NGT

Pełna wersja: [Recenzja] iTP A3 EOS Upgraded
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
OPIS PRODUKTU:

wymiary:69,5 mm długości 14 mm średnica
waga: 19,3 g ( bez baterii)
zasilanie 1xAAA
Dioda: Cree 7090-XP-E Q5
3 tryby pracy : medium 18 lumenów ( 4 godziny pracy), Low 1,5 lumenów (50 godzin pracy), High 80 lumenów (55 minut pracy)
pokrycie anodyzowane Al HAIII
Włącznik twist (kręcony)

-----------------------------------------------------------------
RECENZJA:

DATA RECENZJI:
06-01-2014, 18:06

Tą latareczkę kupiłem z 3 lata temu używaną na jednych ze znanych serwisów aukcyjnych. Szukałem malutkiej latarki która jest zasilana z 1xAAA ze względu na to że wszystkie urządzenia które posiadałem wtedy były zasilane taką baterią więc w razie czego mogłem przełożyć sobie baterię z jednego urządzenia do drugiego i nie musiałem nosić baterii innego typu. Drugą rzeczą na której mi zależało było kilka trybów pracy i wystarczająca moc do chodzenia, biegania gdy jest ciemno. Wybór mój padł na tą latareczkę i nie żałuję. Jest malutka patrz zdjęcie. Co do trybów pracy w najmocniejszym naprawdę można się zdziwić ilością świała jest super niestety po około 30 min. zaczyna trochę słabiej świecić ale co można oczekiwać z jednej baterii 1xAAA na trybie medium można spokojnie chodzić gdy jest ciemno widoczność około 15m - 20m. Najsłabszy tryb najczęściej używam do czytania lub latarka podwieszona jest w namiocie w celu oświetlenia jego środka w tych obu funkcjach jest super nikogo nie razi a wystarczy do czytania czy ogarnięcia się w namiocie. Zapomniałem napisać o reflektorze który ładnie szeroko świeci przy czym na środku świeci mocniej dla mnie ideał. Jedynym minusem tej latarki jest brak możliwości postawienia jej pionowo reflektorem do góry, chodź może jakby trochę pokombinować to pewnie by się udało. Ponadto posiada klips dzięki któremu można latarkę do czegoś przyczepić.

Co do wytrzymałości przez 3 lata użytkowania ta latarka upadła mi pewnie z 50 razy nigdy nic jej się nie stało. Aktualnie od roku prawie zawsze mam ją przypiętą do kluczy więc wiadomo że jest trochę porysowana ale nic się jej nie dzieje W czasie deszczu też działa bez zarzutu. Chyba 2 razy wpadła mi do kałuży co także nie przeszkadzało jej w działaniu. Jak ktoś nią się bardziej zainteresuje to przeczyta na forach tematycznych że od upadku często spala się cewka i latarka przestaje działać. W moim egzemplarzu nic takiego się nie dzieje więc może była jakaś wadliwa partia. W każdym razie ja wystawiam za wytrzymałość 5.

OCENA PRODUKTU:

Wygoda: 4/5
Wytrzymałość: 5/5
Ogólna: 4.50/5


[Obrazek: a3upgraded%202.jpg]


Mam, używam od jakiś 2 lat. Bardzo sobie chwalę.
Jak na taką popierdółkę bardzo fajnie i mocno świeci. Snop regulowany.

Ja kiedyś się nad nią zastanawiałem- szukałem niedużej latarki jako backupu dla czołówki i dodatku do kluczy. Fenix P3D którego miałem był nieco za duży. W końcu jednak zdecydowałem się na olighta S10 baton i jestem z niego zadowolony.
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności!

Używałem takiej latarki przez pół roku zanim ją zgubiłem...
Bardzo dobra, mocna zarówno w sensie siły światła jak i wykonania obudowy, maleńka, ale dwie wady sprawiają że nie kupię jej ponownie:
1. strobo - jest, ale nie wyobrażam sobie żebym użył w awaryjnej sytuacji, nigdy nie udało mi się włączyć tego trybu w czasie poniżej minuty - to drobiazg, ale
2. obrotowy włącznik - to większa wada. Zdecydowanie go nie polubiłem, kilka razy latarka włączyła się sama
-------------------------------------------
yekaw

strobo w tej latarce ???
Nie przypominam sobie by tam był taki tryb.

To fajne ''bździdełko''. Kolega używa. On jest wierny temu patentowi, ja preferuję E+Lite. Bardzo poszła do przodu technologia świecenia. Pamiętam MagLite na 1xAAA z żarówką. Coś tam oświetlała. Obecne miniaturki, to ''prawie szperacze'' przy nich....
---
Edytowany: 2016-09-24 12:43:25
-------------------------------------------
Pim