[NGT.pl] Niezależna Grupa Testingowa

O nas

Niezależna Grupa Testingowa

To pomysł i dzieło kilku, a dokładniej dwóch zapaleńców (z czego jeden tworzenie stron www miał w jednym palcu a drugi go podpuszczał skutecznie), którzy poznali się w 2003 r. na forum sprzętowym nieistniejącego już producenta sprzętu outdoor'owego.

Dlaczego NGT?

Nie mamy pojęcia gdyż nazwa została wymyślona na poczekaniu i już dokładnie nie pamiętamy przez kogo ale zdążyła już na stałe zagościć w sieci pod tą właśnie nazwą. 17 lipca 2003 r. ruszyła nasza strona przy tworzeniu której bez dwóch zdań połączyła nas pasja do gór, podróży, zwiedzania, odkrywania .... i dzielenia się przy okazji naszych dalszych i bliższych wypadów informacjami na temat używanego przez nas sprzętu outdoor'owego.
Dziś NGT to już nie tylko nasza dwójka, a grono wielu użytkowników współtworzących serwis swoją wiedzą, uwagami i krytyką. Gdyby nie Wy nie byłoby NGT. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, często anonimowym współtwórcom, którzy aktywnie rozbudowują serwis NGT, dziękujemy już mniej anonimowym moderatorom, bez których nie dalibyśmy rady administrować stroną. I przede wszystkim dziękujemy za trwałe przyjaźnie, wspólne wyprawy, zloty, podróże te dalsze i te całkiem bliskie, na których Was nigdy nie brakuje!

Administratorzy NGT

Obecnie administracją NGT.pl zajmuje się: treewood (sprawy informatyczne) oraz braavosi, gumibearMarcin, jagular, Simba, Spineless, Ronin20, tytus, Warzyn i hammet. Praca przy NGT.pl wykonywana jest w wolnych chwilach, dlatego też prosimy o wyrozumiałość jeśli nasz czas reakcji jest wolniejszy niż tego oczekujesz. NGT to hobby przy okazji pasji, a nie zamiast.
admini
tytus, treewood, gumibearMarcin

Dziękujemy za udostępnienie sprzętu do testów oraz wsparcie

Alpinus/Alpins/Himountain (himountain.pl) za:

AMC (petzl.pl) za:

Craft (craft.com.pl) za:

Fjord Nansen (fjordnansen.pl) za:

Carpathia (warmpeace.pl) za:

Pajak (pajak.com.pl) za:

Nordre (nordre.pl) za:

Weld.pl za:

Nanopac Polska (nanopac.pl) za:

Asbis.pl za:

Silvo (silvo.pl) za:

X-socks.pl za:

Crosso.com.pl za:

Vento.pl za:

Ravenoutdoor (Marmot) za:

Montane za:

Fordex (Berghaus) za:

Larix (ODLO) za:

PAMIR (e-pamir.pl), Grappa (grappa.pl), Marabut (namioty.pl) za:

Polecanie naszego serwisu przez bezpośrednie przekierowanie do konkretnych opinii w naszym serwisie
Kontakt | System CMS by OpenSolution | Zobacz również Opiniuj.pl