NGT
Obuwie Scarpa vs. Trezeta - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: Obuwie Scarpa vs. Trezeta (/thread-1324.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - vadi - 20-10-2005

Od 2 lat uzywam Trezeta T.One high gtx. Wspinalem sie w nich w tatrach jak i uzywalem do treckingu latem i zima. Jak dotad nie przemokly nigdy. Sa bardzo wygodne i swietnie trzymaja sie skaly. Maja sztywna podeszwe na ktorej doskonale trzymaja sie raki paskowe. Jak narazie nic negatywnego nie moge o nich powiedziec. Wczesniej chodzilem 5 lat w Skarpa Light Trec. T.One high w odniesieniu do Light Trec`a sa znacznie sztywniejsze.
-------------------------------------------
vadi




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - triskal - 20-10-2005

a co powiecie o modelu norway? na stronie producenta go nie ma ale znalazlem go na http://www.arizzon.com/




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - Gazda - 24-11-2005

czy zna ktoś sklep w Warszawie, w którym dostępne są buty Trezeta?








RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - Wiesiek - 24-11-2005

~Gazda, największy wybór Trezety jest w sklepie SHERPA.




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - Niko - 29-11-2005

czesc mam zamiar sobie kupic buty sappada gtx trezety, chodzi ktos wtych bucikach, jakie recenzje na ich temat
-------------------------------------------
niko




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - Quinn - 30-11-2005

Witam!
Jestem na kupnie butów firmy TREZETA model ''SUPER GUIDA''. Mimo iż firma jest rzeczywiście mało znana w Polsce, to - jak udało mi się wyczytać jej korzenie sięgają lat 20-tych ubiegłego wieku. jednak na temat tego konkretnego modelu wiem niewiele. Czy ktoś miał z nim do czynienia, albo słyszł jakieś opinie?
Pozdrawiam




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - rumcajs - 01-12-2005

-> Quinn
polecam opcję szukaj, temat tego modelu był już nieraz poruszany
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - Starszy_Pan - 01-12-2005

Gazda => w Parku Wola na I piętrze na wprost środkowego wejścia jest nowy sklep sportowy. Mają duży wybór i niezłe ceny ( SA - surface to air czyli ziemia - powietrze)
-------------------------------------------
Czasami mam poczucie humoru ...




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - rob-s - 07-12-2005

ma może ktoś doświadczenie w używaniu butóe TREZETA HOOK (2/3 wysokości). Da się w tym po górach chodzić???? :) Wogóle nie mogę znaleźć polskojęzycznej informacji o tych butach....
Pozdrawiam,
-------------------------------------------
Robert




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - Mourinho - 18-12-2005

Mam Trezete od 3 miesięcy - model Cyclone. Są bardzo lekkie i pomimo tego, że nie używałem ich w górach są qool. Po pierwsze bardzo wygodne i ciepłe, na 100% nieprzemakalne.
pozdr
-------------------------------------------
Mourinho




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - muki - 20-12-2005

ja niedawno kupiłem Sicura ,przekonał mnie do nich fajny otok z gumy i warstwowy Vibram,na razie sprawują się nieżle




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - nic - 28-12-2005

jesli ktos czyta takie opinie to dozuce cos od siebie.
Trezeta..... ładnie brzmi, gorzej z jakoscia. kupilem buty tej marki najwyzsza półka/ gtx/, cenowo również 650 pln.i co ? klapa!!!!!!!!!!
odbarwiły sie, rozlazły na łączeniach, potwornie nasiąkały wodą, pomimo impegnacji i nowoczesnej technologi w srodku.- reklamacja 1, 2, 3, nic. odesłali do producenta i tez nic. miałem stare chiruci 5 lat i dalej żyją. a dodam tylko,że trezety padły po 3 tygodniach i to w środowisku miejskim, wyłącznie. dobrze że istnieje prawo w tym kraju oddali mi kasę. z wielkim bólem.
Jeśli ktos ma ochotę poczuć prawdziwy komfort uganiania się za sprzedawcą , producentem ... w poszukiwaniu dobrze zainwestowanych własnych pieniędzy to szcerze polecam TREZETĘ. po prostu rewelacja na rynku.
-------------------------------------------
nik




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - MacQ - 28-12-2005

Ja mam Scarpy Lite Trek, a mój brat Trezety Cyclone. Podstawowa różnica między tymi butami jak dla mnie to cena - Trezety ok. 100zl tańsze. Poza tym bardzo, bardzo podobne butki.
-------------------------------------------
maciek




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - Mi_chas - 10-01-2006

~Gazda agadzam sie z ~Wieśkiem jezeli chodzi o wybór butów to jest tam w czym wybierać, a ponadto super obsługa. Polecam.
-------------------------------------------
Krzych




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - Mi_chas - 10-01-2006

Chodzi oczywiscie o sklep Sherpa. http://www.sherpa.pl
-------------------------------------------
Krzych




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - M.A.S-u - 11-01-2006

elo wszystkim...ostatnio kupiłem buty TREZETY CYCLONE w rzeszowie w afmie... buty były na wyglad zajefajne ale pózniej okazało sie ze prawy but uciska w okolicy grzbietu duzego palca... lewy but jest spoko i wcale znosnie sie w nim chodziło...(biorac pod uwage ze lubie robic z buta km i to nie koniecznie po asfalcie...) moim zd nie jest to kwestia rozchodzenia buta prawego...co o tym sadzicie....lodziarz8888@poczta.fm
M,A,S-u




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - Arni - 11-01-2006

Podobno jest tak że, jednastopa (nie pamiętam która) jest trochę większa i to na niej powinno się mierzyć but. Myślę że w tym tkwi twój problem, źle dobrany rozmiar.




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - M.A.S-u - 11-01-2006

tylko ze buty rozmiarowo sa spoko i stoja dobrze nawet przy stawaniu na palcach... moze wystarczy wstawic im wkładke ...zeby wyeliminowac puste miejsce... but przy zginaniu ,załamaniu czubka uciska palca...
-------------------------------------------
M.A.S-u




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - Mi_chas - 11-01-2006

Jezeli chodzi o rozmiarówkę to w np w Trezetach musialem kupić o 2 numery większe niż noszę. Dopiero wtedy było OK. Generalnie prawa noga jest zawsze trochę większa. Jak kupujecie to weźcie to pod uwagę, bo takich butów to nie da się rozepchać tak łatwo nawet u szewca.
-------------------------------------------
Krzych




RE:Obuwie Scarpa vs. Trezeta - MAS-u - 12-01-2006

ale wy nie rozumiecie buty sa rozmiarowo dobre(oba )...problem stanowi moment załamania prawego buta (lamie sie w miejscu nieutwardzonym)... i to powoduje ucisk na GRZBIET palca a nie przód...POZDRAWIAM