NGT
[Obuwie]Obuwie górskie - zakup niskobudżetowy - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: [Obuwie]Obuwie górskie - zakup niskobudżetowy (/thread-1107.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - mikel - 27-09-2011

Adresu nie pamiętam. Musisz iść wzdłuż narutowicza, przy teatrze wielkim masz 2 sklepy turystyczne, idąc dalej trochę dalej na rogu zauważysz kolejny-to będzie ten.
A co do nazw modeli i opinii to masz tego pełno na ngt :)




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Blatio - 27-09-2011

~Petrus, jest cały wątek o Hanzelach na NGT + testy butów, tylko trzeba wyszukiwarki użyć ;)




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Escudo - 28-09-2011

Witam, poszukuję butów taktyczny w granica 200/250 zł do właściwie codziennego użytku. Piszę na forum, bo właściwie nigdy nie miałem z takim obuwiem do czynienia, a ogarniać po kolei każdą firmę raczej trudno :/ A więc tak obuwie miałoby spełniać rolę zarówno normalnych butów do chodzenia na co dzień o czym już pisałem, ale też, żeby nie rozleciało się przy jakimś wypadzie do lasu/ w góry. W miarę możliwości ( jak na tę cenę ) nieprzemakalne, wygodne i nie wysokie ( góra 5 cali ), chciałbym je używać od jesieni aż po wczesną wiosnę ( czyli śnieg i kałuże wliczone w użytkowanie). Na jakie firmy i modele warto spojrzeć ? Z góry dzięki :)




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Petrus - 30-09-2011

A co sądzicie o tym modelu North Face'a?
Jest przeceniony http://8a.pl/page,produkt,id,6801,gannett-peak.html




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Borewicz - 30-09-2011

I tak za drogie. Raczej słaba opcja.




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Petrus - 30-09-2011

Po obniżce miesczą się w moim funduszu. Jakieś rozwinięcie apropo ''raczej słaba opcja''?
Nie są na zimę?




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Borewicz - 30-09-2011

Szkoda pieniędzy na tą firmę. Poszukaj w wątku buty na zimę.




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - BartoszJG - 01-10-2011

Witam. Przymierzam się do kupna butów. Mieszkam w Jeleniej Górze i zbytniego wyboru nie ma, a budżet to 350-400 zł(już nie da się więcej bo i tak podskoczył z 300). Poszukuję buta ze skóry licowej (fajnie by było z jednego kawałka, ale chyba to nie ta cena) w góry i na miasto. Używany będzie pod koniec jesieni, początek wiosny i zimą. Jak na razie spotkałem się tylko z Hi-tec'ami Altitude max WPi oraz v-lite altitude ultra wpi. Wydają się ok, ale w ultrach niepokoi mnie szew przy języku(nie jest naszywany jeden na drugi kawał skóry, tylko tj. bokiem, boje się że będzie przeciekało lub się pruło) i ten z boku buta. Natomiast w max'ach jakaś dziwna skóra (niby licowa, ale taka jakby twarda, sztywna, jakby nie chciała wchłonąć wosku?) a poza tym szycie gumy i skóry mogłoby przeciekać?). Szukałem coś o tym ale nigdzie nie znalazłem. Może macie jakieś inne dobre buty z licówki które dało by się kupić? Natknąłem się jeszcze na firmę oriocx, ale nigdzie nie mogę się nic o niej dowiedzieć (but to jeden kawał nukuku za 250 zł w promocji, jest też wersja z wibramem i sympatexem za 300 zł). Jeżeli było to przepraszam.




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - boro - 21-11-2011

Witam !
Przeczytalem ten wątek, jak i wątek ''Buty na miasto'' i...jestem nadal w kropce. Chodzi mi glownie o to,zebym mogl buty przymierzyc,czyli zeby byly dostepne w Krakowie...zastosowanie : miasto zimą i jesienią i góry w deszcz czy chlodniejsze dni, na cieple dni mam juz buty do chodzenia po gorach ktore sa przemakalne ale za to mi odpowiadaja :) znalazlem pare bucikow, po czym na jednym z watkow przeczytalem ze na zime powinny byc z ociepleniem=nie sa w gory przy wyzszych temperaturach...stad moj dylemat. Chce miec buty cieple i nieprzemakalne do chodzenia po miescie i w gorach. Jezeli moglibyscie podac cos z Krakowa to bylbym bardzo wdzieczny. Kwota max 350zł
-------------------------------------------
Mateusz




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Blatio - 21-11-2011

W Krakowie na Starowiślnej jest np. sklep Hanzela, jakieś buty z ociepleniem, a może i z membraną do tego, powinny się tam znaleźć.




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - boro - 21-11-2011

nazwe sklepu moze pamietasz ?:)
-------------------------------------------
Mateusz




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Blatio - 21-11-2011

Tak - Sklep firmowy ''Hanzel'' :)
Starowiślna 66, tak jak piszą na ich stronie:

http://hanzel.pl/?p=p_19




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - boro - 21-11-2011

znalazlem, starowislna 66 sklep hanzel:) jeszcze tylko nie wiem jaki model wybrac,zastanawiam sie miedzy 021,007,DG022,G022G, G07 i 008 ale poczytam watek,moze cos wybiore :) chyba ze mozesz cos zapronowac to jak najbardziej mile widziane :)
-------------------------------------------
Mateusz




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - Blatio - 22-11-2011

Wszystko co mogę zaproponować, czyli to co sam mam, jest już na wątku opisane, ze wszystkimi możliwymi opcjami co, jak i do czego :)




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - chudy - 07-01-2012

Mam pytanko do użytkowników butów campus king , mogę kupić tanio , stopa 27,5 czy 43 będzie ok?
pozdrawiam
-------------------------------------------
kkk




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - krzysiu74 - 14-01-2012

Odradzam zakup butów Grisport. Rozpadają się po miesiącu nizinnego spaceru,o górach można zapomnieć.Sprzedawca nie uznaje reklamacji twierdząc że źle dobrałem rozmiar obuwia.Więc omijajcie z daleka sklepy EXISPORT !!
-------------------------------------------
Krzys




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - chudy - 16-01-2012

Witam , mam pytanko odnośnie zakupu butów przez neta , rozważałem zakup campusów , i innych podobnych - czytałem opinie;) ale w sumie potrzebuję but na miasto - warunki zimowe , wybór padł na Wojasa model 9378-91 , bez bajerów - ale jest skóra całkiem solidna , no i cena przystępna , moja stopa w zależności od pory dnia w cienkiej skarpetce ma 27,5 do 27,8 moje pytanie brzmi : kupić 42 ( wkładka 27,8 - chyba będą za małe ) czy 43 ( wkładka 28,3 ) - myślę , że te powinny być ok i że zmieści się bez problemu trochę grubsza skarpetka ???
-------------------------------------------
kkk




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - chudy - 17-01-2012

???
-------------------------------------------
kkk




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - PRS - 01-02-2012

Muszę szybko kupić buty dla Juniora, rozmiar 34-35 cena jak w temacie do 200zł max z racji przyrostu stopy. Nie muszą być ,,treki'', mogą=muszą być jakieś zimowe ale nie obgumowane u dołu.
U mnie na wiosce są tylko http://tiny.pl/hj8tf za 179zł a wszelkie inne buty zaczynają się od numeracji 37 (i nie będą domawiać mniejszych).
Może ktoś z Rodziców ma jakiś namiar?
(sprawdziłem Decathlon i być może tam zakupię)
---
Edytowany: 2012-02-01 15:41:06




RE:[Obuwie] w góry - zakup niskobudżetowy +/- 300 zł - ~rdk - 01-02-2012

http://allegro.pl/keen-sniegowce-dzieciece-breckenridge-34-i2093179713.html

Pełna rozmiarówka, kupujesz w sklepie, możesz odesłać, firma jest ok.