NGT

Pełna wersja: Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sorry panowie, zamieszałem - moja wina. Zmiana w międzyczasie.
-------------------------------------------
sprzedawca HiMountain Rzeszów

Sorki Styguś, że Cię musiałem podkablować do administracji...
Bo w sumie to ja bym chciał żeby na forum byli i sprzedawcy i pisali ze swojego punktu widzenia, wolę wiedzieć niż nie wiedzieć, więc nie krępuj się proszę z pisaniem ;-)
-------------------------------------------
Nanga Dream 2013-2014! Justice for all łoi!

spoko, od czasów jeszcze przed HiMem często tu zaglądałem, czytałem i nasiąkałem dzięki Wam wiedzą.
-------------------------------------------
sprzedawca HiMountain Rzeszów

Nie zauważyłem ostatnio nic o butach Meindl w tym wątku. We właściwych do tego wątkach nie byłem, nie mogę czytać wszystkiego jak leci.

Otóż na pokrewnym forum miesiąc temu odnotowano marketing szeptany pochodzący bezpośrednio od dystrybutora tychże butów:
http://www.tactical.pl/forum/index.php/t...936.0.html

Polecam uwadze tutejsze wpisy, na wszelki wypadek.

Zbynek dzieki za info. Fajnie że go wyłapali

Wczoraj nie przeszedł mi post zwzg na tak zwane słowa niedozwolone. Słów takowych nie było oczywiście.
Już prawie zapomniałem, że coś takiego było co czasami nie pozwalało na napisanie słów ,,gotuje''. Po 3 próbach odpuściłem. Jeżeli ma to działać to niech np skrypt podkreśla ,,słowa niedozwolone''.
-------------------------------------------
PRS z PKP

https://ngt.pl/thread-9398.html

Link przekierowuje do HiMountain - Mountain Hotel 3 ALU

https://ngt.pl/thread-8502.html

link przerzuca do Sportsimo S-neck/long

tak samo działają i te linki

https://ngt.pl/thread-4105.html

https://ngt.pl/thread-3124.html
---
Edytowany: 2014-03-07 15:32:20
-------------------------------------------
sprzedawca HiMountain Rzeszów

Wchodząc w Odzież->Spodnie zamiast listy recenzji wczoraj wieczorem pokazywała się recenzja Jana Niezbędnego a dziś Alvika / Source Wrap Tank 2l
-------------------------------------------
http://blizej-nieba.blogspot.com/

Mam pytanie. Wszedłem na zakładkę NGT-owców na mapie i doszedłem do wniosku iż nie do końca jest to jasne oraz czytelne. Może ja czegoś nie rozumiem ale proszę bez docinek. Co mi po tym że jeden drugim naniesieni są na mapie, jędruś, natus oraz inni, są z Wrocławia, lecz jak się z nimi skontaktować. Może do rzeczy. Jestem z Wrocławia i szukam ludzi którzy tak jak ja chodzą dużo po lasach, regionalnych górach itd. Jak znaleźć, wyselekcjonować z tak dużego forum takich ludzi? Nie prościej by było w zakładkach najczęściej zadawanych pytań założyć zakładkę w której NGT-owcy posegregowani by byli np. województwami, mamy ich raptem 16. Wtedy wchodziłbym np. na dolnośląskie i pisałbym z ludźmi z mojego rejonu głównie na tematy spotkań. Zdaję sobie sprawę z faktu, iż forum jest ogólnopolskie a nawet sięga poza granice Polski. Podkreślam, chodzi mi głównie o umawianie się z ludźmi na wspólne wypady w regionie. Zakładki pod nazwą „gdzie pojechać, co zobaczyć”, „mam wolne miejsce w aucie” są bardzo szerokie horyzontalnie. Tak naprawdę piszą tam ludzie z grubym portfelem. Ludzie którzy naprawdę opisują przepiękne miejsca, tylko pozazdrościć i dlaczego akurat np. w Chinach gdzie sam koszt podróży liczony jest w tysiącach od osoby. Kiedy ja proponuję ekstremalny wypad w Karkonoski Park Narodowy, z zaje.... klimatem, następny opisuję swoją wycieczkę śladami Majów. Jeżeli pomysł jest fatalny to proszę o pobłażliwość w słowach odpowiedzi. Po prostu myślałem, że za sprawą forum poznam grupę ludzi o podobnych zamiłowaniach jak ja. Dzięki i pozdro.

''lecz jak się z nimi skontaktować''- najczęściej adres mailowy masz przecież w profilu danej osoby. Ja gdy czegoś od konkretnego użytkownika potrzebuję, to po prostu piszę na priv bądź proszę o coś (np. podanie namiarów prywatnych) w jakimś temacie ogólnym. Zapewniam, że ta metoda działa.
Czy na NGT wypowiadają się głównie osoby z grubym portfelem- polemizowałbym, przynajmniej nie odbieram tutaj ogromnej większości wypowiedzi jako takich mających na celu epatowanie pieniądzem.

Przyznam, że ja właśnie dzięki forum poznałem grupę ludzi o podobnych zamiłowaniach, na swoją i Ich zgubę ;)
---
Edytowany: 2014-03-10 19:01:15
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności!

No dobrze, tylko ja nie szukam konkretnej osoby, a nie będę pisał meili do setki osób.
Masz rację, na forum nie wypowiadają się ludzie tylko z grubym portfelem, lecz przeważnie. Rzadko widuję wpisy z propozycjami regionalnych wypadów (np. tanim kosztem). Ale Fiordy, Chiny, Indie, czemu nie!!

A może dlatego, że na szybkie weekendowe wypady w pobliskie górki, ludzie szukają ciszy spokoju i samotności, żeby się na chwilę oderwać od tłoku w miastach ? A na dłuższe i dużo droższe wyjazdy, dla towarzystwa i zbicia kosztów szuka się kogoś ? Jeśli chcesz coś takiego zaproponować to pisz w dziale ogólnym dotyczącym wyjazdów. Jeśli ktoś będzie chciał to na pewno napisze :)

Jak wpisać email w profilu żeby był odporny na roboty? System nie przyjmuje np [malpa] albo [at] a widzę ze niektórzy tak maja.

Butchy -@- - przyjmie

https://ngt.pl/thread-9398.html

Prowadzi do Sportsimo S-neck/long

Stoor optimal prowadzi do Jana Niezbednego.

https://ngt.pl/thread-8247.html

Od kilku dni dziwne rzeczy się dzieją:
- ngt nie otw się, odsyła do jakiejś str nazwa.pl
- ngt. otw się, ale z pustą listą ostatnio poruszanych tematów
- dodając post, str mieli się kilkadziesiąt sekund zanim zareaguje
- zmianiając str wątku, znowu mieli kilkadzisiąt sek - raz otw a innym odsyła na nazwa.pl
-------------------------------------------
m

ot wiemy wiemy

Bład jest po stronie nazwa.pl gdzie wisi nasza strona. Na FB zapodali info

NGT.pl działa na serwerze nazwa.pl. Wiemy, że w ostatnich dniach mają poważne problemy - https://www.facebook.com/nazwapl

Szykują się do pozwu zbiorowe przeciwko tej firmie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Może być tak, że jeszcze parę dni tak strona będzie kiepsko działała, a potem będzie znów śmigać.

Pozdrawiam