NGT

Pełna wersja: Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy szanowna Administracja mogła by przenieść posty z Tematu https://ngt.pl/thread-9184-page-2.html
w odpowiednie miejsce od postu muchina (strona 2) który to jako ostatni odniósł się do testu, a dalej dyskusja toczy się już tylko na temat namiotów z Aliexpres a nie o produkcie oferowanym przez Fjorda Nansena
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

PRS uwierz próbowałem to przenieść ale wypaczę wątek jako całość. Zostawiam

Bez względu na wpisywane hasło, forumowa wyszukiwarka zamiast wyników wypluwa mi komunikat:

''Unauthorized access to internal API. Please refer to https://support.google.com/customsearch/answer/4542055''

Jaguś zerknij na zgoszenie McTofika. Potwierdzam

Gumi, zerknę, tylko dopiero w niedzielę wieczorem. Właśnie wróciłam ze spotkania świątecznego ze znajomymi, a rano jedziemy do Warszawy.

A może zrobić szybki groupon na rękawiczki Kanfora? Moje się już wydały, a są rewelacyjne

Chwilę temu wróciłem z dłuższych wojaży, mam parę dni zanim się rozkręcę po powrocie. Mógłbym zająć się akcją.

Głupie pytanie odnośnie dawania plusów i minusów przy wpisach użyszkodników.Czemu one mają służyć, jakie było ich celem wprowadzenia w zamierzchłych mrokach dziejów tego Forum? Czy miały za zadanie zwracać uwagę głównie administracji na próby spamu, nie zgodnej z zasadami Regulaminu reklamy, wpisów niezgodnych z ogólnie rozumianymi zasadami współżycia społecznego? Czy wyrażaniu swoich poglądów na temat poszczególnych wpisów? Tego, czy nam dana wypowiedź się nie-podoba (odpowiednik przeróżnego rodzaju Like), nie-zgody na nią? Istotna jest merytoryczna dyskusja na forumowe tematy, co można mniej więcej wykazać poprzez np. własną empirię. Jaki poziom obcesowości, ostrości (bez używania inwektyw) jest akceptowalny dla danej osoby żeby nie dostać minusem, bo np. owa osoba uważa daną wypowiedź za obrażającą (bardzo subiektywne)?
A to wszystko napisałem pod wpływem wpisu Arniego z dnia 2017-12-19, 17:49:27 z tego wątku:
https://ngt.pl/thread-979.html&sOption=voted&page=45
Zobaczyłem, że jego wpis dostał jednego minusa (przyznaje, odbiłem plusem, żeby wyrównać do zera). Zachodzę w głowę nawet nie kto tak kliknął, ale dlaczego Arni miałby tym zasłużyć? Nawet najmniejszej, ukrytej, bezczelnej reklamy tam nie ma. Nie znajduję nic w jego wypowiedzi co mogłoby kogokolwiek obrazić. Owszem, może ton z lekka poirytowania, zniesmaczenia względem oczekiwania na może i 4* czy 5* wygody w górach, pod namiotem. Ale jeśli za tego rodzaju wpisy zaczniemy sobie dawać -/+, to chyba coś nie tak z tym będzie. To prosta droga do zamykania ust, dyskusji, sporów dotyczących tematyki tego forum, bo zaczniemy myśleć, że dostaniemy tymi minusami na jednak nie-Facebook-u, nie-Twitter-ze...

Wpis na szybko i baardzo średnio stylistycznie, ale już późno, spać iść trzeba ;-).

ns

miały za zadanie zwracać uwagę głównie administracji na próby spamu
- też
wpisów niezgodnych z ogólnie rozumianymi zasadami współżycia społecznego
- również

Ogólnie dają nam sygnał że coś się dzieje w temacie złego/niedobrego/kontrowersyjnego/wartego naszej uwagi i/lub interwencji bądź tylko moderowania i pilnowania tematu. Minus nie jest tożsamy z automatu że post skasujemy.

JAca2

''ns''... Odnośnie plusów i minusów na tym forum.
Popatrz na ten wątek: https://ngt.pl/thread-4391-page-160.html
Koleś PRS serwuje nam komentarz o ''tubie propagandowej TPV''. Komentarz jak nic nawiązujący do polityki i obecnej sytuacji w kraju. Pokazujący sympatie polityczne. Więc reaguję na to w odpowiedni sposób. I co mamy? Nagle pojawia się ''obrońca'' uciśnionych niejaki ''turysta'' . Poucza mnie o politykowaniu na forum. Oczywiście nie zareagował na komentarz PRS. Ślepy? Jakimś dziwnym trafem nie dostrzegła tam nawiązywania do polityki. Mało tego. Poparł wypowiedź PRSa tzw. plusikiem. Potem jeszcze zjawiło się kilka osobników z tzw towarzycha wzajemnej adoracji i wrzucili mi kilka minusików. Za co? Przecież nie ja zacząłem. I co najciekawsze ''ns'' ty również zabawiłeś się w komentarz polityczny i też nie odmówiłeś sobie plusikowania i minusikowania.
Czyli jak ktoś plusikuje jak ci odpowiada to problemu nie widzisz. Jak coś ci się nie podoba to sam tego używasz. Przecież dzięki tym plusikom i minusikom mogłeś wyrazić swoje niezadowolenie pod moim nickiem z mojego komentarza. Generalnie mam wywalone na te minusiki i towarzycho wzajemnej adoracji (mowa o 5 osobach które mnie zminusowały).
Ja proponowałbym utrzymanie tych plusików i minusików z tą różnicą tylko żeby było można podejrzeć kto je wystawił. Będzie transparentnie.
---
Edytowany: 2017-12-20 08:05:56
---
Edytowany: 2017-12-20 08:10:51
---
Edytowany: 2017-12-20 08:27:22
-------------------------------------------
JAca

jaca ja nie mam wywalone na Twoje -5 i jak widzisz ktoś czyta forum i posta pomimo iluś tam minusów nikt nie skasował. Mamy jedynie sygnał że coś jest nie halo....


Pamiętajcie że na NGT nikt na etacie nie siedzi i nie czyta od deski do deski w czasie rzeczywistym Waszych wymiany zdań, które często przeradzają się poprzez emocje w kłótnie....

Jeśli miałbym mieć wywalone jak to piszesz to bez wahania powinienem zaorać jak leci wszystko i nie oglądać sie na nikogo.....po prostu mieć wywalone.

Nie mam wywalone i mieć nie będę. łatwo Ci przychodzą takie słowa. Wywalając post PRS musiałbym i Twoje bo zachwieje jednym skasowaniem ciąg dyskusji. Za łatwo osądzasz. Za łatwo. Zanim ktoś dostrzeże posta jak np ten PRS'a to dyskusja już dawno się rozkręci i wtedy albo kasuje całość albo nic. Tu wybrałem nic żeby ktoś mi nie zarzucił tego i owego.

JAca2

My się chyba Panie gummibear nie rozumiemy...
Powiedziałem ze mam wywalone na osoby które tam mnie zminusowały. Tzw towarzycho wzajemnej adoracji. Bo widać że takie towarzycho tutaj funkcjonuje na tym forum. Chodzi mi o konkretnych ludzi których tak bardzo uraziła moja wypowiedź z linku powyżej. Ludzi którzy najpierw rozkręcają aferę a potem są oburzeni że ktoś nawiązał do tematu i co najgorsze nie zgodził się z nimi. Więc dają minusiki i cieszą się że są incognito.
Zresztą były już takie sytuacje kiedy ktoś sobie inicjował tutaj politeczne pierdy. Np. tutaj: https://ngt.pl/thread-4391-page-155.html
Ta dyskusja została zaorana. I ja nad tym nie ubolewam. Jak zaorałbyś inną też nie będę ubolewał. Mało tego. Uważam że powinno to pozostać. Niech sobie będzie. Komu przeszkadza? Zdaję sobie sprawę z tego że nikt na etacie nie siedzi i nie mam o to pretensji do Ciebie. Zresztą ja generalnie pretensji nie mam. Wspomniałem tylko osobie której się nie podobają minusiki że sam ich używa. Przypomniałem kiedy to było. Nie płakałem z powodu zminusowania mnie. Że ktoś się ze mną nie zgadza. Zresztą jak widzisz w tamtym wątku szybko zakończyłem rozmowę. A że 5 minusów to sygnał dla ciebie że coś jest nie halo... Zawsze będzie nie halo dla pewnych osób które najpierw zaczynają rozkręcać aferę a potem dziwią się że ktoś raczył im odpisać i się nie zgodził. No więc będzie nie halo. Ale , tak jak powiedziałem, mnie to nie przeszkadza. Tyle tylko że fajnie by było kiedy byśmy widzieli kto takie minusiki czy plusiki daje. Wtedy może nie byłyby nadużywane?
Zresztą teraz znowu ktoś dał mi minusika bo mam ''zero'' a miałem plusika.. Bo znowu ktoś się oburzył że piszę prawdę.
-------------------------------------------
JAca

@JAca2
Tak, we wspomnianym przez Ciebie wątku odpowiedziałem Ci bzdurnym komentarzem używając głupiego, skrajnego argumentu, żeby pokazać, że na skrajną opinię możesz dostać skrajną odpowiedź. W stylu skrajności karmią się nawzajem. Nie wiem czy zrozumiałeś. Oby.
I nie, nie dałem Ci tam minusa.
Aaa, nie wiedziałem, że należę do któregoś z z towarzystw wzajemnej adoracji, gdzie indziej zwanych salonem. Dzięki za uświadomienie mi tego ;-).
A w ogóle to Wesołych Świąt Wszystkim :).

Panowie, nie szkoda Wam zdrowia na takie przepychanki?
Proponuję schłodzić głowy na konkretnej wysokości n.p.m., to zawsze działa :)

Zawsze można założyć:
''prawdziwe ngt'', potem
''najbardziej prawdziwe ngt'', potem
''jedyne prawdziwe ngt'', potem
''narodowe prawdziwe ngt'', potem
''prawdziwsze ngt''....
zalecam ''Żywot Briana''....
-------------------------------------------
Pim

Przy okazji proszę o przywrócenie mojego profilu (systematycznie znika, tak jak pojawiał się Jan Niezbędny...)
-------------------------------------------
http://acrossthewilderness.blogspot.com

Problem z wyszukiwaniem:

Unauthorized access to internal API. Please refer to https://support.google.com/customsearch/answer/4542055

(nadal)
---
Edytowany: 2017-12-30 18:16:17

tux wiemy wiemy niestety

Tux, możesz użyć ''trybu manualnego'' :) Wpisujesz w google szukane słowo a po spacji site:ngt.pl
np. śpiwór site:ngt.pl
Wtedy wyszukiwanie jest tylko w obrębie strony ngt.pl

@JAca2
Szanowny kolego.
Życzę Tobie wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2018 r.
Uśmiechnij się.