez dostałem bardzo fajny mocny pokrowiec, tylko ze bez szlufki- a szkoda.
-------------------------------------------
Pies i nóż najlepszym przyjacielem człowieka.




RE:Okulary - Artur - 18-10-2009

Czesc
Polecicie jakies okulary za 50zł? W jakies promocji najlepiej posezonowej




RE:Okulary - -PITdoggy- - 18-10-2009

Zerknij na te uvexy, za taką cenę to nie jest zły wybór:

http://sk9.pl/112c
-------------------------------------------
Pies i nóż- najlepsi przyjaciele człowieka.




RE:Okulary - krzysztofz - 19-12-2009

hej co możecie mi powiedzieć o okularach z firmy uvex model score http://www.hike.pl/sklep/okulary-Uvex-Score-p-18308.html




RE:Okulary - krzysztofz - 19-12-2009

polećcie mi jakie okulary do 100zł do gór i na rower;)




RE:Okulary - ludz - 20-12-2009

te Uvexy mogą być całkiem si - z ty że na rower nie bierz szkieł S4, bo w lesie mogą być za ciemne przy mniej słonecznej pogodzie.




RE:Okulary - krzysztofz - 20-12-2009

a jakieś inne okulary tak do 100zł?




RE:Okulary - Grass-ik - 20-12-2009

~krzysztofz a moze Julbo Sherpa (szkła S3) ? z rabatem na sherpa.pl dostaniesz je za 107.1 złociszy.




RE:Okulary - krzysztofz - 20-12-2009

Grass-ik ale one wyglądają okropnie!;)