NGT

Pełna wersja: Pomóż wydać książkę o ''Szlaku Wisły''
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mateusza Waligóry na tym forum przedstawiać nie muszę. Wielokrotnie Go na tym forum gościliśmy i śledziliśmy Jego dokonania jak np. ostatnie przejście szlaku Wisły, a on nam sam nas wspiera jak np. niespodziewanie otrzymany karton fantów na wsparcie żony i dzieci naszego nieżyjącego forumowego kolegi, które poszły za całkiem spore $$$. Od słowa do słowa na prv z Mateuszem i tak oto wątek ląduje u nas na NGT:

Ale do rzeczy:

"Przygoda nie musi rozgrywać się na drugim końcu świata. Może czaić się za najbliższym rogiem. Zwłaszcza teraz. Mateusz Waligóra ("Trek) i Dominik Szczepański ("Czapkins", "Spod zamarzniętych powiek") łączą siły, żeby to udowodnić i postawić trudne pytania o przyszłość ostatniej dużej dzikiej rzeki Europy."

"Mateusz jest specjalistą od wypraw w najdalsze zakątki świata - ostatnio przeszedł samotnie jako pierwszy mongolską część pustyni Gobi. Dominik pisze - ostatnio "Czapkinsa. Historię Tomka Mackiewicza" i "Spod zamarzniętych powiek", której współautorem był Adam Bielecki."

Zapraszam do wsparcia akcji:
https://polakpotrafi.pl/projekt/pomoz-na...laku-wisly

W CZYM NAM POMOŻECIE? KIEDY PREMIERA? NA CO WYDAMY ZEBRANE PIENIĄDZE? NAGRODY
- pod powyższym linkiem wszystko zostało wyjaśnione

Zapraszam do wsparcia

[attachment=185]
Uwaga wszyscy, którzy wsparli projekt. Mateusz na fb wrzucił info, że zaczynają wysyłać maile do wszystkich z prośbą o dane do wysyłki