NGT

Pełna wersja: Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
+

https://ngt.pl/thread-6837.html

Kieruje do testu namiotu.

ee, wydaje Ci się ;-)

[ok, naprawione]

Forum działa, a

http://ngt.pl/

''Przepraszamy, serwis chwilo nieczynny''

Czy w dziale ,,sprzedam, oddam, pozbędę się sprzętu'' mogę zamieścić ogłoszenie o sprzedaży ramy rowerowej czy jest to tylko dział dotyczący sprzętu turystycznego?

trzeba najpierw ustalić czy ramę można użyć do celów turystycznych:)

Można. Niektórzy wnoszą na Rysy np. koła rowerowe. To można i ramę.
MSPANC.

Podziękować adminom za usunięcie tematu: Lista membran Gore Tex.
Czy to dlatego że był link do chomika? Czy dlatego że temat po jednym dniu istnienia nie zdążył rozwinąć się w kierunku zgodnym z tytułem?

Został usunięty zapewne dlatego, że istnieje już wątek dotyczący membran gore https://ngt.pl/thread-540.html

Adiin
to przypadek, że profil na chomiku jest taki sam jak Twój mejl w profilu na NGT ???
Naprawdę zarejestrowałeś się tutaj tylko po to, żeby wrzucac z uporem link do własnego profilu na chomiku?

Adiin, jak pisza koledzy. wedle brzytwy engietu: nie należy mnożyć wątków ponad konieczność. tym bardziej, że podobny wątek już wisi na forum.

Adin jest jak rzekl maciejfloyd.

''Adiin, jak pisza koledzy. wedle brzytwy engietu: nie należy mnożyć wątków ponad konieczność. tym bardziej, że podobny wątek już wisi na forum.''

Mimo zasady nie mnożenia wątków jest ich już 65 stron... Trudno się w tym połapać, zwłaszcza nowym. Więc nowi zakładają nowe wątki i dostają na wejściu bęcki, co raczej działa zniechęcająco i powoduje zmniejszenie napływu nowej krwi.
Kolejny raz wrócę z pomysłem ludu, żeby wprowadzić jakieś uporządkowanie, katalogi, choćby tak jak są uporządkowane testy:

Obuwie
Odzież
Plecaki
Namioty
Śpiwory
Oświetlenie
Akcesoria
Sprzęt wspinaczkowy
Kuchnia turysty
+ dołożyć ogólny na prasówkę, dupę Maryny, zloty itp

Kolejny raz usłyszę, że nie ma czasu, środków i że może kiedyś. Ale jak długo można to odkładać? Kolejny raz też zgłoszę chęć ewentualnej pomocy przy sortowaniu...

A ja kolejny raz wspomnę o jakimś logiczniejszym podziale grup odzieży do recenzji. Przed wrzuceniem mojej recki koszulki Stoora chciałem przeczytać jakieś inne by zobaczyć czy coś nie uciekło mojej uwadze a patrząc na dział bielizna nawet nie wiadomo co jest czym zanim się nie wejdzie w dany produkt, w połowie przypadków trafiały mi się jakieś skarpetki. Pozycji jest już tyle, że trzeba to jakoś uszczegółowić...

Wcześniej byłem tu jako Fenervil. Upieram się za tymi badaniami dotyczącymi Gore na moim koncie w chomiku bo są naprawdę warte uwagi. Wszyscy tutaj są ''ekspertami'' którzy oceniają po własnym doświadczeniu a tam konkretnie na poziomie laboratoryjnym grupa ekspertów wzięła na warsztat produkty Gore i przeanalizowała je naprawdę dogłębnie.
Pomimo że jest już wątek o membranach Gore to wciąż nie ma listy membran Gore Tex która by pokazała jak ewoluowała technologia i z czym mamy do czynienia na rynku.

Adiin
Jeżeli byłeś już na NGT to powienieneś wiedziec, że my nie handlujemy wiedzą! Masz ochotę sprzedawac wiedzę (wg tego co napisałeś powyżej sprzedajesz cudzą wiedzę - ciekawe czy za zgodą ''grupy ekspertów'') to znajdź sobie jeleni gdzieś indziej. W sieci są tony informacji - darmowych - dotyczących membran.
Jesteś pierwszym userem, który chce zapłaty za wiedzę, do tego nie swoją.
Ja to bym Ci za to bana dał.

Żyjemy w społeczeństwie informacyjnym i ja bym się nie przejmował tym na co wszyscy i tak przymykają oko. Będąc praworządnym można tylko niespodziewanie wylecieć z ''pociągu ciągłego postępu i rozwoju informacyjnego''. Ja praworządny nie jestem i torrenty zasysam. Współcześnie informacja jest tak cenna że nawet ustawodawcy nie są w stanie zahamować jej nielegalnego rozpowszechniania gdyż na dłuższą metę miałoby to negatywny wpływ na poszerzenie horyzontów zwykłego obywatela. Niech dowodem będzie przykład kiedy to pracowałem w biurze geodezji na pirackim oprogramowaniu. Gdybyśmy nie posunęli się do piractwa, projektu byśmy nigdy nie zaczęli, roboty nie wykonali i dalej czekali kilka miesięcy na inną konkretną fuchę. A tak jest praca, szef dostał kasę, my wypłatę i premię oraz nowy sprzęt geodezyjny a dzieci kumpla z pracy nowe zabawki pod choinkę.
---
Edytowany: 2013-06-03 14:16:37

Widzisz Adiin, dla Ciebie to jest ''iśc z postępem'' a dla mnie zwykłe złodziejstwo.
Ja jestem geodetą - kupno programu przez neta zajmuje 10 minut - po 10 minutach mogę wykonac robotę, otrzymac zapłatę i kupic nowe zabawki pod choinkę.

No i mogę jeszcze codziennie przy goleniu patrzec bez wstydu w lustro. To jednak kwestia ''kręgosłupa'' a nie wzroku - Ty tego i tak nie zrozumiesz.

Wątek https://ngt.pl/thread-6814.html.

Link do recenzji https://ngt.pl/thread-6814.html
a pod linkiem namiot Hilleberg Akto.
-------------------------------------------
[wiq]

''W momencie udostępnienia recenzji przez Użytkownika na innych serwisach, Administrator ma prawo usunąć daną recenzję z Wortalu NGT.pl.''

Tak z ciekawości - dlaczego?

I jeszcze - tylko 2 zdjęcia można w recenzji umieścić? Ale chyba już nieaktualne, skoro można umieszczać zdjęcia w każdej wypowiedzi na forum.
---
Edytowany: 2013-06-28 14:18:49