NGT

Pełna wersja: PAYPAL - uwaga opłata 50 zł za nieużywane konto od 16.12
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"Mamy kiepską wiadomość dla niedzielnych użytkowników serwisu PayPal. W regulaminie pojawiła się po cichu wzmianka o zupełnie nowej opłacie w wysokości 50 zł za samo posiadanie konta, na którym nie są wykonywane żadne operacje."

https://spidersweb.pl/2020/10/paypal-50-...tywne.html


https://zamknijkonto.pl/jak-zamknac-payp...padziernik

"Oznacza to, że nowa opłata dotyczy osób, które nie wykazują aktywności na koncie (przez równy rok), ale nie wycofali z niego wszystkich środków. PayPal zastrzegł sobie tym samym prawo do tego, by położyć łapę na ich pieniądzach i nie będzie ich przechowywał za darmo w nieskończoność."

"PayPal wyśle trzy powiadomienia do klienta: na 60, 30 oraz 7 dni przed pobraniem opłaty. W wiadomości znajdzie się wyjaśnienie, w jaki sposób można wykorzystać dostępne na koncie saldo (transakcje, wypłata, przelew, darowizna). Jeśli w okresie między aktualizacją Polityki Użytkowania , tj. 29 września a 9 grudnia 2020 r. klient dokona transakcji za pośrednictwem swojego konta PayPal lub po prostu zaloguje się na nie, opłata nie zostanie pobrana.- jak nas zapewnił rzecznik"
Co ważne tyczy się to osób, które posiadają pieniądze w portfelu Paypal. Jeśli macie tylko podpiętą kartę nic wam nie groziWink
Ale zalogować się chyba jednak raz w roku trzeba, by uniknąć zamknięcia konta/profilu.
cieszy fakt, ze paypal będzie wysyłał maila z ostrzeżeniem ryzyka niespełnienia warunków w miarę upływu czasu