NGT
[Obuwie]Obuwie górskie - zakup niskobudżetowy - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: [Obuwie]Obuwie górskie - zakup niskobudżetowy (/thread-1107.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Kipisz - 30-07-2014

Nietety nie mam raczej takiej opcji (na stronie http://www.decathloneasy.pl/shop/chorzow/ tez tego nie widze, ale skoro mowisz to pewnie sa), pierwszy raz widze dyskonty decathlonu, wiec poszukalem inne w moich okolicach (Warszawa) i srednio to widze, w factory Ursus jest sklep Regatty, nie wiem jakie sa tam ceny w porownaniu z cenami z allegro, jesli w miare zblizone to bedzie ok bo maja promocje 2 produkty 40% taniej (o ile dobrze rozumiem) http://outletpark.eu/node/707 .Gorzej, ze nie znam sie na tych technologiach jakie obecnie stosuja i ogolnie czy Regatty sa ok, informacji w sieci malo na ich temat. Mysle nad '' REGATTA Ultra Max Mid'' i ''REGATTA Carbon Mid''. Jak ich nie bedzie to ktore z tych ''REGATTA Brookland Mid'' czy ''REGATTA Trailbreaker''-te otatnie maja ''Dual density Vibram'' ale wygladaja dosc nie trwale.




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - pnd - 30-07-2014

Decathlon ma 3 dyskonty na śląsku, Forclazy 700 są w małych ilościach tylko w Chorzowie (koło AKS i Parku Śląskiego) rozmiary 40-45, kto pierwszy ten lepszy.




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - zupka66 - 30-07-2014

decathlon to nie to samo co decathloneasy. Niestety Chorzów poza moim zasięgiem.




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - boguś b - 31-07-2014

Z najnowszych wieści ma powstać decathloneasy w Zabrzu(obok Platana),oraz pracują nad tym aby karta klienta z Deca była też do easy i odwrotnie.Info od sprzedawcy w Chorzowie




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Kipisz - 01-08-2014

Promocja na cala Polske-buty Forclaz 700 za 199.99, polecam szybko brac bo znikaja, w Reduta Warszawa cena niestety 299.99.




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Nemesis - 01-08-2014

Kipisz, to jakieś pewne info - na stronie Deca nie widzę już tych butów w ogóle, niby na całą Polskę a w Reduta jednak drożej...Skąd masz info?




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Kipisz - 01-08-2014

usuneli ze strony by ludzie im drzwi nie rozwalili, pierwszy wynik z googla: http://www.decathlon.pl/buty-turystyczne-wysokie-mskie-forclaz-700-id_8199517.html




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Kipisz - 01-08-2014

Promocja od wczoraj, na mazowszu z tego co stronka mowi to maja w 3 miejscach reduta(drozej o 100zl), targowek i okecie. trudno sie dodzwonic, ale radze to zrobic i zarezerwowac-na okeciu bez problemu mi zarezerwowali. Co prawda jak wpadlem to cena nadal byla 399.99 i musiala mila pani z turystycznego wpasc i zatwierdzic cene :). Sztuk malo, dlatego tym bardziej proponuje dzwonic.




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Nemesis - 01-08-2014

Ja byłem przed chwilą w Lodzi w Deca, ale cena 399,99zl - nie pytalem czy bedzie obnizana bo jakos mnie te buty nie przekonaly po zalozeniu...upijaly i uwieraly szczegolnie przy sciegnie Achillesa - mozliwe ze to sie ladnie rozchodzi ale nie mam pewnosci czy nawet jakby byly dzisiaj za 2 stowki to bym je kupil




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Kipisz - 01-08-2014

Mi na szczescie idealnie sie ukladalo, wczesniej przymierzalem te Regatty o ktorych wyzej pisalem. Wygodne, ale wiekszosc z nich wygladala jak mialyby wytrzymac do konca gwarancji i tyle. Jeden model wygladal lepiej, ale nie bylo w moim rozmiarze, wiec szczescie, ze ta promocja mi sie trafila. No i z moich wytycznych spelnia chyba wszystkie zadania (z decathlonowych w tej cenie chyba najlepsze aby pozniej w zime po miescie w nich lazic)- nie wiem jak z oddychalnoscia bo to u mnie moze byc problemem.




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - pnd - 01-08-2014

Dzwina sprawa w Bielsku są, ale po 449zł. Jakby ktoś je fizycznie za te 2 bańki widział w rozmiarze 46 to proszę o kontakt!
---
Edytowany: 2014-08-01 14:02:46




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - tomeklew - 01-08-2014

Wysłałem kolegę po te buty do Krakowa do zakopianki, na półce cena 399.99 ale po zeskanowaniu przez sprzedawcę okazało się że rzeczywiście jest po 199, ale sprzedawca powiedział, że jutro już promocji nie będzie! kumpel wziął sobie, tacie i mi :)




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Farfura - 01-08-2014

Jak widzę wolna amerykanka w tych Deca...
Każdy sklep ma inną cenę.
Kilka dni temu podczas rozmowy telefonicznej miły gość z Deca w Krakowie wspominał, że będzie je miał na pewno poniżej 150 zł...
Hmm...




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Kipisz - 02-08-2014

Ciesze sie, ze dzieki mnie ktos skorzystal :). Tak mnie zastanawia czy jest jakis sposob (poza dodaniem do zakladek wszystkich produktow i sprawdzania kazdego dnia :D) aby wiedziec o takich konkretnych przecenach jak ta.




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - magda7 - 02-08-2014

W Krakowie Plaza było dziś jeszcze kilka par, rozm. 39, 41, 44 i 45.
Szybko znikają.




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - pnd - 05-08-2014

są na pewno w Sosnowcu, Lublinie, Warszawie Retuda i Bielsku-Białej. Jeśli cena inna niż 199 to zgłosić obsłudze. Za taką cenę nic tylko brać




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - boguś b - 05-08-2014

Dzisiaj korzystając z pogody postanowiłem rozchodzić buty Forclaz 700.
Temperatura 25 stopni,dystans ok 2 km,teren leśny pagórkowaty.
Skarpety Wisport Light Treking.Pierwsze wrażenia lekki ucisk w okolicy ścięgna achillesa ,gorzej dawała mi się we znaki góra cholewki z przodu + język.Ogólnie buty będą wymagały porządnego rozchodzenia.Korzystając z remontu wałów na rzece(układają kosze z kamieniem granitowym) pochodziłem po kamieniach.Trzymanie dobre,ale podeszwa miękka.
W stopy było mi gorąco,ale but suchy.Ja będę je nosił od temperatury+5 w dół.Na pobliskie spacery po lesie z psem ok, najwyższe wzniesienie w okolicy 360 mnpm.Góry typu beskidy też dobry zakup.Tatry tu dwie wady podeszwa i brak otoku.
Na razie tyle informacji,może pomogą niezdecydowanym
---
Edytowany: 2014-08-05 13:25:03




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - newcastle26 - 18-08-2014

Witam.
Jako ze zaczynam dopiero przygode z Tatrami, jestem zupelnym laikiem jesli chodzi o wybor butow. tematow przeczytalem kilka i glowa mi peka :)
na pewno chce buty za kostke. w gory, prawdopodobnie nie bede jezdzil w czerwcu (taka praca) i lipcu (dzieciaki wola morze). pewnie i w zimie rzadko. juz sam nie wiem czy brac buty z membrana czy nie.
moj budrzet to +/- 400 zl.
moze cos polecicie.
osobiscie wpadly mi w oko te:
http://www.sfpl.pl/shop/view/Product/product_id/3677/HiMountain_Buty_Misgar_eVENT%26reg%3B?productReferer=Category&context=3
ale opini o nich znalesc nie moge :( moze cos mi podpowiecie? co myslicie? moze ktos z Was korzysta z takich?




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - wiktorgu - 18-08-2014

pół lata ci odpada, wiosna to śnieg i lód w tatrach (nawet zachodnich), jesień też potrafi być zimowa no i zima... ja bym brał buty z membraną mimo wszystko.
Dużo chodzić nie będziesz więc szybko membrany nie zajedziesz.
Jeśli planujesz kiedyś hasać w rakach to wypadałoby kupić buty nieco sztywniejsze niż lekkie trzewiki turystyczne choć o takie trudno w tej cenie... jeśli jest twój rozmiar to warto rozważyć te: http://sherpa.pl/borneo-stx

no chyba, że 90% wyjazdów mimo wszystko planujesz na sierpień/wrzesień to zapomnij o tym i szukaj czegoś lekkiego (ale bez membrany w tej cenie to chyba tylko hanzel)
---
Edytowany: 2014-08-19 00:44:09




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - newcastle26 - 19-08-2014

te himoutiny troche lzejsze. a co o nich myslisz? czy to jest lekki trzewik? a moze to jakis wynalazek jest?
najbardziej zalerzy mi na tym, zebym nie mial goraco w bucie. bo chyba nie ma nic gorszego.
podejrzewam ze w gorach najczesciej bede w miesiacach sierpien, wrzesien, pazdziernik. byc moze kiedys zdecyduje sie na jakies zimowe miesiace, ale to moze pozniej :P